پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

معتبرترین قالیشویی منطقه ی شما

انتخاب بهترین قالیشویی

   برای انتخاب بهترین قالیشویی باید بدانیم که  قالیشویی امروزه به یکی از کسب و کارهایی تبدیل شده است. که به شما کمک زیادی در نظافت فرش‌ها می‌کنند. در گذشته شستشوی فرش‌ها بسیار ساده بود. و افراد آن‌ها را در حیات منزلشان نظافت می‌کردند. در صورتی که امروزه به دلیل کوچک شدن آپارتمان‌ها و نیاز به انرژی و زمان زیاد، افراد شستشوی فرش‌ها را به قالیشویی‌ها محول می‌کنند.
قالیشویی موسسه یا مجموعه‌ای است که با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های به روز و به دو روش سنتی و اتوماتیک، خدمات شستشوی فرش را ارائه می‌دهند. اما قالیشویی‌ها با توجه به خدماتی که انجام می‌دهند .دارای رتبه‌بندی هستند؛ در این مقاله قصد داریم نکاتی و راهکارهایی درباره انتخاب بهترین قالیشویی محدودتان بیان کنیم. پس با قالیشویی مادر همراه باشید.

قالیشویی با کارخانه بزرگ

یکی از فاکتورهایی که در کیفیت خدمات قالیشویی تاثیر زیادی دارد؛ مساحت و موقعیت قرارگیری کارخانه آن است. کارخانه قالیشویی که بزرگ و وسیع است، مسلما خدمات گسترده‌تری ارائه داده و افرادی که در آن مشغول به فعالیت هستند تجربه بالاتری دارد. قالیشویی مادر با بهره‌گیری از کارخانه‌ای با وسعت ۸۰۰ متر مربع، خدمات شستشوی انواع فرش ماشینی، دستی و موکت را ارائه می‌دهد .و همین وسعت فضا باعث شده تا این مجموعه خدمات مبل شویی را هم به صورت مجزا انجام دهد.

مجوز از اتحادیه قالیشویان

یکی دیگر از فاکتورهایی که به شما در انتخاب بهترین قالیشویی کمک زیادی می‌کند؛ مجوز از اتحادیه قالیشویان است. قالیشویی‌هاس با کیفیت، عموما زیر نظر اتحادیه فعالیت می‌کنند. و تعرفه خدمات آن‌ها زیر نظر اتحادیه است. قالیشویان دارای مجوز، چنان چه از نظر خدمات کوتاهی کنند .از سمت اتحادیه قابل اقدام هستند؛ از این رو حتما به مجوز اتحادیه در انتخاب خود دقت نمایید.
و اگر فروش اینترنیت دارند حتما دارای اینماد باشد
ای نماد
ای نماد

نظارت بر کیفیت خدمات در قالیشویی

قالیشویی‌های با کیفیت روی خدمات خود حساسیت زیادی دارند. آن‌ها از صفر تا صد خدمات خود را مانیتورینگ می‌کنند و از پرسنل با تجربه بهره می‌گیرند. شاید شستشوی فرش در نگاه اول کاری آسان به نظر برسد. اما زمانی که در جزئیات فرش وارد می‌شویم، شستن فرش به صورتی که به بافت و رنگ آن آسیب نرسد. کاری کاملا تخصصی است؛ چرا که فرش‌ها بافت‌های متفاوتی دارند، به عنوان مثال یک فرش دستباف با ماشینی بسیار متفاوت است. از این رو بهترین قالیشویی خدمات خود را مانیتورینگ کرده و برای انتخاب پرسنل خود تجربه و تخصص را اولویت قرار می‌دهد.

انجام خدمات قالیشویی در سریع‌ترین زمان

بسیاری از مشتریان در زمان تحویل فرش حساسیت زیادی دارند؛ چرا که یک خانه نمی‌تواند بدون فرش باشد. در زمان‌های به خصوص سال، مانند نزدیک سال نو، مشتریان بیشتر از هر روز دیگری در انجام خدمات خود عجله دارند. به همین دلیل بهترین قالیشویی خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. قالیشویی مادر پس از ثبت سفارش آنلاین مشتریان به سرعت فرش را تحویل گرفته.و خدمات شستشو و ترمیم فرش را روی آن انجام می‌دهد. سرعت بالا یکی از معیارهایی است که مشتریان قالیشویی مادر را انتخاب کرده‌اند.

محدوده دسترسی قالیشویی

قالیشویی با کیفیت در هر محدوده سعی می‌کند. دسترسی کاملی به مشتریان داشته باشند؛ به عنوان مثال اگر شما به دنبال قالیشویی در تهرانپارس هستید، باید قالیشویی را انتخاب کنید که بتواند محدوده شما را پوشش دهد. مجموعه مادر توانسته خدمات قالیشویی غرب تهران و سایر مناطق را به خوبی ارائه دهد.

قالیشویی با امکان سفارش آنلاین

امروزه یکی دیگر از خدماتی که باعث شده تا قالیشویی‌ها از نظر خدمات طبقه‎‌بندی شوند، خدمات آنلاین است. با توجه به استفاده گسترده مردم از اینترنت، دیگر روش‌های قدیمی سفارش شستشوی فرش، بسیار زیاد به کار نمی‌آیند. و عموم جامعه دوست دارند تا به سراغ خدمات آنلاین بروند. سفارشات آنلاین قالیشویی بسیار کار را برای شما آسان می‌کند؛ چرا که کافیست شما تنها در سایت، قالیشویی مورد نظر وارد شده و خدمات را انتخاب کنید. قالیشویی مادر این امکان را برای مردم فراهم کرده تا در هر منطقه‌ای که هستند؛ خدمات خود را سفارش دهند. به عنوان مثال اگر شما به دنبال قالیشویی سعادت آباد هستید؛ با وارد شدن و ثبت سفارش در سایت قالیشویی مادر به راحتی از خدمات این مجموعه در سعادت آباد و مناطق دیگر برخوردار می‌شوید.
قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴
تماس با ما