مزایا و ویژگی قالیشویی مادر

مزایا و ویژگی شستشو قالیشویی

بهترین زمان برای قالیشویی 

در گذشته بیشتر منازل متراژهای بالایی داشتند و شستشو قالیشویی و نظافت فرش در حیات آن‌ها انجام می‌‌شد؛ در صورتی که امروزه به دلیل، وجود آپارتمان‌های کوچک و دغدغه مردم دیگر زمان و انرژی کافی برای شستشوی فرش‌ها وجود ندارد. از این رو موسساتی تاسیس شده‌اند که خدمات قالیشویی را انجام می‌دهند. قالیشویی مجموعه‌ای است که با بهره‌گیری پرسنل با تجربه، تمام خدمات شستشوی فرش را انجام می‌دهد.

بهترین زمان استفاده از خدمات قالیشویی

این که هر فردی در منزل خود حداقل یک فرش دارد، بر کسی پوشیده نیست؛ اما این که چه زمانی باید فرش را شستشو کرد یک سوال بزرگ برای اغلب اشخاص است. برای این که فرش را چه زمانی باید نظافت کنید و به قالیشویی بسپارید باید ابتدا به دو نکته توجه کرد که عبارتند از:

قالیشویی فرش ماشینی

فرش‌های ماشینی بافت متفاوتی نسبت به دستباف و قالیشویی دارد. در زمان حال حاضر اغلب افراد از فرش ماشینی در منزل خود استفاده می‌کنند. از این رو اگر شما هم فرش ماشینی دارید در هر فصلی می‌توانید به سراغ قالیشویی خود بروید. البته این نکته را باید مد نظر داشت در محدوده‌های شلوغ مانند قالیشویی در غرب تهران، در هر زمانی نمی‌توانید از خدمات قالیشویی به آسانی و در زمان کم استفاده کنید. اما لزوما زمان خاصی برای شستشوی فرش ماشینی نیست.

قالیشوئی مادر همواره در خدمت شهروندان عزیز
قالیشوئی مادر همواره در خدمت شهروندان عزیز

قالیشویی فرش دستباف

در صورتی که فرش شما دستباف است باید از نظر زمانی کمی حساسیت داشته باشید. فرش دستباف دارای بافت‌های مختلفی است. فرش گل ابریشم، تمام ابریشم، کف ابریشم و سوف از جمله فرش‌های دستباف هستند که مسلما بافت خیلی حساسی نسبت به فرش ماشینی دارند.

همان‌طور که می‌دانید فرش دستباف قیمت بالاتری نسبت به فرش ماشینی دارد. فرش دستباف باید نگهداری بیشتری شود و عموما بهتر است در نیمه نخست سال شستشو و قالیشویی شود. البته یادتان باشد که برای شستشوی فرش دستباف باید از خدمات قالیشویی تخصصی استفاده کنید؛ چرا که فرش دستباف خیلی حساسیت بالایی دارد.

قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور