پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی شهرک نفت

شهرک نفت، مابین سعادت آباد و امامزاده داوود است. از ارتفاعات این منطقه می‌توان به دو محله خوب سعادت آباد و امامزاده داوود را به خوبی مشاهده نمود. این منطقه را می‌توان جزء مناطق سرسبز و شمال شهر تهران دانست. ساکنین منطقه شهرک نفت، دارای خانه های بسیار بزرگ هستند و به همین دلیل، دارای تعداد زیادی فرش در منزل خود می باشند و زمانی که این فرش ها کثیف می‌شوند، فرش را به قالیشویی می‌سپارند و به همین دلیل، تعداد قالیشویی ها در این منطقه بسیار بالاست .

قالیشوی

به جهت ترافیک بودن این منطقه و راه‌های دسترسی نامناسب، اصولا قالیشویی های کمی، توان ارائه خدمات به این منطقه را دارا می باشند. قالیشویی مادر، جزء چند قالیشویی هستند، که در این منطقه فعالیت گسترده ای را دارا می باشند. قالیشویی مادر با توجه به دارا بودن خودروهای سنگین برای حمل فرش ها، که آنها را بدون شکسته شدن و بدون هیچ گونه آسیبی به کارخانه می رسانند و دستگاه های بسیار پیشرفته در قالیشویی شهرک نفت،  می‌تواند در یک یا دو روز تمام فرش ها را به راحتی بشوید و خشک کند. مشتریان این شرکت، فرش های خود را مثل در سریع ترین زمان ممکن، تحویل بگیرند. و این خوش قولی و سرعت در پخش فرش های جمع آوری شده، باعث شده است که قالیشویی شهرک نفت در این منطقه، جز قالیشویی های سرشناس باشد.

 بهترین قالیشویی محدوده شهرک نفت

قالیشویی شهرک نفت، از جمله مراکزی است که به صورت کاملا حرفه ای، انواع خدمات مرتبط با فرش و حتی مبلمان را انجام و به مشتریان ارائه می دهد و هم چنین با دارا بودن دستگاه هایی کاملا مجهز، می توانند انواع فرش ها را با کیفیتی عالی شست و شو دهند. چرا که امروزه با وجود فرش هایی با جنس های متنوع و همین طور حساس، شست و شو در منازل امکان پذیر نمی باشد؛ چرا که ممکن است، فرش ها دچار آسیب شوند. زیرا مواد شوینده مخصوص جهت این کار استفاده نمی شود و هم چنین دستگاه های مخصوصی هم وجود ندارد. به همین دلیل همیشه توصیه بر این است که بهترین قالیشویی غرب تهران را انتخاب کرده و از خدمات آن بهره برد.

قالیشوی

یکی از قالیشویی های معتبر و مطرح، قالیشویی شهرک نفت، می باشد. که این قالیشویی از دستگاه های کامل اتوماتیک و هم چنین نیمه اتوماتیک برای شست و شوی فرش ها استفاده می کند. که این دستگاه ها به روش های جدید و تکنیک های به روز، کار شست و شو را به بهترین صورت انجام داده و در رابطه با مواد شوینده های مصرفی برای فرش ها از برند های معتبر و هم چنین متنوع و مخصوص استفاده می کند. این قالیشویی قادر به شست و شوی انواع فرش های دستبافت، ماشینی، انواع گلیم و گبه، فرش های ابریشمی و… می باشد و مطابق هر جنس، مواد شوینده ی مخصوصی را استفاده می کند تا بافت حساسی که فرش ها دارند، دچار آسیب نشود و به همان حالت اولیه باقی بماند و هم چنین فرش های ابریشمی که از بافت حساس تری برخوردار هستند، با دقت بیشتری انجام می شود، تا آسیبی به تار و پود های فرش ایجاد نشود. قالیشویی شهرک نفت با ارائه ی خدمات خود در بالا ترین کیفیت، به مشتریان، توانسته رضایت مشتریان زیادی را به خود اختصاص بدهد و در دسته ی قالیشویی های معتبر قرار بگیرد.

قالیشوی

برای پیدا کردن قالیشویی برتر و معتبر در محدوده ی شهرک نفت، لازم است که تمام موارد مرتبط با زمینه ی شست و شو و خدمات قالیشویی ها سنجیده شود.  چرا که این مساله، بسیار مهم است و اگر از تکنیک های امروزی استفاده نشود، مشکلاتی ایجاد می شود که در برخی مواقع، شخص مجبور به تعویض فرش می شود. که می تواند هزینه های بالایی به دنبال داشته باشد. به همین دلیل است که تحقیق و بررسی باید صورت بگیرد. تا اشخاص حرفه ای در این زمینه، کار را با بالا ترین کیفیت انجام داده و به مشتریان در کوتاه ترین زمان تحویل دهند. هم چنین  در صورت معتبر و مناسب بودن قالیشویی، میزان مراجعه مشتریان بالا بوده؛ که در قالیشویی شهرک نفت، مشتریان زیادی موجود می باشد.

انتخاب بهترین قالیشویی در شهرک نفت

شستوشوی فرش برای نگه‌داری طولانی مدت و حفظ ارزش آن مهم است. باقی ماندن کثیفی، گرد و غبار به مرورزمان باعث پوسیدگی فرش شده و تار و پود آن را از بین می‌برد. وجود این ذرات
بعضا باعث ایجاد مشکلات تنفسی و حساسیت‌های پوستی نیز می‌شود. قالی‌ شویی
مادر با شستوشوی اصولی انواع فرش از سلامت فرش شما و خود شما اطمینان
حاصل می‌کند

سرویس دهی پیشرفته قالیشویی 

در قالیشویی ها، انواع خدمات مرتبط با قالیشویی به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. که در قالیشویی شهرک نفت، هم با دارا بودن تجهیزات مدرن و امروزی، تمام خدمات در بالا ترین کیفیت انجام می شود. که در رابطه با این خدمات می توان به این موارد اشاره کرد:

۱- دارا بودن دستگاه های گردگیری، که برای آماده سازی فرش جهت شست و شو، ابتدا از دستگاه استفاده می شود، تا فرش از هر گونه اجسام خارجی و زباله پاک باشد. که این مورد در اکثر قالیشویی ها به صورت های مختلفی انجام می شود. که در قالیشویی شهرک نفت، به وسیله ی دستگاه های گردگیری مجهز انجام می شود.

۲- دارا بودن دستگاه های مجهز، جهت شست و شو که اصولی و کاملا شرعی شسته می شود و هم چنین این کار زیر نظر نیروی انسانی متخصص انجام می شود. 

۳- دارا بودن مواد شوینده کاملا مخصوص و همین طور انواع نرم کننده ها که برای نرم کردن فرش استفاده می شود. که البته باید کاملا مناسب جنس فرش باشد تا آسیبی به فرش وارد نکند.

قالیشوی

۴- دستگاه های مخصوص جهت خشک کردن فرش ها که از گرم خانه های مخصوص جهت این کار انجام می شود و به صورت کاملا مرتب و تمیز لول شده، به مشتریان تحویل می دهند.

۵- سرویس های حمل و نقل، جهت حمل فرش ها که در کوتاه ترین زمان انجام می دهند و همین طور در تمام ایام هفته آماده ی خدمات رسانی می باشند.

۶- انجام انواع خدمات تعمیری مرتبط با فرش ها که در زمینه ی رفع انواع سوختگی و پارگی فرش ها و همین طور رفع بید زدگی فرش ها که این مورد بیش تر در فرش های عتیقه ای و کهنه و دستبافت اتفاق می افتد.

قالیشویی شهرک نفت، به علت مجهز و کامل بودن، تمام خدمات گفته شده را به صورت کاملا تخصصی و در کیفیتی عالی انجام می دهد. که با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر می توان از انواع خدمات این قالیشویی بهره برد.

شستن تضمینی فرش های اعلا ابریشم

شستشوی فرش ها مسئله است که همواره با هر یک از ما همراه بوده است و معمولا افراد به دنبال راه حل هایی جهت انجام شستشوی فرش های خود می باشد چرا که فرش ها پس از کسر یک بازه زمانی مشخصی نیاز به شستشو را پیدا می کنند.
از آنجایی که شستشو و تمیزی و نظافت فرش ها مسئله ای مهم به شمار می رود، پیدا کردن راه حلی برای شستشوی آنها مسئله ای مهم محسوب می شود.
به طور کلی اگر بخواهیم تفاوت میان روش شستشوی فرش ها در گذشته و اکنون را مقایسه کنیم مشاهده خواهیم کرد که روش شستشوی فرش ها از گذشته تاکنون با تفاوت های بسیار زیادی همراه بوده است معمولاً در گذشته زمانی که فرش ها کثیف می شدند و افراد قصد برای شستن آن ها را پیدا می کردند شستشوی فرش ها به این گونه انجام می دادند که در یک فضای باز هم مانند حیاط و یا پارکینگ خانه کمک و همکاری اعضای خانواده شستشوی فرش ها را انجام میدادند و سپس بعد از اتمام شستشو آنها را بر روی یک دیوار پهن می کردند تا در مقابل نور خورشید خشک شود، اما امروزه دیگر خبری از آن روش قدیمی نیست چرا که همواره با تغییراتی که در نحوه زندگی افراد به وجود آمده است، و همچنین با توجه به این موضوع که نشان داده شده است که شستشوی فرش ها به روش قدیمی همواره سبب می شود تا فرش ها دچار آسیب دیدگی‌هایی شوند، شستشوی فرش ها به صورت مکانیزه انجام می شود.

شستن تضمینی فرش های اعلا ابریشم
شستشوی فرش به روش مکانیزه جدیدترین روش است که برای شستشوی انواع فرش ها موجود می باشد. شستشوی فرش ها به روش مکانیزه در کارخانه های قالیشویی معتبر صورت می گیرد.
در پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که زمانی که شستشوی فرش ها به روش قدیمی انجام می شد معمولاً در پایان کار افراد با آسیب دیدگی فرش ها مواجه می شدند، که دلیل بارز آن نداشتن آگاهی کافی در خصوص فرایند شستشوی فرش ها می باشد، حتما برای هر یک از ما یک مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که فرش هایمان پس از انجام فرآیند شستشو دچار آسیب دیدگی نشود، به خصوص فرش های ابریشم و یا دستباف از حساسیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.
در کارخانه های قالیشویی معتبر شستشوی فرش های اعلا ابریشم به صورت مخصوص و توسط تکنسین های کارآزموده انجام می شود که در این صورت هیچگونه آسیب دیدگی و یا مشکلی برای فرش ها پیش نخواهد آمد.
بنابراین این امکان را برای افراد به وجود می‌آورد که با خیالی آسوده و راحت فرش های ابریشم خود را جهت شستشو به مجموعه های قالیشویی معتبر بسپارند و برای آنها تضمین قطعی وجود دارد که مشکل یا آسیبی در خصوص فرش هایشان رخ ندهد.

قالیشویی معتبر در شهرک نفت

یکی از اصلی ترین نیازهای اساسی که افراد ساکنان در هر محله ای به آن نیاز دارند وجود کارخانه قالیشویی می باشد، چرا که وجود فرش ها را در هر خانه ای می توان مشاهده کرد، و از آنجایی که افرادی که در منزل حضور دارند قطعاً بیشترین تماس پوستی و تعامل را انجام فعالیت های مورد نظر خود با فرش ها برقرار خواهند کرد، از این رو می توان به این مسئله پی برد که فرش می‌تواند در معرض کثیفی ها و آلودگی های مختلف قرار گیرند چنانچه این آلودگی و کثیفی ها برطرف نشوند به بدن ما انتقال پیدا خواهند کرد پس زمینه ساز بیماری های مختلف خواهند شد.
در محدوده شهرک نفت قالیشویی های معتبری به صورت متعدد وجود دارد که همه روزه در حال خدمات رسانی ساکنین در حال سکونت در این محله می باشد.
قالیشویی معتبر شهرک نفت دارای ویژگی های متعددی می باشد که باعث شده است تا درصد زیادی از رضایت مشتریان خود را دریافت نماید، از جمله ویژگی های این مجموعه قالیشویی معتبر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- برخوردار بودن از مجوز رسمی اتحادیه قالیشویان که سبب شده است تا همه فعالیت های خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویان انجام دهند و همچنین هزینه هایی که آنها از مشتریان دریافت می نمایند طبق تعرفه های از پیش تعیین شده اتحادیه می باشد.

قالیشویی معتبر در شهرک نفت

۲- دارای یک کادر کامل مجرب با تجربه آموزش دیده، شامل کادر پاسخگویی و ثبت سفارشات، کادر حمل و نقل و جابجایی فرش ها، کادر مخصوص ناظر بر انجام شستشوی فرش ها، کادر رفوگران و… می باشد.

۳- مکانیزه بودن کارخانه قالیشویی که به این معناست که آنها مجهز به ماشین آلات و دستگاه های جدید و به روز مخصوص شستشوی انواع فرش ها می باشند.

۴- استفاده و بکارگیری از مواد شوینده مرغوب و با کیفیت متناسب با نوع جنس الیاف هر فرش.

۵- ارائه ضمانت نامه کتبی خدمت مشتریان و همچنین بازگرداندن فرش ها به صورت دقیق و طی زمان از پیش تعیین شده

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما