معروفترین قالیشویی در منطقه سعادت آباد

معروفترین قالیشویی در منطقه سعادت آباد

اگر در گوگل سرچ کنید معروفترین قالیشویی را که در منطقه سعادت‌آباد می‌بینید قالیشویی مادر است چرا که قالیشویی مادر دارای قدمت زیادی در منطقه سعادت‌آباد می باشد و اکثر ساکنین این منطقه این شرکت را به عنوان شرکتی برند در سعادت آباد می شناسند .

شناخت قالیشویی شربت اوغلی برای تمامی ساکنین شهر تهران بسیار طبیعی است در کنار شناخت این قالیشویی بزرگ قالیشویی مادر به‌عنوان برند دوم در صنعت قالیشویی در تهران و همچنین کشور می باشد .

چرا قالیشویی مادر بهترین قالیشویی سعادت آباد است

قالیشویی مادر دارای سیستم باشگاه مشتریان و همچنین کنترل کیفی بسیار دقیقی برای رضایت مشتریان خود می باشد از جمله این سیستم ها می توان به سیستم های شش سیگما و همچنین سیستم های سی آر ام برای کنترل بهتر بر روی پرسنل که کمک بسیار زیادی به رضایتمندی مشتریان می کند اقدام نموده است.

شرکت مادر در ۲۰ سال گذشته  از مهمترین اعضای اتحادیه قالیشویی های کشور بوده است قالیشویی مادر که در گذشته با نام هایی همچون قالیشویی اعلا که یکی از بزرگ‌ترین قالیشویی های  ایران در بیست سال گذشته بوده است فعالیت نموده است .

 این شرکت برای ارائه خدمات بهتر و همچنین محافظت بیشتر از فرش ها  و قالی های  مشتریان خود اقدام به سیستم حمل و نقل بسیار گسترده‌ای که دارای خودروهایی است که توان جمع‌آوری فرشها بدون شکسته شدن و به صورت یکپارچه را دارا می باشند.
شاید بسیاری از مواقع دیده باشید که قالیشویی ها با یک وانت و نیسان اقدام به جمع‌آوری فرش می‌کنند اما این موضوع در مورد قالیشویی مادر  صدق می کند و قالیشویی مادر دارای خاور های بسیار خاص و سرپوشیده می‌باشد که در زمان جمع آوری و پخش فرش ها هیچگونه آسیبی به این اجناس گران قیمت وارد نشود، زیرا که بسیاری از فرش ها علاوه بر گران قیمت بودند که خاطرات بسیار زیادی را برای مردم تداعی می کند.

معروفترین قالیشویی در منطقه سعادت آباد
سعادت اباد

از طرفی این شرکت با دارا بودن آزمایشگاه بسیار تخصصی در زمینه شناسایی و شستشوی فرش های دستباف ابریشم به ماشینی بسیار خاص بهترین نوع شستشو در آب برای مشتریان خود به ارمغان می آورد و به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان این قالیشویی فرآیند اعلاشویی را برای فرش های خود انتخاب می کنند .

 مزیت های معروفترین قالیشویی در منطقه سعادت آباد

اصولا زمان جمع آوری قالی ها از جانب شرکت مادر یک کارشناس بسیار حرفه‌ای در زمینه تشخیص و همچنین شستشوی مناسب فرش ها درمنزل مشتری  حضور می یابد تا بتوانند راهنمایی مناسب برای بهترین شستشو و همچنین بهترین راهنمایی برای مشتری جهت شستشو داشته باشد  .

 سیستم سفارش دهی آنلاین قالیشویی مادر یکی از بهترین سیستم ها می باشد به دلیل اینکه سیستم مستقیماً به فرآیند سی آرم شرکت متصل می باشد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش های آنلاین وارد پروسه جمع آوری فرش و شستشوی مبلمان می شود  .

از ویژگی‌های دیگر قالیشویی مادر می‌توان به بسته‌بندی به همه فرش ها در زمان پخش آنها برای مشتریان اشاره نمود که در فرش های بسیار خاص این بسته بندی متفاوت تر نیز می باشند.

 نارضایتی از قالیشویی مادر

 گاهی برخی از مشتریان به دنبال این هستند که فرش های خود را مطابق میل خود شسته شود و اگر قالیشویی مادر فرشی پس از شستشو به مشتری تحویل دهد و مشتری ناراضی باشد بنا به دستور مدیر این شرکت فرش را جمع آوری و مجدد شستشو خواهد داد.

حال زمان انتخاب شماست که آیا قالیشویی مادر جز بهترین وارد شوند یا در منطقه سعادت آباد است و یا خیر.

اگر به شرکت‌های همکار همچون قالیشویی سئول، قالیشویی شاهکار و شرکت‌های دیگر همچون شرکت‌تهران اوغلی مراجعه کنید و در مورد سابقه رضایت مشتریان شرکت مادر بپرسید شرکت مادر را به عنوان تنها برند معروف و دارای ثابقه ی درخشان معرفی خواهند کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور