پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی خوب

هر چند امروزه موسسات قالیشویی خوب زیادی فعالیت می‌کنند؛ اما همه آن‌ها خدمات خوبی ارائه نمی‌دهند. قالیشویی خوب دارای یک سری ویژگی‌های مشخص است که پس از تحقیقات انجام شده به دست آمده است. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید؛ در نظر گرفتن نکات زیر به شما کمک زیادی خواهد کرد پس با ما همراه باشید.

فرش ها لوازمی هستند که در اکثر خانه ها از آن ها استفاده می کنند. برخی افراد به فرش های منزل خود اهمیت بسیار زیادی می دهند و هر چند وقت یک بار اقدام به شستشو آن ها می کنند. شستشوی انواع فرش ها بهتر است که به صورت حرفه ای و اصولی انجام شود تا آسیبی به بافت و طرح فرش ها وارد نشود.

شستشوی فرش ها به صورت اصولی بسیار مهم است به دلیل این که:

۱- اگر فرش ها به صورت اصولی شسته شوند دچار تغییر رنگ یا رنگ دادگی نمی شوند و مانند روز اول براقیت خود را حفظ می کنند. حفظ طرح و نقشه ی فرش ها در حین شستشو بسیار مهم است به همین دلیل برای شست و شوی فرش های خود از قالیشویی های خوب و با کیفیت کمک بگیرید تا دچار پشیمانی نشوید.

۲- شستشوی فرش ها به صورت اصولی سبب می شود که خواب فرش ثابت بماند و پس از شستشو دچار تغییر نشود. حفظ خواب فرش ها بسیار مهم است به دلیل این که طرح و نقشه ی فرش با خواب فرش نمایان می شود و اگر خواب فرش دچار تغییر شود نقشه ی فرش دچار تداخل می شود.

۳- شستشو اصولی فرش ها از شکستگی فرش در حین شستشو جلوگیری می کند و سبب می شود فرش مقاومت خود را پس از شستشو حفظ کند.

یک قالیشویی خوب برای شستشو فرش ها به صورت اصولی از دستگاه های مخصوص و شوینده های مرغوب استفاده می کند. نوع دستگاه و مواد شوینده بر شستشوی فرش ها تاثیر بسیار زیادی دارد به‌ همین دلیل یک قالیشویی خوب دستگاه های مجموعه ی خود را پیشرفته می کند تا خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد به بهترین شکل ممکن انجام شود.

قالیشویی خوب

در ادامه به بررسی ویژگی ها و خدمات یک قالیشویی خوب و معتبر، می پردازیم. تا بدانیم که فرش، مبل و موکت های خود را به کدام مجموعه قالیشویی بسپاریم؛ تا علاوه بر تمیز شدن، هیچ گونه آسیبی به فرش ما وارد نشود و سلامت فرش ما نیز حفظ شود.

اقدامات یک قالیشویی خوب

 • خدمات حمل و انتقال  فرش را انجام دهد.
 • فرش را تمیز و بدون آسیب دیدگی تحویل دهد.
 • خوش قول باشد و در موعد تعیین شده فرش را تحویل دهد.
 • خدمات لکه‌گیری، رفو و … را انجام دهد.
 • از تجهیزات بروز و پیشرفته استفاده کند.
 • قیمت را طبق صنف و اتحادیه تعیین کند.
 • از مواد شوینده با کیفیت استفاده کند.

ارسال کارشناس قالیشویی و بررسی فرش

یکی از ویژگی‌هایی که قالیشویی‌های خوب دارند، این است که پس از تماس شما، یا ثبت آنلاینی که انجام می‌دهید، کارشناسان خود را به محل اعزام کرده تا فرش را بررسی کنند. بر خلاف باور بیشتر مردم، قالیشویی‌ها امروزه تنها، خدمات شستشوی فرش را انجام نمی‌دهند، بلکه خدمات تعمیرات را نیز ارائه می‌دهند. فرش‌ها مدتی پس از استفاده از آن‌جایی که در معرض رفت و آمد قرار دارند؛ پوسیده و آسیب دیده می‌شوند و نیاز به تعمیر و بازسازی دارند؛ از این رو تشخیص این این که چه خدماتی فرش نیاز دارد؛ مهارت می‌خواهد. کارشناسی که توسط قالیشویی به محل ارسال می‌شود؛ فرش را ارزیابی کرده و خدمات که نیاز دارد را به شما می‌گویند.

کاور کردن فرش توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که قالیشویی خوب دارد؛ پس از اتمام خدمات شستشوی فرش، آن را کاور کرده و در اغلب موارد اتوکشی فرش می‌کنند. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه علاوه شستشوی فرش، آن را کاور کرده و به صورت رول شده به مشتری تحویل می‌دهد.

استفاده از تجهیزات پیشرفته در قالیشویی

قالیشویی و شستشوی فرش به چند صورت انجام می‌شود. شکل سنتی قالیشویی که امروزه هم در بعضی از جاها کاربرد دارد؛ با آب و مایع شستشو و به صورت دستی انجام می‌شود.

استفاده از تجهیزات پیشرفته در قالیشویی

از طرفی روش اتوماتیک هم نوعی دیگر از راهکارهایی است. که قالیشویی‌های پیشرفته آن را برای شستشو به کار می‌گیرند .که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر می‌باشد.

قالیشویی و مواد شوینده

فرش‌ها بافت‌های مختلفی دارند. که هر یک از آن‌ها از استحکام و ویژگی مختلفی برخوردار است. قالیشویی خوب می‌داند که برای هر یک از فرش‌ها باید چه مواد شوینده‌ای را به کار ببرند. قالیشویی با کیفیت و خوب با توجه به نوع فرش از مواد شوینده گیاهی و ارگانیک استفاده می‌کند.

قیمت‌های اتحادیه قالیشویی

قالیشویی‌ها باید زیر نظر اتحادیه قالیشویی عمل کنند. و قوانین و مقررات آن را رعایت نمایند. اتحادیه قالیشویی برای خدمات شستشوی فرش یک سری هزینه و تعرفه‌های متناسبی در نظر می‌گیرد. و قالیشویی‌ خوب تعرفه‌ای که برای مشتری فاکتور می‌کند؛ متناسب با هزینه اتحادیه است.

قیمت های اتحادیه قالیشویی

قالیشویی مادر عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران می‌باشد .و هر یک از خدماتی که ارائه می‌دهد، تحت نظر اتحادیه بوده و قیمت‌های آن هم متناسب با اتحادیه قالیشویان است. اتحادیه قالیشویان هر شش ماه یکبار یک قیمتی برای شستن فرش معین میکند. همچنین قیمت شستشوی قالی و موکت براساس متر مربع محاسبه شده اما ممکن است در بعضی از موارد فرش نیاز به کارهای دیگر داشته یا اینکه تابلو فرش نیاز به شستشو داشته که در این صورت قیمت بین طرفین تعیین میشود.

پشتیبانی مشتریان توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که به شما کمک می‌کند تا قالیشویی خوب پیدا کنید، پشتیبانی مشتریان است. قالیشویی خوب از جمله قالیشویی تجریش تنها خدمات خود را به شستن فرش اختصاص نداده و بخش اعظمی برای پشتیبانی کاری مشتریان در نظر دارد. در این بخش قالیشویی باید درباره نحوه شستشو و نگهداری فرش و هزینه‌ها و همین‌طور زمان ارسال فرش به مشتری، اطلاعات بدهد.

مبل شویی و خدمات دیگر در منزل

مبل شویی یکی دیگر از خدمات قالیشویی می باشد. شستشوی انواع مبل ها توسط قالیشویی به دو صورت خشکشویی و شستشوی کامل انجام می شود. شستشوی کامل مبل ها توسط قالیشویی در کارخانه انجام می شود و مبل پس از شستشو برای خشک شدن در دستگاه قرار می گیرد و در روز مشخص شده به شما تحویل داده می شود ولی خشکشویی مبل ها در منزل انجام می شود. خشکشویی و شستشوی مبل ها توسط قالیشویی به بهترین شیوه ممکن انجام می‌ شود و مبل پس از شستشو کاملا تمیز و براق می شود و به بدنه، چوب و پارچه و… مبل هیچ آسیبی وارد نمی‌ شود. مبل شویی برای مبل های حساسی مانند مبل های چرمی به صورت مخصوص انجام می شود تا مبل پس از شستشو دچار مشکلاتی مانند تیرگی، ترک خوردگی، رنگ پریدگی و… نشود. حفظ کیفیت و زیبایی مبل ها در هنگام شستشو بسیار مهم است و برای کارکنان قالیشویی اهمیت ویژه ای دارد.

خدمات دیگری که قالیشویی در منزل برای مشتریان خود در  نظر گرفته است شامل موارد زیر می باشد.

۱- خشکشویی موکت

خشکشویی موکت ها یکی دیگر از خدماتی است که قالیشویی در منزل انجام می دهد. خشکشویی موکت ها بدون نیاز به آبکشی و آبگیری با استفاده از دستگاه های مخصوص به بهترین شکل ممکن انجام می شود و موکت پس از خشکشویی کاملا تمیز، براق و… دیده می شود. خشکشویی موکت ها هیچ آسیبی به مغز موکت وارد نمی کند و موکت مقاومت و کیفیت اولیه خود را مانند روز اول حفظ می کند.

مبل شویی

۲- بخار شویی دیوار و…

بخار شویی دیوار، مبل، پرده ها و… در قالیشویی با استفاده از دستگاه بخار به بهترین شکل ممکن انجام می شود و پس از بخار شویی کاملا تمیز، براق و سفید می شود و هیچ اثری از آلودگی و تیرگی را بر جای نمی گذارد. بخارشویی با استفاده از دستگاه و با دمای مخصوص انجام می شود.

۳- تشک شویی

تشک ها انواع مختلفی دارند و شستشو انواع تشک ها توسط کارکنان قالیشویی به روش های مخصوص انجام می شود تا پس از شستشو کیفیت اولیه خود را حفظ کنند و هیچ آسیبی به فنر ها، سطح رویه تشک وارد نشود. خدماتی که در منزل انجام می شود توسط افراد ماهر و آموزش دیده انجام شود و قبل از شروع مراحل شستشو، نامه ی ضمانت نامه به مشتریان تحویل داده می شود تا خیال مشتریان بابت نحوه شستشو و تضمین بابت سالم ماندن لوازم، راحت باشد. شما می توانید کلیه خدمات را در منزل خود نیز دریافت کنید و برای ارائه این خدمات خود هزینه‌های منصفانه و بسیار کمی را در نظر گرفته شده است تا بتواند رضایتمندی مشتریان خود را جذب کند.

پیک سریع قالیشویی

قالیشویی خوب، ارزش زمان مشتریان را به خوبی می‌داند. و این که هر خانه‌ای نیاز به فرش تمیز دارد را درک می‌کند. قالیشویی باید خدمات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهد و عموما کمتر از ۴۸ ساعت فرش را رول و کاور شده تحویل دهد. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه در زمینه، شستشوی انواع فرش و موکت در سریع‌ترین زمان، فعالیت کرده. و همواره از نظر سرعت کار نمره خوبی از مشتریان خود دریافت می‌کند.

ارتباط مستقیم وغیر مستقیم با مشتریان

قالیشویی معتبر، مجموعه‌ای است که هم در حین خدمات و هم پس از انجام آن با مشتریان خود ارتباط دارد. بعضی از قالیشویی‌ها پس از اتمام خدمات از مشتریان نظر خواهی کرده و نکات گفته شده، آن‌ها را در خدمات خود به کار می‌برند. قالیشویی مادر همواره با مشتریان خود در ارتباط بوده و سعی دارد. تا بهترین خدمات را به آن‌ها انجام دهد، یکی از کارهایی که این مجموعه برای ارتباط مستقیم با مشتریان انجام داده، امکان ثبت سفارش آنلاین است که طی آن، مراجعه کنندگان در زمان و انرژی خود صرفه جویی کرده .و خدمات‌شان سریع‌تر انجام می‌شود.                

4 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی خوب»

 1. خدمات شوت عالی هست هم سر وقت می برند می آورند و بسیار تمیز می شورن

 2. فاطمه دهنوی

  سرویس دهی فوق العاده ای داشتند از تیم خدمات رسانی خوبتون متشکرم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما