پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالی شویی گرمدره

شست و شوی فرش ها از جمله اقدامی است که هرزگاهی باید انجام شود چرا که فرش ها به صورت گسترده در منازل پهن هستند و با هر رفت و آمدی آلوده می شوند و هم چنین گرد و خاک به طور طبیعی در هوا معلق است که بر روی فرش ها می نشیند و همین موارد جز الودگی هایی است که به صورت ناخودآگاه بر روی فرش ها ایجاد می شود.
همچنین در طی سال با انجام کار های روزمره بر روی فرش، آن ها دچار آلودگی می شوند که از دلایل عمده ی این الودگی ها، لکه ها هستند که از نوع های مختلفی هستند که البته این لکه ها اگر به سرعت برطرف شود به راحتی به روش های خانگی قابل حل است اما اگر به آن توجهی نشود لکه جز  لکه های سرسخت محسوب می شود که پاک کردن آن کار قالیشویی های معتبر است تا با مواد شوینده های مخصوصی که در اختیار دارند به راحتی به پاک کردن آن می پردازند.

قالی شویی گرمدره
یکی از قالیشویی های معتبر، قالیشویی در گرمدره است که این قالیشویی تمام خدمات خود را در بالاترین کیفیت انجام می دهند که از جمله خدمات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- مورد اول در خصوص استفاده از مواد شوینده های مخصوص و متنوع است که برای هر نوعی از  فرش مواد شوینده ی مخصوص دارند و حتی برای شست و شوی فرش های قدیمی و کهنه که بسیار حساس است مواد شوینده ی مخصوصی مورد استفاده قرار می دهند و در نهایت برای افزایش لطافت و نرمی فرش ها از نرم کننده های مخصوصی استفاده می کنند. این امکانات تنها در قالیشویی ها موجود است و به این دلیل شست و شو به صورت کامل تری نسبت به شست و شوی خانگی انجام می شود.

۲- خدمات دوم که جز موارد مهم است اعلا شویی می باشد که این خدمات برای زمانی است که فرش ها در کثیف ترین حالت ممکن قرار دارند و لازم است شست و شوی اساسی شوند که اعلا شویی بهترین گزینه در این خصوص می باشد چرا که فرش ها توسط مواد شوینده های مخصوص و در دو نوبت به طور کامل شسته می شوند و در نهایت هم فرش به صورت کاملا تمیز خشک می شود و به مشتری تحویل داده می شود.

۳- انجام تمام خدمات تعمیری و ترمیمی در خصوص فرش ها، مبل ها و تابلو فرش ها از خدمات مهم دیگر است که این قالیشویی با در اختیار داشتن تجهیزات کامل و مجهز و به کارگیری جدید ترین تکنیک ها به انجام رفوگری می پردازد و هم چنین انواع کار های شیرازه دوزی، چرم دوزی، رفع سوختگی و پارگی فرش، رفع بیدزدگی و…. را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد.

هم چنین این قالیشویی از کادری مجرب و حرفه ای برخوردار است که آشنایی کامل با تمام انواع فرش ها دارند و هم چنین این مرکز دستگاه ها و ماشین آلات مخصوصی را دارا می باشد و تمام کار های شست و شو توسط این دستگاه بدون ذره ای آسیب انجام می شود. قالیشویی گرمدره دارای سرویس های حمل و نقلی هستند که با تماس به این مرکز می توانید به سرعت از خدماتشان بهره مند شوید.

شست و شو در قالیشویی گرمدره

در قالیشویی گرمدره، شست شوی انواع فرش با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته انجام خواهد شد. برای این کار فقط کافی است تا با تلفن های پشتیبانی قالیشویی تماس حاصل کنید؛ نیروهای این مجموعه جهت حمل و نقل فرش شما به کارخانه در زمان مقرر به منزل تان اعزام خواهند شد. در مرحله اول فرش شما توسط دستگاه گردگیری می شود. گردگیری فرش باعث شست شوی بهتر آن و افزایش کیفیت پاکیزگی خواهد شد. در قالیشویی گرمدره برای گردگیری انواع فرش از روش‌های ویژه استفاده می‌شود. پس از آن فرش شما به دستگاه تمام اتوماتیک شست شو منتقل خواهد شد. در ان دستگاه فرش شما طی چند مرحله شسته می شود و برای این کار از مرغوب ترین مواد شوینده استفاده خواهد شد.

شست و شو در قالیشویی گرمدره

در نهایت فرش شما آبگیری شده و به گرم خانه های مخصوص قالیشویی گرمدره منتقل می‌شود. در این گرم خانه‌ها، بخاری ها و سنسورهای حرارتی ویژه قرار دارد، که فرایند خشک شویی فرش تان را به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد. بعد از گذشت این مراحل شما می توانید فرش خود را به صورت اتو شده، رول شده و کاور شده تحویل بگیرید.

شست شوی اصولی فرش ها

 جلب رضایت شما عزیزان همواره یکی از مهم ترین اولویت ها در قالی شویی گرمدره می باشد. به همین دلیل این مجموعه سعی کرده تا با افزایش کیفیت، همواره شما را راضی نگه دارد. در این قالی شویی شست شوی فرش با کمترین هزینه و بهترین خدمات انجام می شود. قالیشویی گرمدره و قالیشویی پاسداران، برای شست شوی انواع فرش روش و شیوه خاصی وجود دارد. به همین دلیل می‌توانید مطمئن باشید که شست شو هیچ گونه آسیبی به بافت فرش شما وارد نخواهد شد. اکثر ساکنان محله گرمدره نسبت به خدمات این قالی شویی آشنایی کامل دارند .

این قالی شویی از محبوبیت و مقبولیت خاصی در بین اعضای این محله برخوردار است. مشتریان قالی شویی گرمدره تنها به این منطقه محدود نمی‌شود. این مجموعه از سایر نقاط تهران و کرج نیز مشتریان مخصوص به خود را دارد.

خدمات در منزل فرش شویی گرمدره

کلیه خدمات این قالی شویی می‌تواند در منزل و کارخانه مجموعه انجام شود . قالی شویی گرمدره، شست شوی انواع فرش دستباف، ماشینی ابریشمی و… را نیز در منزل شما انجام می دهد . همچنین قالی شویی گرمدره شست شوی انواع مبل و مبل شویی و پرده و موکت را نیز در منزل شما انجام خواهد داد.

خدمات در منزل گرمدره
هزینه‌های این خدمات تفاوت چندانی ندارند. البته کلیه نرخ های ارائه شده توسط این قالی شویی با توجه به قوانین اتحادیه صنف می باشد. قالی شویی گرمدره در همان ابتدای کار تا پایان خدمات فرش و کالای شما را گارانتی می کند . شما می توانید در صورت بروز هرگونه آسیب به فرش خود خسارت‌های وارد شده را جبران نمایید.
 قالی شویی گرمدره برای راحتی کار شما عزیزان و جلب اطمینان شما در سایت خود نظرسنجی مردمی قرار داده است. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص خدمات این قالی شویی برای آنها ارسال کنید.
قالی شویی گرمدره دارای پیج رسمی در اینستاگرام نیز می باشد. همچنین این قالی شویی در برخی ایام سال برای شما تخفیفات ویژه و استثنایی در نظر می‌گیرد.

اعلاشویی فرش

 شما می توانید اعلاشویی تمامی فرش های خود را به قالیشویی گرمدره بسپارید. در این مجموعه اعلاشویی انواع فرش دست باف، ابریشمی، ماشینی و… قابل انجام خواهد بود. در قالیشویی گرمدره برای این فرایند از شوینده های گیاهی و طبیعی استفاده می شود تا هیچ گونه آسیبی به بافت فرش شما وارد نشده و در نهایت پاکیزگی خدمات‌رسانی مورد نظرتان انجام شود.

اعلاشویی در قالیشویی گرمدره


شما می توانید برای استفاده از این خدمات با تلفن های پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت پیامکی و یا آنلاین ثبت کنید. فرآیند اعلا شویی در منزل و کارخانه این مجموعه قابل انجام خواهد بود قالیشویی گرمدره به علت داشتن سابقه فراوان در زمینه شست شوی انواع فرش، فرایند اعلاشویی برای فرش های عتیقه و قیمتی را نیز انجام خواهد داد.

هزینه ها درقالیشویی ما

 امروزه فعالیت در زمینه شست شوی انواع قالی تا حدود زیادی گسترش یافته است. با توجه به افزایش سبک زندگی آپارتمان نشینی، امروزه افراد مکان مناسبی برای شست شوی فرش های خود را ندارند. به همین دلیل ترجیح می‌دهد تا از خدمات قالیشویی ها استفاده کنند. در این میان یک قالیشویی خوب می‌تواند پاسخگوی نیاز افراد در این زمینه باشد. از طرف دیگر شست شوی فرش ها با استفاده از نیروی انسانی پاکیزگی مطلوبی را برای افراد ارائه نمی کند به همین دلیل امروزه قالیشویی های مجهز و پیشرفته در سطح شهر وجود دارند. که فرآیند شست شو را با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته انجام می‌دهند. این امر کیفیت شست و شوی انواع فرش را تا حدود زیادی نیز افزایش داده است.

 تمامی مراکز و مجموعه ها در قبال انجام خدمات برای شما هزینه هایی را نیز دریافت خواهند کرد. کلیه هزینه های ارائه شده در این قالیشویی با توجه به نرخ اتحادیه می باشد و این مجموعه سعی کرده است تا خدمات خود را با نازل ترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار دهد. قالیشویی گرمدره، آماده عقد قرارداد با هرگونه ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی در زمینه شست و شوی انواع فرش و مبلمان نیز می باشد. 

هزینه شستشوی فرش دستباف در گرمدره چیست؟

یکی از موضوعاتی که افراد برای شستشوی فرش با آن مواجه هستند این است که فرش دستباف، دارای حساسیت بالایی می‌باشد و ممکن است در شستشوی آن با مشکل مواجه شوند . بنابراین افراد تمام تلاش خود را می‌کنند که برای شستشوی این فرش‌ها آن را به دست افرادی بسپارند، که از تمامی مراحل شستشوی فرش آگاه هستند. 
یکی از مناطق اطراف استان البرز بنام گرمدره وجود دارد که دارای قالی‌شویی‌های زیادی می‌باشند. اکثر قالی‌شویی‌ها از دو روش برای شستشوی فرش استفاده می‌کنند اولین روش، روش نیمه اتوماتیک می‌باشد و دومین روش، روش تمام اتوماتیک میباشد. 
یکی از موضوعاتی که برای قالی‌شویی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است این است که از افراد متخصص فرش در این قالی شویی ها استفاده شود. که با توجه به نوع بافت فرش تشخیص دهند که از چه روش شستشویی استفاده کنند. و دقیقاً کدام مواد شوینده با توجه به نوع بافت فرش باعث می‌شود که رنگ آن تثبیت شود و موجب رنگ دهی فرش نشود.قالی‌ های دستباف هم به چند دسته تقسیم می‌شوند که این دسته‌ بندی با توجه به نخ و پودی که در آن‌ها استفاده می‌شود متفاوت می‌باشد.

هزینه شستشوی فرش دستباف
هزینه شستشوی فرش با توجه به متراژ فرش دستباف و مواد مصرفی که برای شستشوی آن استفاده می‌شود متفاوت می‌باشد و هرچه متراژ فرش بیشتر باشد، هزینه آن بیشتر می‌باشد و هر چه حساسیت آن بالاتر باشد هزینه آن نیز بالاتر می‌باشد. گاهاً بعضی از این فرش‌ها دارای لکه‌هایی هستند که با مواد خاصی این لکه‌ها از بین می‌رود و همین باعث می‌شود که هزینه مصرفی برای شستشوی آن نیز بالا رود. 
اگر تمامی این عوامل را در نظر بگیرید به‌خوبی متوجه می‌شویم که هزینه‌هایی که قالی‌شویی‌ها دریافت می‌کنند به نسبت خدماتی که آن‌ها ارائه می‌دهند مناسب می‌باشد و از نظر اقتصادی بهتر است که این کار توسط قالی‌شویی‌ها انجام بگیرد.

بهترین و معتبرترین قالیشویی در گرمدره 

برای این‌ که اقدام به شستن فرش کنیم، باید اولین کاری که انجام می‌دهیم این باشد که فقط به تبلیغاتی که این قالی‌شویی‌ها انجام می‌دهند، اکتفا نکنیم. چون بیشتر قالی‌شویی‌ها از طریق انجام تبلیغاتی که درب منازل صورت می‌گیرد، اقدام به این کار می‌کنند و بعضاً با دادن قیمت‌های پایین باعث جذب مشتری می‌شوند.
اماباید چیزی که در نظر گرفته می شود این باشد که قالی‌شویی مدنظر باید عضو اتحادیه فرش باشد. یعنی این‌که نام آن  قالی‌شویی در اتحادیه قالی‌شویی ثبت‌شده باشد و اگر این‌گونه باشد، حتی اگر از شستشوی فرش رضایت نداشته باشیم. می‌توانیم از قالی‌شویی مربوطه شکایت کنیم اما اگر این قالی‌شویی عضو اتحادیه نباشد، حتی اگر شکایت انجام گیرد به آن رسیدگی نمی‌شود چون هیچ اتحادیه‌ای از آن پشتیبانی نمی‌کند.

بهترین قالیشویی گرمدره
یکی از مواردی که برای مشتریان یک قالی‌شویی دارای اهمیت می‌باشد زمان تحویل فرش می‌باشد. که اکثراً ترجیح می‌دهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش را دریافت‌کنند و بیشتر قالی‌شویی‌ها در مورد زمان تحویل فرش نیز حداکثر زمان تحویل را به مشتری می‌گویند. اما همیشه پایین بودن قیمت، مبنی‌بر این نیست که آن قالی‌شویی از کیفیت کار پایین برخوردار است و گاهاً برای جذب مشتری بیشتر ترجیح می‌دهند که قیمت‌های پایین‌تری ارائه دهند و از این طریق درآمد خودشان را افزایش می‌دهند. اما همه قالی‌شویی‌ها موظف‌اند قبل ازاینکه فرش را تحویل بگیرند در مورد چگونگی هزینه شستشو را کامل توضیح دهند و این قیمت را شفاف‌سازی کنند.

مزیت های سپردن فرش به قالیشویی

۱- شستن فرش در قالیشویی در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

۲- فرش ها دارای حساسیت می باشند.بنابراین برای شستن آنها با توجه به نوع جنس فرش از مواد شوینده مخصوص آن استفاده میشود.

۳- در کارخانه قالیشویی تجهیزاتی مخصوص هر مرحله از شستشو وجود دارد که با استفاده از این تجهیزات با بهترین کیفیت فرش ها شسته خواهد شد.    

نتیجه: بهتر است برای اینکه فرش ها آسیب نبینند برای شستن آنها از قالیشویی های معتبر کمک گرفت.

مراقبت از فرش ها در منزل

وجود فرش ها در منزل از اهمیت خاصی برخوردار است. یکی از بهترین راه ها برای محافظت از فرش های تان استفاده از روفرشی ها می باشد. با استفاده از این روفرشی ها، دیگر آلودگی کمتری جذب فرش شما خواهد شد.

مراقبت از فرش ها در منزل
گاهی ممکن است در اثر رفت و آمد مکرر فرش شما آلوده شده و بوی بدی را به خود بگیرد. اگر می خواهید این بوی ناخوشایند را از بین ببرید می توانید  از وانیل استفاده کنید.برای این کار لازم است تنها مقداری وانیل در کیسه جاروبرقی خود بریزید. زمانی که مشغول به جارو کردن خانه خود هستید مقداری از پودر و بوی وانیل وارد بافت فرش شما شده و در آن باقی می‌ماند .این وانیل مانده بوی نامطبوع را از بین می برد.همچنین استفاده از جوش شیرین نیز می‌تواند در این امر موثر باشد.

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما