انتخاب قالیشویی فرش

این نکات را درباره قالیشویی فرش در نظر داشته باشید

انتخاب قالیشویی

در هر جایی که باشید برای یک یا دو بار هم که شده فرش خود را شستشو کردید، برای این که بتوانید به خوبی از پس خدمات انتخاب قالیشویی چه در منزل و چه در موسسه برآید باید نکاتی را در نظر داشته باشید.

در انتخاب قالیشویی دقت کنید

این که یک بار فرش خود را بشویید. و چند ماه راضی باشید؛ تا این که یکبار فرش خود را شتسشو کنید. و دیگر نخواهید که به سراغ قالیشویی بروید دو موضوع کاملا متفاوت است؛ از این رو به شما پیشنهاد می‌دهیم .تا در انتخاب قالیشویی به خوبی دقت کنید. قالیشویی معتبر، مجموعه‌‌ای است که خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه داده و به شما درباره آن ضمانت می‌دهد. ضمنا قالیشویی که باید انتخاب کنید حتما زیر نظر اتحادیه فعالیت کند.

فرش خود را بشناسید

شاید برایتان خنده دار باشد؛ اما امروزه افرادی وجود دارند. که فرش ماشینی خود را از دستباف شناسایی نمی‌کنند. پیش از آن که  بخواهید فرش خود را شستشو کنید حتما باید نوع بافت آن را بدانید. بافت فرش دستباف با ماشینی خیلی متفاوت است؛ از این رو مواد شوینده آن باید متفاوت باشند. به عنوان مثال اگر از مواد شوینده قوی برای فرش دستباف استفاده شود، آسیب می‌بیند و فرش پوسیده می‌شود. به صورت کلی فرش دستباف بافت بسیار حساس‌تری نسبت به فرش معمولی دارد. از طرفی اگر در این حوزه تخصص کافی ندارید، زمانی که کارشناس قالیشویی مادر به محل شما اعزام شوند. به راحتی آن را شناسایی کرده و نکات زیادی درباره آن به شما می‌گویند.

چه زمانی فرش‌های قدیمی را بشوییم

مسلما همه افراد دارای فرش نو و آکبند نیستند؛ در بعضی از خانه‌ها فرش‌های قدیمی و عتیقه وجود دارد. اما این فرش‌ها چه زمانی باید شستشو شوند. فرس‌های خیلی قدیمی باید هنگامی نظافت شوند که خیلی کثیف و چرکین شدند و تقریبا دو سال یک بار، بهترین زمان برای شستشوی فرش قدیمی هستند؛ چرا که این مدل فرش‌ها، دارای بافت قدیمی و حساسی هستند. و احتمال پاره شدن فرش دار آن وجود دارد. اگر دارای فرش قدیمی و حساس هستید، قالیشویی مادر بهترین گزینه برای شما خواهد بود؛ چرا که این قالیشویی عموما از مواد شوینده ارگانیک و گیاهی استفاده می‌کند. و پیش از آن که مواد شوینده استفاده کند بافت فرش را بررسی می‌نماید.

فرش را خاکگیری کنید یا خیر

زمانی که فرش را به قالیشویی بدهید، آن را پیش از آن که بخواهند شستشو کند. با استفاده از دستگاه مخصوص  خاکگیری می‌کنند .و پس از آن به سراغ شستشو می‌روند. در صورتی که اگر بخواهید خودتان فرشتان را در منزل بشویید .این کار را انجام نمی‌دهید. اگر فرش خاکگیری نشود شستن آن کمی سخت خواهد بود .و دوره آبکشی زمان بیشتری می‌خواهد؛ از این رو بهتر است فرش خود را به قالیشویی بسپارید تا خدمات شستشو با کیفیت تر انجام شود. مسلما خدمات شستشو و نظافتی که در قالیشویی انجام می‌شود. با شستشوی فرشی که خودتان انجام می‌دهید بسیار متفاوت است.

قالیشویی مادر

اگر به دنبال یک قالیشویی با کیفیت هستید .که فرش خود را با خیال راحت به آن بسپارید؛ قالیشویی مادر گزینه خوبی برای شما خواهد بود. این قالیشویی از پرسنل با تجربه بهره گرفت هاست. که فرش شما را با استفاده از وسایل نقلیه حمل و نقل مناسب جابه جا کرده. و در منزل آن را رول کرده و سپس رول شده به شما تحویل می‌دهند. ضمنا این قالیشویی کلیه خدمات خاکگیری، کرگیری، اعلاشویی و خشکشویی را روی فرش شما انجام داده .و تنها تعرفه اتحادیه را از شما دریافت می‌کند. قالیشویی مادر بیشتر از سه دهه در این حوزه فعالیت کرده .و می‌تواند خدمات با کیفیتی به شما ارائه دهد.
قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور