پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

دلایل مبل شویی و نظافت مبلمان

دلایل مبل شوئی و نظافت مبلمان

خدمات مبل شوئی قالیشویی‌ها

تا به امروز فرش مهمترین عنصر در هر خانه از نظر تمیزی و نظافت به شمار می‌رود؛ در صورتی که علاوه بر فرش، مبلمان هم از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به صورتی که اکثر منازل دارای مبلمان هستند. از این رو موسسات قالیشویی خدمات شستشوی مبل رو هم انجام می‌دهند. خدمات خشکشویی مبلمان نسبت به قالیشویی کمی متفاوت است و عموما در منزل انجام می‌شود؛ اما به ریزه کاری زیادی نیاز دارد؛ چرا که بروز هر گونه اشتباه، می‌تواند به بافت پارچه مبل آسیب برساند. در این مقاله به شما نکاتی درباره خدمات مبل شویی بیان می‌کنیم پس با ما همراه باشید.
مبل شوئی –
مبل شوئی –

دلایل نیاز مبل به خدمات قالیشویی

مبلمان دارای پارچه است که روی آن کشیده شده است. از آن جایی که مبل، مانند فرش دائما در معرض نشست و برخاست افراد قرار دارد به سرعت کثیف می‌شود. اگر پارچه مبل کثیف و آلوده شود، از زیبایی و جذابیت ظاهری آن کم می‌شود و اگر نظافت نشود به مرور زمان بوی بد به خودش می‌گیرید. از این رو مبلمان با توجه به میزان استفاده، رنگ و جنس پارچه، هر چند وقت یکبار باید نظافت شود.

مبل شویی قالیشویی چیست

مبل شویی یکی از خدماتی است که موسسات قالیشویی امروزه آن را انجام می‌دهند. مبل شویی بر خلاف شستشوی فرش، در محل انجام شده و نیازی به بردن و آوردن آن نیست. قالیشویی برای این کار از پرسنل با تجربه و مطمئن بهره می‌گیرید و آن‌ها را با تجهیزات خاص اعم از جارو برقی، ماده شستشو مخصوص به منازل شما می‌فرستند.

مبل شویی به پارچه آسیب نمی‌زند

بی شک پارچه از مهمترین قسمت‌های مبلمان است که زیبایی و جذابیت مبل به آن بستگی دارد. یکی از نگرانی افراد در زمان استفاده از خدمات قالیشویی این است که، شستشوی مبل به پارچه آن آسیب بزند و پارچه را خیس کند؛ در صورتی که اگر از خدمات مبل شویی قالیشویی مادر استفاده کنید؛ این اتفاق هرگز نمی‌افتد چرا که خدمات با کف و بدون ریزش آب انجام می‌شود.
این خدمات در زمینه ی به کارگیری مواد شوینده ی کاملا مخصوص با هر نوع جنس و طرح مبلمان می باشد که هر کدام از انواع مبل  دارای مواد شوینده های مخصوصی هستند که در مبل شویی به این موضوع دقت کافی می شود.

مزایای مبل شویی با دستگاه قالیشویی

شما در منزل هم می‌توانید به راحتی مبلمان خود را بشویید؛ اما استفاده از دستگاه قالیشویی مزایای بیشتری نسبت به مبل شویی در خانه دارد؛ از این رو پیشنهاد می‌شود که به سراغ استفاده از این خدمات بروید. مبل شویی در قالیشویی، به پارچه مبل آسیب نمی‌رساند، چرا که دستگاه‌های مبل شویی با توجه به نوع هر مبل طراحی و تولید شده‌اند و آسیبی به پارچه آن وارد نمی‌کند و از آن جایی که آب را از درون مبلمان خارج می‌کند، پارچه مبل نمی‌پوسد و طول عمر آن بیشتر می‌شود. استفاده از دستگاه مبل شویی میزان آب کمتری را روی مبل ریخته و با مکش بیشتری آن آب را جمع کرده در نتیجه مقدار زمان خشک شدن مبل بسیار کم است و شما یک ساعت بعد از شستشو می توانید از مبلمان خود استفاده کرده

زمان کمتر با مبل شویی

در حاضر زمان اهمیت بیشتری نسبت به گذشته دارد؛ چرا که دغدغه‌های زندگی و روزمره بخشی از زندگی مردم را درگیر خودش کرده است و آن‌ها دوست دارند کارهای خود را زودتر انجام دهند. از طرفی یکی دیگر از مزایایی که مبل شویی با قالیشویی دارد این است که زمان زیادی از شما نمی‌گیرد؛ چرا که فردی که به منزل شما می‌آید تا خدمات مبل شویی را انجام دهد؛ تجربه زیادی در این حوزه دارد و به راحتی کار را انجام می‌دهد پس نیازی به نگرانی درباره زمان آن نیست.

مبل شویی قالیشویی مادر

قالیشویی مادر برای تکمیل پکیج خدماتی خود، خدمات مبل شویی را ارائه می‌دهد. نحو شستشوی مبل توسط قالیشویی مادر به این صورت است که مبل به وسیله دستگاه شستشوی مبل مکانیزه انجام می‌شود که این دستگاه‌ها سبب شده تا فوم و اسکلت چوبی مبل خیس نشوند.
ویژگی‌های مبل شویی قالیشویی مادر
  • ارسال کارشناس به محل
  • استفاده از تجیهزات پیشرفته و به روز
  • انجام خدمات در زمان کم
  • ضمانت حفظ کیفیت پارچه
  • دریافت تعرفه مناسب و مقرون به صرفه طبق نرخ مبل شویی
قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴
تماس با ما