پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

عوامل موثر در اعتبار یک قالیشویی با کیفیت

اعتبار یک قالیشویی

مردم در هر جامعه‌ای همواره به دنبال بهترین‌ها هستند؛ مهم نیست که شما دارای یک قالیشویی باشید و یا یک مغازه ساده، اگر بهترین باشید .و خدمات رضایت بخشی به افراد ارائه دهید؛ مسلما فروش خیلی خوبی خواهید داشت و اشخاص زیادی به دنبال شما خواهند بود. اما چه فاکتورهایی باعث اعتبار و ارزش بخشی به قالیشویی می‌شود؛ برای دانستن آن‌ها با قالیشویی مادر همراه شوید.

دریافت هزینه مناسب قالیشویی

اولین عاملی که باعث می‌شود که یک قالیشویی اعتبار خوبی در بین مردم داشته باشد هزینه آن است.  به عنوان مثال اگر شما دارای قالیشویی در ستاری هستید؛ باید هزینه‌‌ای که دریافت می‌کنید مطابق با تعرفه اتحادیه قالیشویان باشد .تا عموم مردم به شما به عنوان یک قالیشویی در ستاری معتبر نگاه کنند؛ چرا که امروزه افراد به راحتی و با بررسی تعرفه اتحادیه می‌توانند بفهمند .که شما آیا طبق قوانین اتحادیه قالیشویان پیش می‌روید یا خیر؟

برخورد محترمانه پرسنل قالیشویی

دومین عاملی که در اعتبار بخشی به قالیشویی و محک زدن آن نقش پر رنگی را ایفا می‌کند. نحوه برخورد پرسنل قالیشویی با مشتریان است. پرسنل قالیشویی در ستاری و یا هر محدوده دیگری، باید طوری با مراجعه کنندگان برخورد کنند. که هم صمیمیت در بین آن‌ها ایجاد شود و هم به سوالات آن‌ها پاسخ کامل و همه جانبه داده شود.
این نکته آنقدر اهمیت دارد که اگر شما به عنوان بهترین مجموعه، به عنوان مثال بهترین قالیشویی در ستاری باشید.؛ اما اگر پرسنل شما نتوانند به خوبی با دیگر افراد ارتباط برقرار کرده. و به آن‌ها مشاوره و راهنمایی ارائه دهند نمی‌توانید .در ذهن مردم قالیشویی معتبر باشید. از این رو پرسنلی رااستخدام کنید و یا به آن‌ها آموزش دهید .که بتوانند به خوبی با مشتریان ارتباط برقرار کنند. شاید بعضی زمان‌ها وجود داشته باشد. که مشتری از خدمات شما ناراضی باشد و این نحوه برخورد کارمندان است که می‌تواند او را قانع کند.
قالی شوئی
قالی شوئی

استفاده از مواد شیونده با کیفیت در قالیشویی

هر فرش با توجه به نوع و مدل آن بافت‌های مختلفی دارد؛ به عنوان مثال فرش ماشینی با فرش دستباف بسیار متفاوت است. این دو نوع فرش برای شستشو به مواد شوینده متفاوتی نیاز دارند. قالیشویی با ارزش و معتبر برای هر فرش از یک مواد منحصر به فرد استفاده کرده نه تنها فرش را به خوبی تمیز کند. بلکه به بافت آن هم آسیب نزند. قالیشویی‌های بی کیفیت برای هر فرش به سراغ یک مواد شوینده می‌روند. و پس از اتمام شستشو فرش نه تنها تمیز نشده بلکه بافت آن هم آسیب دیده و تار پود فرش از هم می‌پاشد.

پذیرش مسئولیت صفر تا صد قالیشویی

در هر کسب و کاری می‌تواند مشکلی پیش آید؛ حتی بزرگترین شرکت‌های دنیا هم در بعضی از محصولات در برخی مواقع، دچار اختلال می‌شوند. به همین دلیل اگر در هر خدماتی که ارائه می‌دهید. مسئله و یا مشکلی پیش آمد آن را با دل و جان قبول کنید. و در برابر هر گونه کوتاهی و آسیب دیدگی فرش پاسخ گو باشید.

تحویل به موقع فرش از قالیشویی

یکی دیگر از فاکتورهایی که به شما کمک می‌کند .تا قالیشویی معتبر و با ارزش در ذهن شما باشید؛ این است که آیا چه زمانی فرش را به مشتری تحویل می‌دهند. فرش را هم نباید خیلی زود هم نباید خیلی دیر به مشتریان ارائه داد؛ بلکه زمان تحویل آن باید موقعی باشد .که در فاکتور ذکر شده است. اگر در فاکتوری که به مشتری تحویل می‌دهید ذکر کردید. که فرش طی ۴۸ ساعت تحویل داده خواهد شد؛ این کار را انجام دهید. تا قالیشویی خوش قول در ذهن مراجعه کنندگان باشید.

دستگاه قالیشویی پیشرفته

هر چند روش‌های قدیمی شستشوی فرش در بعضی از موارد کاربردی هستند؛ اما با پیشرفت تکنولوژی برای شستشوی فرش باید از تجهیزات پیشرفته استفاده شود. این که قالیشویی تا چه حدی پیشرفته است. و چه خدماتی را با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می‌دهد. در معتبر بودن آن نقش خیلی مهمی دارد. برای این کار بهتر است سرمایه‌هایی را در نظر داشته باشید .تا پیشرفته‌ترین دستگاه‌های قالیشویی را در مجموعه خود به کار بگیرید.
قالیشویی معتبر در یک نگاه
  • اعطای فاکتور معتبر به مشتریان
  • انجام خدمات در کمترین زمان ممکن
  • بهره‌‌گیری از پرسنل با تجربه
  • استفاده از مواد شستشو با کیفیت
  • رعایت نکات بهداشتی
قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴ بدون کد
تماس با ما