شستشوی مبل در منزل شرق تهران

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی شرق تهران

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

شستشوی مبل از خدماتی می باشد که به تمیز کردن نشیمن گاه ها، کوسن‌ها، مبل ها،کاناپه ها و لوازمی که در ساختن مبلمان از آنها استفاده شده اند، می‌پردازد. با توجه به  نقش این وسایل در دکوراسیون داخلی، پاکیزگی و نظافت مبلمان دارای اهمیت است. با مرور زمان ممکن است انواع آلودگی ها بر روی سطح مبل ایجاد شود و با توجه به استفاده از مبلمان، آلودگی به دو روش بر روی سطح مبلمان می نشیند؛ آلودگی بر اثر نشست و برخاست و گذاشتن اشیا آلوده که باعث می‌شود مبلمان کثیف شوند.


یکی دیگر از نوع های دیگر آلودگی، آلودگی است که  بر اثر ریختن چای، قهوه یا نوشیدنی های رنگی ایجاد و باعث به وجود آمدن لکه می شود و تا زمان شستشوی  روی مبل باقی می ماند. شستشوی مبل باعث افزایش طول عمر مبل شده و با گرد گیری منظم، می توان مبل ها را برای همیشه مرتب نگه داشت و با استفاده از جارو و برس کشیدن درز تشکچه ها مبل ها تمیز می شوند و به فضای خانه جلوه ی بهتری می دهند.

همچنین می توان با استفاده از شوینده ها، مبلمان را  در منزل شستشو داد و مبلمان را تمیز کرد و برای نظافت بهتر مبلمان، بهتر است که از دستگاه های متفاوتی در نظافت و شستشوی مبلمان کمک گرفت.

مبل شویی در منزل در شرق تهران

شستشوی مبل در منزل در شرق تهران،  توسط دستگاه مکانیزه انجام می‌شود. این دستگاه دارای مخزن آب مکنده برای مکش آلودگی و یک کمپرسور جهت تولید کف می باشد؛ که کف تولید شده غلظت بالایی داشته و از نفوذ آب به داخل صندلی و مبل  جلوگیری می‌کند.
شاید افراد نگران آسیب دیدن مبل ها باشند؛ ولی بهتر است که بدانند، دستگاه های مبل شویی زبر نیست و از موهای نرم ساخته شده و شرکت های خدماتی افراد حرفه‌ای و با مهارتی را برای انجام کار مبل شویی  استخدام می کنند و به ظاهر مبلمان آسیبی نمی‌زنند.


دستگاه مبل شویی به راحتی قابل حمل بوده و نیازی به جابجایی مبل نیست. شستشوی مبل با دستگاه بهتر از شستشوی مبل با شامپو فرش و برس است ولی به هر حال انتخاب با مشتریان می باشد و 
شستشوی مبل در منزل توسط متخصصین حرفه ای انجام می‌ گردد که بیشتر از دو ساعت زمان نیاز ندارد.

مراحل شستشوی مبل خوب در شرق تهران

 ۱-تشخیص جنس مبل و تبادل نظر با مشتری:

ابتدا متخصصین شست و شوی مبل، مبلمان را به دقت بررسی می‌کنند و ساختار و الیاف استفاده شده در بدنه مبل را شناسایی کرده و سپس بهترین روش را به مشتریان ارائه می دهند و از نظرات مشتریان در کار خود استفاده می کنند.

۲-از بین بردن گرد و خاک اولیه:

ابتدا متخصصین با استفاده از جاروبرقی مخصوص گرد و خاک اولیه مبل را پاکسازی می کنند و در صورت وجود ذرات ریز مانند تکه های غذا و موهای زائد آنها را از روی سطح مبلمان جمع می‌کنند.

۴-توجه ویژه به لکه‌های خاص:

ممکن است در روی مبل ها لکه های خاصی باشد که برای از بین بردن این لکه ها باید از مواد مخصوصی استفاده شود.

۵-استفاده از فوم و کف مخصوص:

بعد از طی کردن این مراحل، متخصصین  مواد شوینده غلیظی  را روی سطح مبل اسپری می کنند.

۶-استخراج :

متخصصین مبل شویی با استفاده از دستگاه مخصوص که دارای مکنده قوی می باشد، مایعات و آلودگی‌های مبلمان و مواد شوینده  را از روی سطح مبل جمع آوری می کنند. بهتر است که افراد اگر مبل هایشان بسیار کثیف است و به نظافت احتیاج دارد، وقت را تلف نکنند و از بهترین مبل شویی های خوب شرق تهران استفاده کنند.

اعزام سریع نیروی مبل شویی در شرق تهران

مبل شویی خوب برای خدمت رسانی بعد از ثبت کار، نیروی کار خود را فورا به محل اعزام می‌کند، به طور متوسط ۲۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد تا بعد از ثبت درخواست شما، سرویس کاران ما در خانه ی شما باشند.
و هزینه رفت آمد را برای مشتریان به صورت رایگان در نظر می‌گیرند. و شستشوی مبلمان را با بهترین مواد شوینده انجام می دهند و هنگام انجام کار خسارتی را وارد نکرده و وظیفه جابه جایی مبلمان به عهده نیروی کار می باشد.

بهترین شستشوی مبل

بهترین روش شستشوی مبل با استفاده از دستگاه می باشد؛ چرا که دستگاه های مبل شویی زیر نظر نیروی کار شرکت های مبل شوی انجام می شود و باعث می شود که مبلمان آسیب نبیند.
قبل از اینکه نیروی کار شستشوی مبل را انجام دهد، دستورالعملهای شستشو و تمیز کردن مبل که بر روی مبل یا کاتالوگ درج شده است را در نظر می‌گیرند و با توجه به این دستورالعمل ها مواد شوینده با نوع پارچه دمای مناسب برای شست و شو را در نظر گرفته و شستشوی مبل را بدون آسیب رسیدن به مبل آغاز می کند.

انواع خدمات شستشوی مبل در قالیشویی

  1. شستشویی مبلمان استیل
  2. شستشویی مبلمان راحتی
  3. شستشویی مبلمان کلاسیک
  4. شستشویی انواع کاناپه؛
  5. شستشوی انواع شزلون و تخت خواب شو

توجه کنید برای شستن هر جنس مبلی خدمات لازمه ی آن باید انجام شود تا به مبل آسیب نرسد؛ زیرا هر جنسی ظرفیتی دارد و باید با دستگاه مخصوصی انجام شود . استانداردهای خدمات شستشوی مبل به بهترین شکل، توسط متخصصین مبل شویی رعایت می‌شود. کلیه این خدمات در مبل شویی و قالیشویی تهران پارس به صورت تخصصی خدمت مشتریان ارائه می شود.


هنگام  ارائه خدمات شستشوی مبل، متخصصین مبل شویی نظافت محل را رعایت کرده و از ریختن  مواد شوینده و آب  بر روی سطح  زمین خودداری می‌کنند. شستشوی مبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک، طبق توافق با مشتری انجام می شود. وظیفه جابجایی مبلمان، در منزل به هنگام شستشو برعهده متخصصین مبل شویی است. لذا خدمات شستشوی مبل ،شامل جابجایی هم میباشد و هزینه اضافی ندارد. متخصصین مبل شویی مبلمان را به صورت کامل و اساسی مورد شستشو قرار می دهند.

 

نظرات شما

۴.۴/۵
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور