شستشوی مبل در منزل جنوب تهران

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی جنوب تهران

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

مبل شویی در جنوب تهران،  یکی از پرطرفدارترین خدمات برای شستشوی مبلمان می باشد. شستشوی مبل باید توسط مبل شویی با سابقه انجام شود.
مبل شویی مادر، دارای کادری مجرب، منظم و متخصص بوده و انواع خدمات  شستشوی مبلمان، موکت، خوشخواب، صندلی ناهارخوری و انواع صندلی ماشین را در محل با استفاده از دستگاه ها و مواد شوینده نانو انجام می دهند.
شست و شو و خشکشویی مبلمان توسط نیروی کار متخصص انجام شده و با ارائه ضمانت سلامت مبلمان، کارهای خدماتی خود را انجام داده و همچنین سرویس رفت و آمد خدمات مبل شویی در منزل، به صورت رایگان می باشد و افراد در صورت تمایل می توانند با یکی از شماره تلفن های مبل شویی ارتباط برقرار کرده  و از خدمات آنها بهره مند شوند.


مبل شویی
از آن دسته خدماتی می باشد که در طول سال افراد به آن نیاز دارند؛ این خدمات با نزدیک شدن به فصل بهار و عید نوروز بیشتر می شود و کار افراد آسان تر می گردد. افراد باید مبل شویی هایی را در نظر بگیرند که دارای تخصص کافی و معتبر و مجاز باشند.
یکی از مهمترین مراحل شست و شو که مبل شویی ها باید آن را با دقت انجام دهند، تشخیص پارچه های مبل می باشد. اگر مبل شویی از نوع پارچه مبل اطلاعی نداشته باشد نمی تواند تشخیص دهد که برای  شستشوی مبل از چه نوع مواد  شوینده استفاده کند؛ پس باعث خراب شدن مبل می گردد. 


اگر اصول شستشوی مبل به درستی  رعایت نشود، مبلمان شکل و ظاهر خود را از دست می‌دهند. مبلمان، ممکن است جنس پارچه خوبی نداشته باشند و هنگام شستشوی مبل، زیبایی ظاهری پارچه از بین برود. پس نتیجه میگیریم که شستشوی مبلمان باید با دقت بسیار بالا انجام شده تا به مبلمان اسیب نرسد  و ظاهر مبل ها حفظ شود.

مبل شویی خوب در جنوب تهران

مبل شویی خوب، تمام نکاتی که مربوط به شستن مبل می باشد را به درستی رعایت می‌کند؛ تا شستشوی مبل ها به بهترین شکل انجام شود.
قبل از اینکه شستشو مبل توسط مبل شویی انجام شود، نکاتی بر روی مبلمان درج شده اند که متخصصین قبل از شستشو به آن دقت می‌کنند. این علائم اختصاری  در مقاله ای برای شما شرح داده شده اند.  در این مورد میتوانید به علائم اختصاری مبلمان مراجعه کنید.

مبل شویی در جنوب
بهترین مبل شویی مانند قالیشویی آذری با استفاده از دستگاه ها و مواد شیمیایی نانو با قیمتی مناسب، مبلمان را شستشو می دهد. بهترین مبل شویی تهران به میزان رضایت مشتریان بستگی دارد و افراد برای انتخاب مبل شویی باید دقت کافی را داشته باشند؛ چرا که متخصصین مبل شویی باید در شستشوی خود نهایت دقت را انجام دهند و از بهترین متخصصین استفاده کنند. بهترین مبل شویی ها زیر نظر اتحادیه و با نرخ اتحادیه کار می کنند، همچنین از دستگاه ی مدرن و به روز و مواد شوینده ی با کیفیت بهره می برند. و استاندارد های لازم را در کار رعایت کرده و سرعت عمل کافی دارند.

طریقه عملکرد دستگاه مبل شویی

بخش های مختلف دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی مکانیزه، در سرویس بهترین مبل شویی تهران استفاده می شود؛ که این ابزار صنعتی مخزن های جداگانه ای برای آب کثیف و آب تمیز دارد. از دیگر اجزای دستگاه مبل شویی موتور مکنده نازل و کف ساز می باشد.

مراحل مبل شویی با دستگاه

ابتدا مبلمان توسط متخصص مبل شویی با جارو برقی تمیز می شود. و سپس گردو غبار را از روی مبلمان پاک میکنند و بعد توسط دستگاه ،شستشو صورت می گیرد. آب و مواد شوینده مخصوص را با هم ترکیب شده و به صورت فوم بر روی مبلمان اسپری می کنند و بعد آلودگی ها از مبلمان خارج می شود و با فوم حل می شود. اگر مواد شوینده کیفیت خوبی را داشته باشد فوم غلظتش زیاد  است و اب کمتری دارد. و در انتها به کمک مکش دستگاه آب و کف از روی مبلمان و سطح زمین در مخزنی جدا جمع می شود.

از بین بردن لکه های مبل

قبل از اقدام برای از بین بردن لکه های مبل، باید متخصصین تشخیص دهند نوع لکه چیست. یکی از لکه هایی که به سختی از بین میرود لکه چربی است. متخصصین مبل شویی نوع لکه راشناسایی می کنند و با استفاده از شوینده مخصوص لکه را از بین می برند.

مزایای مبل شویی در محل

دستگاه مبل شویی کاربرد زیادی خواهد داشت؛ از مهم ترین وظایف آن این است که نظافت و شستشوی مبلمان را راحت می کند. به وسیله دستگاه آلودگی ها از بافت پارچه جدا می شود و مبلمان تمیز خواهند شد. اگر کیفیت کار مبل شویی خوب باشد، مبلمان اسیب کمتری می بینند و ظاهرشان حفظ خواهد شد. هنگامی که افراد شستشو را خودشان انجام می دهند، باعث می شوند که آلودگی ها از بافت پارچه عبور کند و به لایه های زیرین برود و به مرور زمان مبلمان دچار آسیب شوند. بنابراین کلیه خدمات ترمیم فرش و مبل، در مجموعه قالیشویی معتبر مادر، به انجام می رسد.

 

نظرات شما

۴.۴/۵
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور