پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در دماوند

برای قالیشویی دماوند به دلیل دوری این منطقه است و به همین دلیل صعب‌العبور بودن جاده نمی‌توان گفت که اهالی منطقه دماوند از قالیشویی های تهران استفاده می‌کنند.اما قالیشویی مادر به دلیل توانمندی بسیار بالا در این مناطق نیز فعال میباشد. و فرش های خود را از دماوند نیز جمع‌آوری می‌کنند.البته دماوند شهری بسیار خوش آب و هوا در نزدیکی تهران است. شاید رفت و آمد برای جمع‌آوری فرش منطقه برای قالیشویی مادر کاری دشوار نباشد .
اما می‌توان گفت بهتر از ساکنین این منطقه از قالیشویی های خود در منطقه دماوند استفاده کنند در منطقه دماوند قالیشویی زیاد وجود ندارد.

 خدمات قالی شویی مادر در دماوند

منازل مسکونی این  منطقه، بیشتر ویلاها هستند و ویلاها اصولاً فرشهای خودشان را می‌شویند. جمعیت در این منطقه به شدت پایین است و این منطقه یک منطقه گردشگری و تفریحی است تا یک منطقه مسکونی بسیاری از قالی شویی های شهر تهران دماوند نیز خدمات رسانی می‌کنند.قالی شویی های که در دماوند هستند فرآیند قالیشویی و مبلشویی را به مردمان فیروزکوه، دماوند و تهران ارائه می کنند ..

خدمات قالی‌ شویی در دماوند

دلیل این‌ که یک قالی‌شویی به‌عنوان قالیشویی مادر شناخته می‌شود به‌ خاطر کیفیت کار آن قالی‌شویی و خدماتی که آن قالی‌شویی ارائه می‌دهد می‌باشد قالی‌شویی‌های مادر اکثر خدمات مربوط به فرش، موکت، مبل و پرده و خدمات مربوط به فرش که از جمله لکه بری و رفوگری و ترمیم ریشه‌های فرش می‌باشد را انجام می‌دهند و به‌خاطر همین به قالیشویی مادر معروف می‌ باشند اولین کاری که این قالی‌شویی ها انجام می‌دهند حمل فرش به قالی‌شویی می‌باشد و سپس نوع فرش توسط متخصصین این کار بررسی می‌شود که با توجه به جنس و رنگ که این‌گونه فرش‌ها دارند از چه روش‌هایی برای شست‌ وشوی این‌ گونه فرش‌ها استفاده کنند.

خدمات قالی‌شویی مادر در دماوند
برای شستشوی فرش در اولین مرحله شروع به گردگیری بحث می‌کنند و این گردگیری را توسط دستگاه‌های مخصوص انجام می‌دهند که فرش را در درون این دستگاه‌ها قرار می‌دهند و با ضربه‌هایی که به این فرش‌ها وارد می‌شود باعث می‌شوند که گرد و خاک از آن‌ها جدا شده، بعد از این‌ که مرحله گردگیری تمام شد اقدام به شستن فرش می‌کنند که با توجه به این‌ که فرش از نوع دستباف یا ماشینی باشد شستن این فرش‌ها نیز متفاوت می‌باشد.

درصورت استفاده از مواد شوینده‌ی نامرغوب و غیراستاندارد یا عدم استفاده از نیروی کار متخصص و باتجربه، فرش و مبلمان دچار آسیب‌دیدگی‌های متعددی شده که خسارت‌های سنگینی را به مشتری تحمیل می‌کند.

روش شستن قالی در قالیشویی دماوند

اکثر قالی‌شویی‌ها از مواد شوینده با درصد اسیدی خیلی کم استفاده می‌کنند زیرا اگر مقدار اسیدی و قلیایی این‌گونه مواد شوینده بالا باشد باعث می‌شود که رنگ فرش از بین برود و حالت فرسودگی پیدا کند.
بنابراین ترجیح می‌دهند از مواد شوینده‌ای استفاده کنند که کمترین ضرر را برای بافت فرش داشته باشد و این شستشو را توسط دستگاه‌هایی انجام می‌دهند که با برس‌های نرمی که بر روی فرش کشیده می‌شود باعث تمیزی فرش می‌شود و خیلی از این فرش‌ها دارای لکه‌ هایی هستند که به‌ آسانی از روی فرش پاک نمی‌شوند که با توجه به نظراتی که متخصصین این کار دارند اقدام به لکه بری فرش می‌کنند. بعد از این‌ که شستشوی فرش انجام شد و باید این فرش‌ها به روش‌های خاصی که این قالی‌شویی را انجام می‌دهند خشک شوند که آن‌ها را به‌ صورت لول در دستگاه‌ هایی قرار می‌دهند که با دمای مشخصی فرش را خشک می‌ کند پس باید به‌ طور کامل خشک شود، چون اگر دارای رطوبت باشد باعث می‌شود که این قارچ‌ها و باکتری‌ها در درون فرش رشد کنند و باعث حساسیت افراد ساکن در منزل و بیماری‌های مختلف شود.سپس بعد از این‌ که فرش خشک شد اقدام به بررسی پخش می‌کنند که اگر در ناحیه‌ ای دچار پارگی باشد و یا این‌ که ریشه‌ های آن بیرون‌ زده باشند اقدام به رفوگری فرش می‌کنند که این رفوگری هم باید به‌ گونه‌ای انجام گیرد که با کل فرش یکسان باشد و این ترمیم به چشم نیاید.

روش شستن فرش در قالیشویی دماوند

تمیز کردن با شامپو فرش که باعث می‌شود آن تمیزی که مدنظر ماست حاصل نشود و یا این‌ که اگر این کار را با آب انجام دهیم با ضرباتی که به فرش وارد می‌شود و شستشوی غیراصولی که انجام می‌گیرد باعث می‌شود که هم‌ رنگ فرش هم بافت فرش دچار مشکل شود شستشو در منزل به گونه‌ای است که با فشارها و برس هایی که مناسب این کار نیستند اقدام به شستشو می‌کنند که همین باعث می‌شود که ریشه‌های فرش آسیب ببیند و حتی مراحل خشک شدن آن هم غیراصولی می‌باشد.چون‌ که در معرض خورشید این فرش را قرار می‌دهند تا خشک شود و همین نور خورشید باعث می‌شود که رنگ فرش از بین برود و فرش حالت کهنه پیدا کند و اگر فرش هم کامل خشک نشود بوی نامطبوعی را ایجاد می‌کند.

بهترین قالی‌ شویی ارزان در دماوند

دماوند یکی از نقاط اطراف استان تهران می‌باشد که اکثر خانه‌ها در آن به‌ صورت ویلایی هستند.اکثر افراد ترجیح می‌دهند که از قالی‌شویی هایی استفاده کنند که دارای قیمت ارزان‌تری نسبت به بقیه قالی‌شویی‌ها می‌باشد این قالی‌شویی نسبت‌ به خدماتی که ارائه می‌دهد دارای نازل‌ ترین قیمت می‌باشد این قالی‌شویی هاترجیح می‌دهد با کمترین قیمتی که ارائه می‌دهد.

بهترین قالی‌ شویی ارزان در دماوند

مشتریان بیشتری را جذب کند و همین بیشتر بودن مشتری باعث می‌شود که سابقه کاری آن‌ها نیز بالا رود و همیشه ارزان بودن یک قالی‌شویی مبنی ‌بر عدم کیفیت کار آن‌ها نمی‌باشد و بیشتر هدف آن‌ها رضایتمندی مشتری می‌باشد که باعث افزایش اعتبار آن‌ها می‌شود.

قالی‌ شویی باکیفیت در دماوند

باکیفیت بودن عملیات شستشوی فرش برای خیلی از افراد در اولویت قرار دارد تا حدی که این افراد حتی به قیمت توجهی نمی‌کند و مهم چگونگی انجام کار و تحویل فرش می‌باشد برای همین در جستجوی یک قالی‌شویی هستند که دارای کیفیت بالایی هستند یکی از عواملی که باعث می‌شود که تشخیص دهیم که آیا قالی‌شویی مدنظر ما دارای کیفیت موردنظر هست یا نه توجه به این مورد هست که آن قالی‌شویی جزو اتحادیه قالی‌شویی‌های معتبر باشد.

قالی‌ شویی باکیفیت در دماوند


اگر اتحادیه اعتبار آن قالی‌شویی را تایید کند تا حدودی خیالمان از این بابت راحت می‌باشد خیلی از قالی‌شویی‌ها بابت کیفیت کار خود تضمین می‌دهند و این‌همه جور خدمات خودشان را تایید می‌کند و درصورتی‌ که خدمات آن‌ها مورد تأیید مشتری نباشد رضایت مشتری را به هر گونه‌ ای که شده‌است جلب می‌کنند یکی از راه‌هایی که می‌توانیم  از کیفیت کار قالی‌شویی مطمئن شویم پرس‌وجو از همسایه‌ها می‌باشد که رضایت آن‌ها می‌تواند به ما کمک کند که یک قالی‌شویی معتبری را پیدا کنیم.

قالی‌ شویی در محدوده دماوند

یکی از اقداماتی که امروز بیشتر قالی‌شویی‌ها انجام می‌دهند استفاده از روش‌های تبلیغاتی متفاوت می‌باشد یکی از این روش‌ها انجام تبلیغات به گونه‌ای که با استفاده بروشورهایی که از چگونگی انجام عملکردشان تهیه می‌کنندو شماره و آدرس‌هایی که دارند آن‌ها را درب منازل تحویل می‌دهند

قالی‌ شویی در محدوده دماوند

و مشتریانی که قصد انجام شستشوی فرش خود را دارند با جستجوهای مختلفی که در مورد این قالی‌شویی‌ها انجام می‌دهند در سایت‌های گوگل از نحوه عملکرد و رضایت مشتری از این‌گونه قالیشویی ها آگاه میشوند و درصورتی‌که اکثریت از نحوه انجام کار آن‌ها راضی بوده باشند فرش رابرای شستشو دراختیار آنها قرار میدهند بیشتر این‌گونه قالی‌شویی‌ها خدمات شستشوی مبل نیز دارند که اکثراً این کار را در منزل انجام می‌دهند و در کمترین زمان باعث می‌شوند که مبل به تمیزی مدنظر برسد اگر یک قالی‌شویی تمامی این خدمات را دارا باشد باعث می‌شود که اعتبار آن نیز بالاتر رود و مشتریان بیشتری داشته باشد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما