پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی تروتمیز

 امروزه اکثر افراد ترجیح می دهند تا به جای شست شوی فرش در منزل، از خدمات قالی شویی ها استفاده کنند. و یک قالیشویی تروتمیز مثل قالیشویی گرمدره، کار شما را راحت میکند. شما می توانید قالی شویی های زیادی را در سطح شهر مشاهده کنید. که هر کدام از ان ها روش مخصوص خود در شست شو را دارند. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای شست شوی فرش های خود به دنبال یک قالی شویی مناسب در این زمینه بگردید. با توجه به افزایش سرقت و کلاهبرداری ها در این زمینه اولین مسئله برای شما تامین امنیت فرش تان می باشد. و انتخاب یک قالی شویی مطمئن از اولین و مهم ترین دغدغه های شما خواهد بود.

 حتما می خواهید کیفیت شست شوی فرش شما بسیار بالا باشد. و در هنگام شست و شوهیچ آسیبی به آن وارد نشود. پس باید از خدمات یک قالی شویی مجهز و پیشرفته در این زمینه استفاده کنید. زیرا در این قالی شویی ها کیفیت شست شو بسیار بالا می باشد. بدیهی است که توجه به هزینه ها در این میان نکته ای مهم برای شما می باشد. شما می توانید قالی شویی های زیادی را مشاهده کنید که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهند.

کیفیت در قالیشویی ها

 اگر یک قالی شویی بتوانند خدمات خود را با کیفیت بالای ارائه دهد، مشتریان زیادی را به خود جذب خواهد کرد. امروزه برخی از قالی شویی ها برای افزایش کیفیت خدمات خود از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات پیشرفته در این زمینه استفاده می کنند. این ماشین آلات با شست شوی تمام اتوماتیک می توانند تمامی آلودگی های فرش را به صورت کامل پاک کنند. به همین دلیل فرش شما بسیار تمیز تر خواهد شد.

البته استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک شست و شو، در شرایطی می‌تواند فرش شما آسیب های زیادی برساند. و استفاده از این روش برای شست شوی فرش های دست باف و ابریشمی مناسب نمی باشد. برخی از قالی شویی ها خدمات استفاده از روش سنتی با کیفیت بالایی را دارند. و تمیزی فرش های حساس را در اختیار شما قرار دهند. این‌که قالی شویی از چه روشی برای شست شو استفاده می کند، معمولاً تاثیری در کیفیت نخواهد گذاشت.

تاثیر نوع شوینده ها در قالیشویی با کیفیت

شوینده ها یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در کیفیت خدمات قالی شویی می باشند. اگر یک قالی شویی خوب برای شست و شوی فرش از یک شوینده مرغوب و با کیفیت استفاده کند، به تبع می‌تواند خدمات بهتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. یک شوینده خوب، آلودگی های موجود در فرش را با قدرت زیادی از بین می برد. و می تواند به پاک شدن آن کمک کند.

برخی از قالی شویی ها برای جلوگیری از آسیب رساندن به فرش شما، از شوینده های با کیفیت گیاهی و طبیعی استفاده می‌کنند. به همین دلیل تمیزی فرش شما بیشتر خواهد شد. این امر اگرچه هزینه‌های قالی شویی را افزایش می‌دهد، اما نکته مهم در این میان معمولاً خدمات و کیفیت قالی شویی ها می باشد. برخی دیگر از قالی شویی ها نیز با استفاده از شوینده های نامرغوب،  آسیب‌های زیادی را به فرش شما منتقل خواهند کرد. اگر قصد شست و شوی فرش در منزل خود را دارید، بهتر است از یک شوینده مناسب و با کیفیت استفاده کنید. تا علاوه بر اینکه فرش شما تمیز شود،هیچ گونه آسیبی به پوست بدن شما نیز وارد نشود.

قالیشویی تروتمیز

یک قالیشویی تروتمیز،  باید در حین شست و شو، کلیه موارد بهداشتی را رعایت کند. تا پس از به پایان رسیدن این خدمات مشکلی برای مشتریان آن مجموعه به وجود نیاید.

برخی از قالی شویی ها بعد از شست و شوی فرش، آن ها را بخار شویی می کنند. که این امر می تواند سبب پاکیزه تر شدن فرش شود.  و هر گونه الودگی و میکروب را از ان پاک کند. یک قالی شویی تر و تمیز باید کلیه مراحل شست و شو و خشک شویی فرش را با کیفیت بالایی انجام دهد. تا بتواند خدمات مناسب و تمیزی را ارائه دهد.

خدمات قالیشویی تر و تمیز

صنعت قالیشویی امروزه رونق بسیار زیادی گرفته است چرا که فرش ها نسبت به گذشته از طرح ها و جنس های مختلفی برخوردار هستند و شست و شوی آن ها بنا به دلایلی در منازل قابل اجرا نیست. برخی از این دلایل شامل موارد زیر می باشد:

۱- نبودن تجهیزات و امکانات کافی جهت شست و شوی فرش ها به خصوص اگر فرش ها از جنس های حساسی از جمله دستبافت، ابریشمی باشند. فرش هایی که تار و پود حساسی دارند اگر به وسیله ی فرچه های ضخیم و مواد شوینده های نامناسب شسته شوند به قطع با آسیبی جدی رو به رو خواهند شد.

۲- هم چنین علاوه بر امکانات، نبودن فضای کافی هم از دیگر دلایل است چرا که با توجه به فرهنگ آپارتمان نشینی، فضای کافی و مناسب برای شست و شو و خشک کردن فرش ها وجود ندارد.

۳- افراد از قدرت بدنی خیلی بالایی برخوردار نیستند که بتوانند شست و شویی کامل و یکدست را داشته باشند و هم چنین باعث هدر رفتن آب و مواد شوینده تا حد زیادی می شود.

خدمات قالیشویی تر و تمیز

با این وجود قالیشویی ها جز مراکز مهمی هستند که در تمام مواقع خدمات خود را ارائه می دهند. قالیشویی تر و تمیز از جمله قالیشویی های معتبر و مطرح است که خدمات کاربردی و با کیفیتی را به تمام نقاط تهران ارائه می دهد که در این قسمت به تعدادی از این خدمات می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد:

۱- مورد اول انجام تمام خدمات تعمیری و ترمیم در خصوص فرش ها و مبلمان که با عنوان رفوگری مطرح است و از جمله اقداماتی که در این بخش در خصوص فرش ها انجام می دهند شامل شیرازه دوزی فرش ها، چرم دوزی، رفع و ترمیم انواع پارگی و سوختگی، ریشه بافی و ترمیم ریشه ها می باشد.

۲- شست و شوی انواع فرش ها با جنس ها و طرح های مختلفی که دارند که در این قسمت ابتدا به آنالیز فرش ها می پردازند و سپس متناسب با جنس هر کدام مواد شوینده ی مصرفی را تعیین می کنند. هر فرشی مواد شوینده ی مخصوص خود را احتیاج دارد تا بدون آسیب به تمیزترین حالت خود در آید و اگر مواد شوینده مخصوص نباشد دچار آسیب خواهد شد.

۳- انجام انواع خدمات رنگبرداری از فرش ها که در برخی شرایط فرش ها دچار تداخل رنگی می شوند و قالیشویی تر و تمیز با در اختیار داشتن محلول های مخصوصی که در این روند استفاده می شود این مشکل از فرش ها را حل می کنند.

۴- شست و شوی انواع فرش های قدیمی و کهنه که از تار و پودی سست و نازک برخوردار هستند که این شست و شو بسیار حساس بوده چرا که فرش های عتیقه ای غالبا دستبافت هستند و قدمت بالایی دارند و از این جهت اهمیت مالی و معنوی بالایی دارند و لازم است دقت کافی در شست و شوی آن ها صورت بگیرد و مواد شوینده ی مصرفی آن ها کاملا مخصوص باشد تا در بالاترین کیفیت و بدون ایجاد ذره ای برای آن ها به حالت تمیز در آیند و در نهایت نوعی محلول مخصوص هم به این فرش ها اعمال می شود که باعث افزایش طول عمر فرش می شود.
این موارد از جمله خدمات مهم در قالیشویی تر و تمیز می باشد که در تمام ایام هفته آماده ی خدمات رسانی هستند و دارای سرویس های حمل و نقلی هستند که در کوتاه ترین زمان فرش ها را تحویل گرفته و تحویل می دهند. در صورت نیاز می توانید به راحتی با تماس به این مرکز از خدماتشان بهره مند شوید.

تماس با ما