قالیشویی مادر با تعرفه اتحادیه

فرش‌های خود را به قالیشویی مادر بسپارید

قالی شوئی مادر

نظافت و تمیز کردن فرش‌های یکی از دغدغه‌هایی است که از گذشته گریبان گیر خانم‌های خانه می‎باشد. در زمان قدیم بیشتر افراد در زمان‌های مختلف به خصوص در فصل بهار به تمیز کردن خانه می‌پرداختند که یکی از آن‌ها شستشوی فرش است. در قدم فرش‌ها به سراغ حیات‌های بزرگ می‌رفتند و آن‌ها را جارو و تاید و … می‌شستند در صورتی که در حال حاضر قالی شوئی مادر تمامی این کارها رو برای افراد انجام می‎دهد. قالیشویی مادر خدمات گسترده و به خصوصی انجام می‌دهد و کارهای قالیشویی در محدوده تجریش، قالیشویی تهرانپارس و قالیشویی در غرب تهران را به صورت کامل و جامع ارائه می‌دهد.

تخصص شستشوی فرش و حرفه قالیشویی

شستشوی فرش همان‌طور که می‌دانید تنها مختصر به نطافت کردن فرش با آب و جارو نیست. چرا که امروزه نظافت و شستشوی فرش عوامل مختلف دیگری را در بر می‌گیرد. از بین بردن آسیب‌های فرش، رنگ پریدگی و .. از دیگر کارهایی است که در فرآیند قالیشویی انجام می‌شود؛ از این رو امروزه تنها به موسسه‌ای می‌توان نام قالیشویی را داد که بتواند این پکیج خدماتی را به‌صورت یکجا مشتریان ارائه دهد.

تفاوت شستشوی فرش در قالیشویی مادر و سایرین

زمانی که خدمات خود را به قالیشویی مادر می‌سپارید. اولین نکته این است که به راحتی در هر جای تهران که هستید و می‌خواهید به عنوان مثال از قالیشویی در ستاری استفاده کنید, تنها کافیست به سایت https://madarcarpet.com/  مراجعه کرده و از خدمات سفارش آنلاین استفاده کنید و نوع فرش و متراژ آن را مشخص کنید؛ تا کارشناسان قالیشویی مادر با شما تماس بگیرند. پس از آن قالیشویی مادر برای تمیز کردن فرش شما، آن را از ابعاد مختلف برگزار کرده و در صورت نیاز به شما اعلام خواهد کرد که کارهای رفوگری، پرداختکاری، شیرازه زنی و … روی فرش انجام می‌گیرد.
در مرحله بعدی قالیشویی مادر با  تکیه بر نوع بافت فرش از مواد شوینده گیاهی و ارگانیک برای نظافت فرش استفاده می‌کند و در مرحله آخر فرش را به صورت رول و کاور شده به مشتریان در کمترین زمان ممکن ارائه دهد.
اگر نگاهی دقیق تر به فرآیند شستشوی فرش در قالی شوئی مادر داشته باشید کارها همه باهم به صورت راحت و آسان تر با روال تندتر انجام می‌شود بدون آن که فشار روانی و استرسی به مشتریان وارد شود.

اتصال آسان به قالیشویی مادر

ممکن است شما در یک محدوده‌ای زندگی می‌کنید که دسترسی به قالیشویی برای شما سخت باشد. در هر محدوده که باشید به آسانی می‌توانید به قالی شویی مادر دست پیدا کنید. اگر به دنبال قالیشویی در سعادت آباد هستید می‌توانید از خدمات مادر استفاده کنید. اگر به دنبال قالیشویی در غرب تهران می‌باشد باز هم مادر در اختیار شماست و اگر به دنبال قالیشویی در محدوده تجریش هستید به سراغ قالیشویی مادر بیاید. در هر منطقه که هستید تردید نداشته باشید که قالیشویی مادر به شما کمک زیادی خواهد کرد.

خدمات قالیشویی مادر در یک نگاه

اگر در منزل خود مبل و موکت دارید؛ اما نگران نظافت آن‌ها هستید؛ این قالیشویی به شما خدمات آن را ارائه خواهد داد.
قالیشویی مادر تنها در حوزه شستشوی فرش فعالیت نکرده بلکه، خدمات نظافت انواع موکت طرحدار، ساده، فانتزی و پرزدارد، خشکشویی انواع مبل راحتی، استیل، سلطنتی، کاناپه و صندلی در محل بدون ریزش آب و همراه با کف، ترمیم فرش‌های دستباف تمام ابریشم و گل ابریشم و شستشوی فرش ماشینی از جمله خدمات قالیشویی مادر است.

ویژگی‌های قالیشویی مادر

  • دارای بیش از سه دهه تجربه کاری
  • ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن
  • ارائه خدمات در سراسر تهران
  • استفاده از مواد شستشوی ارگانیک و گیاهی
  • ضمانت کیفیت خدمات
  • ارائه فاکتور معتبر
  • دریافت هزینه منصفانه مطابق با تعرفه اتحادیه
  • بهره گیری از پرسنل با تجربه و حرفه‌ای
قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور