پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

پنج مزیت شستشوی فرش

پنج مزیت شستشوی فرش

مزیت شستشوی فرش

شستشوی فرش یکی از کارهایی است که هر کسی باید برای تمیز کردن خانه خود انجام دهد. رعایت نکات بهداشتی، زیبا شدن خانه و … از جمله عواملی هستند که باعث شستشوی فرش می‌شوند. قالیشویی و نظافت فرش‌های از مزایای دیگری برخوردار هستند که در این مقاله در قالیشویی مادر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.
شستشوی فرش
شستشوی فرش

هوای تمیز

فرش دارای بافت و پرز است و زمانی که کثیف باشد می‌تواند هوا را کمی ناسالم کند؛ چرا که آلودگی را به هوا پس می‌دهد. اگر فردی دارای بیماری‌های حساسیتی نظیر آسم و آلرژی باشد در زمانی که فرش بیش از حد کثیف باشد، باعث آلرژی بیش از حد می‌باشد. شستن فرش‌ها تاثیر زیادی در هوای محیط دارد و زمانی که فرش خود را در قالیشویی به خوبی نظافت می‌کنید، هوای تمیزتری خواهید داشت. همچنین اگر نوزاد و کودکی در منزل دارید باید بیش از حد به نظافت فرش توجه کنید. تا هوای سالم‌تری در منزل وجود داشته باشد و کودکان به آلرژی و حساسیت دچار نشوند.

افزایش طول عمر فرش

هر وسیله‌ای در منزل یک مدت زمانی کار می‌کند. فرش از جمله وسایلی است که خرید آن هزینه زیاد کمی ندارد و امروزه برای تهیه یک فرش معمولی باید هزینه خوبی بپردازید از این رو مدت زمان کارکرد آن خیلی مهم می‌باشد. ازاین رو یکی دیگر از دلایل و مزایایی که تمیزی فرش برای شما خواهد داشت این است که، فرش‌ها عمر بیشتری خواهند داشت. هر فرشی یک طول عمر مشخصی دارد به عنوان مثال مدت زمان کارکرد آن سه تا چهار سال است؛ چرا که به مرور زمان بافت فرش کهنه شده و لکه‌های آن بافت را می‌پوسانند؛ از این رو اگر فرش خود را خوب نظافت کنید؛ بافت‌ها سالم تر مانده و حتی می‌توانند خیلی راحت تا پنج سال هم عمر کنند.

زیبایی منزل

فرض کنید به یک خانه وارد شدید و فرش آن به شدت کثیف است؛ طوری که احساس بدی به شما بدهد که پای خود را روی آن بگذارید. چه احساسی در آن زمان دارید. حال تصور کنید وارد منزلی شدید که همه چیز پاک و مرتب است و فرش‌ها می‌درخشند؛ چرا که خانم خانه رابطه خوبی با قالیشویی دارد. در این زمان چه احساس خوبی به شما دست پیدا می‌کند. شستشو و نظافت فرش باعث زیباتر شدن خانه شده و از این رو بهتر است .که هر سال فرش خود را تمیز کنیم و آن را به قالیشویی بپردازیم.
مقابله با آلودگی
شاید بزرگترین مزیتی که شستشوی فرش می‌تواند برای شما داشته باشد، مقابله کردن به آلودگی است. فرش دائما زیر رفت و آمد قرار دارد و آلودگی روی آن می‌نشیند. از این رو خیلی با سرعت بیشتری نسبت به سایر وسایل منزل کثیف می‌شود. زمانی که شما فرش خود را مرتب تمیز کنید. و درباره آن حساس باشید؛ به کمتر شدن آلودگی در خانه کمک کردید. از این رو به خانم‌های خانه پیشنهاد می‌شود. تا همیشه مراقب فرش‌ها باشند. به عنوان مثال اگر شما یک کودکان بالای یک سال داشته باشید؛ می‌خواهد روی زمین راه برود و چهار دست و پا کند، زمانی که فرش کثیف باشد سلامتی فرزندتان به خطر می‌افتد و تمیزی فرش بحث ریشه‌ای است که در چندین چنبه تاثیر دارد.
کمک به بهبود اقتصاد
همان‌طور که می‌دانید امروزه قالیشویی‌هایی هستند. که خدمات نطافت و شستشوی فرش را انجام می‌دهند؛ این قالیشویی‌ها پرسنل متعددی دارند که تمامی آن‌ها در برابر خدماتی که انجام می‌دهند، حقوق دریافت می‌کنند. از این رو زمانی که شما فرش خود را بشویید. و از خدمات قالیشویی‌ها استفاده کنید به مرور زمان به بهبود روند اقتصادی کمک کند. و چرخه جامعه بچرخد. از این رو شستشوی فرش نکات زیادی نهفته است. که باید به آن توجه کنید.
قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴
تماس با ما