مبل شویی در نیاوران

مبل شویی در نیاوران

شستشو مبل

مبل شویی نیاوران در منطقه نیاوران است، اکثر مردم در منازل خود دارای مبل های زیادی هستند، که بسیاری از آنها مبل های راحتی و برخی از آنها مبل های تمام استیل هستند.
شستشوی هر کدام از این مبل ها به یک شیوه انجام می شود اما نباید فراموش کرد، که در زمان شستشوی مبل های استیل رعایت چند نکته بسیار مهم است.

 مهمترین مسئله شناخت منطقه نیاوران است تا ببینیم در این منطقه بهترین مبلشویی کدام شرکت خواهد بود، و توان ارائه بهترین خدمات را کدام شرکت دارا است .

پس به شناخت منطقه نیاوران می پردازیم.

منطقه نیاوران

این منطقه که در ۵۰ سال گذشته رشد چشمگیری داشته و نقش بسیار مهمی در فعالیت های سیاسی و اداری کل کشور بوده است.
از جمله وجود کاخ بزرگ نیاوران در این منطقه می‌باشد. بسیاری از سران کشور و همچنین دیپلمات ها از این منطقه برای سکونت استفاده می کند .

 در واقع خوش آب و هوا بودن این منطقه و همچنین  دیپلمات‌های کشورهای مختلف در مناطق نزدیک به نیاوران باعث شده که بسیاری از کسانی که به فعالیت‌های سیاسی مشغول هستند، در این منطقه ساکن باشند البته قیمت منزل در این مناطق بسیار بالاست می‌توان گفت گران قیمت ترین خانه ها در منطقه نیاوران می باشند.

از خیابان های مهم و طولانی منطقه نیاوران خیابان باهنر است که از میدان نیاوران یا کاخ نیاوران شروع می شود. تا میدان قدس ادامه می یابد و در این مسیر قسمتهای مختلف منطقه نیاوران را طی می‌کند. از جمله آنها می‌توان به منطقه جمعه آن اشاره نمود .

مبل شویی در نیاوران
خیابان باهنر

یکی از مهم ترین بوستان های منطقه پارک بزرگ نیاوران است به خانه یکی از خوانندگان رژیم سابق در مقابل این پاک بنا شده بود .

مبل شویی در نیاوران
پارک نیاوران

این نشان می‌دهد که از گذشته این منطقه محل بسیار مناسب برای سکونت برای سران بالایی جامعه و همچنین کسانی که دارای موقعیت اجتماعی بالایی بودند بوده و مورد توجه آنها قرار گرفته است.

ساکنین منطقه نیاوران افرادی هستند که دارای خانه های بسیار بزرگ ویلایی و همچنین ثروت بسیار زیادی در زندگی شخصی هستند.
افراد اکثر زمان های خود را در خارج از کشور سپری می‌کنند به همین دلیل هزینه‌های مبل شویی با توجه به تورم فعلی برای آنها هزینه های بالایی می باشند.
پس محل مناسبی برای تبلیغات مبل شویی در این مناطق می باشد و بسیاری از شرکت ها در این مناطق فعالیت بسیار گسترده ای را انجام می دهند.
از جمله این شرکت‌ها می‌توان به مبل شویی مادر و مبل شویی شاهکار اشاره نمود.

 سبک زندگی در منطقه نیاوران به این شکل است که ساکن این منطقه اصولاً به جای استفاده از فرش از مبلمان استفاده می کند و همین مسئله باعث افزایش چشمگیر شستشوی مبلمان در این منطقه شده است .

نزدیکی به بازار تجریش از یکی از مهمترین شاخصه های محله نیاوران می باشد .
از طرفی به دلیل نزدیکی به اتوبان ارتش و امام‌علی منطقه نیاوران دارای کمترین بار ترافیکی در شهر تهران و این می تواند مناسب باشد.
برای تمام کسانی که می خواهند در این منطقه به فعالیت مبل‌شویی بپردازند.

مبل شویی در نیاوران
نیاوران
مبل شویی در نیاوران
کاخ نیاوران

باید فراموش کرد که بسیاری از نصابان و کسانی که برای شرکت های بزرگ کار می کنند .
به دلیل شناخته شدن در این مناطق با دارا بودن کوچکترین تجهیزاتی به شستشوی مبل در این مناطق می پردازند. که گاهی اوقات می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری را به مبلمان منزل شما وارد کند .

این منطقه محسوب شده در مناطقی بسیار زیبا با نام بوکان دربند بلوار اندرزگو فرمانیه می باشد .

اکثر مردم منطقه نیاوران خرید های خود با یا از منطقه تجریش و یا از بازار قدیمی آجودانیه انجام می‌دهد .
مجتمع عرش آجودانیه نیز نقش بسزایی در خرید و فروش ساکنین منطقه نیاوران دارا است.

مبل  شویی منطقه نیاوران    

هیچ شرکتی  در منطقه نیاوران دارای شعبه جهت فعالیت مبلمان شوی نیست تنها شرکت نزدیک به این منطقه می توان مبل شویی مادر دانست، که یکی از شرکت های برند و شاید مطرح ترین شرکت در این حوزه تخصصی در شهر تهران می باشد.

 شرکتهای همچون مبل شویی شاهکار نیز فعالیت بسیار زیادی در این منطقه دارا هستند، اما سایت در این منطقه نیستند و تنها قالیشویی مادر هست که در این منطقه به عنوان شرکت برند فعالیت می نماید .

در زمان شستشوی مبل باید به چند نکته توجه کرد .

کارشناس شستشوی مبل اگر از شرکت مادر باشد، نیازی به بررسی فعالیت این افراد نیز به دلیل اینکه از دقیق ترین استانداردها و افزایش جهت شستشوی مبل استفاده می‌کنند. اما در مورد افراد متفرقه ای که استفاده میکنیم جهت شستشوی مبل باید به چند نکته توجه نمایید  .

 کارشناس حتماً دارای سابقه کار باشد و همچنین در صورت خرابی تمام هزینه‌های مربوط به مبلمان را پرداخت نماید.
شرکت مادر با بیمه کردن مطمئن قبل از شستشو خیال شما را از این موضوع راحت می نماید .

یکی از مهمترین عوامل چگالی کف جهت مبل شویی است که اگر میزان اینکه بالی نامناسب باشد. آب به داخل محترم آن نفوذ می‌کند و باعث خرابی آن در دراز مدت می شود  .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور