پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی معتبر

 بزرگترین و مجهزترین قالیشویی است که با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های قالیشویی روز دنیا، بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان فراهم میکند. 

قالیشویی معتبر

قالیشویی معتبر از جمله قالیشویی دماوند گیلاوند قالیشویی سابقه درخشان در امر شستشوی انواع فرش های های دستباف و ماشینی، بالاترین کیفیت و رضایت را جلب نموده است.با بهره گیری از روش های شستشوی مخصوص هر فرش و همچنین خبره ترین کارکنان، بهترین خدمات جهت خدمت رسانی به مردم فراهم آورده است.

ویژگی های قالیشویی معتبر  

۱-بیمه ی فرش شما از زمان تحویل به این شرکت

۲-دارا بودن کارخانه

۳-داشتن مجوز اتحادیه

۴-معروف بودن

۵-داشتن سیستم حمل و نقل و crmخوب

 

قالیشویی معتبر

محدودیت های زندگی های آپارتمانی برای شستشوی فرش نمی تواند .کمک چندانی به استفاده ی ما از روش سنتی برای شستن فرش کند . پس برای صرفه جویی در زمان بهتر است این کار را به عهده  قالیشویی مورد اعتماد بگذارید تا در اسرع وقت کار شما انجام شود. در قالیشویی باید ، کارکنانِ کارآزموده با تعهد برای خدمت به مردم فعالیت کنند .

معتبرترین و پیشرفته ترین قالیشویی

  • استفاده از بهترین شوینده های درجه یک و نانوشویی ( برای اولین بار در شستشوی فرش)
  • استفاده از دستگاه های مجهز و روز دنیا در شستشوی فرش
  • پرسنل حرفه ای و ماهرترین رفوگرها برای ترمیم انواع فرش 

خدمات قالیشویی معتبر

  • ضمانتنامه کتبی برای تمامی خدمات
  • ارائه خدمات در ۷ روز هفته، حتی روزهای تعطیل رسمی
  • امکان ثبت سفارش آنلاین در ۲۴ ساعت شبانه روز
  • سرویس دهی و تحویل فوری در سراسر مناطق تهران و حومه 

کارخانه قالیشویی معتبر مادر

ویژگی های قالیشویی معتبر در کارخانه ی مادر وجود دارد که به شرح زیر است. این کارخانه دارای وسیع ترین سیستم حمل و نقل در کشور است با دارا بودن خودرو های بسیار مجهز که فرش شما در حین حمل و نقل اسیب نبیند. فرش های شما از لحظه ی تحویل به قالیشویی تا زمان بازگشت به شما دارای بیمه ی این شرکت هستند .

خدمات قالیشویی معتبر

شرکت دارای واحد کنترل کیفی برای نگهداری از فرش های شماست که در زمان شستشو دچار پارگی یا پوسیدگی نشوند. قالیشویی مادر از ابتدای تماس با مشتری ، نه تنها در جریان تحویل گرفتن فرش ها و تحویل دادن آن ها بعد از شستشو و خشک نمودن و کاور کردن است  بلکه بعنوان یک قالی شویی معتبر ، بعدازآن نیز همیشه با مشتریان ارتباطی مستقیم و غیر مستقیم برقرار می کند.

قالیشویی مادر با بهره گیری از تجهیزات و امکانات شستشوی فرش با نرخ مصوب اتحادیه ، اقدام به ارائه ی خدمات می نماید.

اگر برای شستشوی فرش و قالی- قالیچه- موکت و اعلاشویی به دنبال قالیشویی خوب  هستید، می‌توانید همین الان با شماره درج شده در سایت  تماس بگیرید.
تماس با ما