پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی شهران

حتما برای هریک از ما پیش آمده است که در شرایطی قرار بگیریم، که لازم باشد  برای شستشوی فرش های خود اقدامی به عمل بیاوریم که در این صورت  بهترین راه حلی که برای هر یک از ما وجود خواهد داشت، جستجو در پی یافتن یک مجموعه قالیشویی معتبر و پیشرفته می‌باشد.
امروزه  در مجموعه های قالیشویی علاوه بر اینکه شستشو‌ی انواع فرش، قالیچه، موکت و … انجام می شود  خدمات دیگری که مربوط به فرش ها می‌ باشد نیز در این مجموعه ها  انجام پذیر خواهد بود.
مضاف بر انجام شستشو‌ و انجام خدمات دیگر مربوط به فرش ها، شستشوی انواع تابلو فرش ها، نیز در مجموعه های قالیشویی به صورت تخصصی صورت می گیرد.
حال مسئله این است که چرا معتقدیم که بهترین روش برای انجام فرایند شستشوی فرش ها و خدمات دیگر مربوط به آنها در کارخانه های قالیشویی، وجود دارد ؟

قالیشویی در شهران
با توجه به تغییر و تحولاتی که از چندی قبل تاکنون در خصوص شیوه زندگی افراد رخ داده است، که اگر بخواهیم یک نمونه از آنها را مثال بزنیم، می توانیم به تغییر ظاهری خانه ها از خانه های حیاط دار به خانه های آپارتمانی اشاره نماییم، با این تفاسیر آنها نیاز به وجود مراکز خدماتی مدرن و پیشرفته را پیدا می کنند.
به این ترتیب وجود یک یا چند مجموعه قالیشویی در هر محدوده و محله ای برای ساکنان آن محله امری لازم و ضروری به شمار میرود، تا افراد بتوانند فرش های خود را جهت شستشو به آنها بسپارند.

خدمات تعویض ریشه و شیرازه برای فرشهای ماشینی و دستی، چرمدوزی، متقالدوزی، رنگبرداری، قلم کاری و پرداخت، بافت و چله کشی نیز از دیگر خدماتی است در کارخانه قالیشویی  مادرانجام می شود


علاوه بر اینکه تغییر و تحولات رخ داده در سبک و نوع زندگی افراد سبب شده است تا تاسیس شدن کارخانه های قالیشویی امری ضروری به حساب بیاید، عواملی دیگری نیز در این امر تاثیر گذار می‌باشند، که همگی آنها مربوط به کیفیت شستشو‌ی فرش ها می شود.
در واقع اگر بخواهیم نتیجه ای را که پس از شستشوی فرش ها به دست خود با آن مواجه می‌ شویم را با نتیجه ای را که پس از شستشو فرش ها توسط یک مجموعه قالیشویی معتبر حاصل می‌شود را با یک دیگر مقایسه نماییم، متوجه اهمیت پر رنگ وجود مجموعه های قالیشویی خواهیم شد.
شواهد بسیاری مطرح هستند که نشان دهنده این مطلب برای ما  می‌باشند.

قالیشویی اسلامی در شهران

هر یک از ما زمانی که بخواهیم فرش های خود را که از با ارزش ترین کالاهای موجود در خانه مان به شمار میرود را جهت شستشو‌ و یا انجام هر گونه خدمات دیگر به کارخانه های قالیشویی بسپاریم، حساسیت بسیار بالایی به خرج می دهیم تا بهترین انتخاب‌ در این خصوص را کرده باشیم، که در کنار اینکه فرایند شستشو و خدمات دیگر مربوط به فرش ها به خوبی انجام شود، هیچ گونه نگرانی نیز در بابت آنها نداشته باشیم.
به همین دلیل است که تاکید می شود تا پیش از سپردن فرش های خود به مجموعه های قالیشویی در مورد آنها اطلاعات زیادی کسب کنید، چرا که امروزه مجموعه های قالیشویی در حال انجام فعالیت می‌باشند که معتبر نیستند و به صورت قانونی فعالیت های خود را انجام نمی‌دهند، و اتحادیه قالیشویان نظارتی بر اعمال آنها ندارد.
مجموعه  قالیشویی های معتبری که از مجوز رسمی اتحادیه قالیشویان برخودار می‌باشند، از چندین اصل مهم پیروی می کنند و به این صورت فرایند شستشوی فرش ها را طوری انجام می‌دهند که در پایان بهترین نتیجه مطلوب را بتوان به دست آورد.
 مجموعه قالیشویی شبانه روزی شهران نیز از این قاعده پیروی می کنند.

قالیشویی اسلامی در شهران

۱- اولین مرحله که شما پس از انتخاب قالیشویی مورد نظر خود باید انجام دهید، برقراری تماس با آن مجموعه قالیشویی می‌باشد، در قالیشویی های معتبر همانند قالیشویی شهران تیم پاسخگویی در همه ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند، و از ابتدا تا پایان مراحل شستشو و خدمات دیگر مربوط به فرش ها شما را همراهی می‌کنند.

۲- سپس می بایست افراد که در تیم حمل و نقل مشغول به انجام فعالیت می‌باشند در کوتاه ترین زمان ممکن برای تحویل گیری فرش های شما، به آدرس ذکر شده مراجعه نمایند و فرش ها را از شما تحویل بگیرند، و به شما یک ضمانت نامه تقدیم نمایند، سپس فرش ها را به کارخانه قالیشویی انتقال دهند.

۳-  پس از ورود فرش ها به کارخانه‌ قالیشویی وضعیت هریک از آنها بررسی می شود، و توسط متخصصان حاضر تعیین می شود که شستشوی آنها باید به چه صورت انجام شود .

۴- پس از انجام مراحل شستشو که شامل :

گرد و غبار گیری فرش، آبکشی فرش ها، از بین بردن لکه های سخت موجود بر روی آنها، شستشو با مواد شوینده مرغوب و باکیفیت ابکشی فرش ها، خشکشویی فرش ها و انتقال آنها به گرمخانه های گازی می شود، فرش ها بسته بندی شده و کاور شده خدمت شما ارسال خواهد شد.

شستشوی فرش ها باتوجه به موازین شرعی و اسلامی

برای بسیاری از ما این مسئله مهم است که، فرش هایمان به صورت اسلامی آبکشی شوند که چنانچه فرش ها به نجاسات الوده شده باشند، رفع شود .آبی که برای شستشوی فرش ها به کار برده می شود، نباید آب شرب باشد، و باید از آب چاه استفاده شود، اما در این صورت وجود تصفیه خانه بسیار مهم و ضروری می‌باشد. در کارخانه قالیشویی شهران هر یک از فرش ها به صورت اسلامی آبکشی می شوند.

شستشوی فرش ها باتوجه به موازین شرعی و اسلامی

شستشو‌ی تخصصی مبل در محل

شستشو و تمیز کردن مبل ها نیز از آن دسته از اقداماتی است که چنانچه اصولی و درست انجام نشود، باعث آسیب دیدگی مبل ها خواهد شد.
معمولاً بسیاری از افراد در دکوراسیون داخلی منزل مبل ها را انتخاب می کنند.

معمولاً به همان میزان که با فرش ها تماس پوستی برقرار می‌کنیم، با مبل ها نیز به همان میزان تماس پوستی خواهیم داشت پس  پاکیزگی و تمیزی آنها بسیار مهم می‌باشد. چرا که آنها می‌ توانند محل قرارگیری بسیاری از باکتری ها و میکروب ها باشند و پس از تماس با آنها، بر روی پوست ما منتقل شوند.
برخی از افراد برای تمیز کردن مبل ها، از اسفنج و محلول مواد شوینده و آب استفاده می نمایند، که این راهکار امکان دارد که صدمه های زیادی به چوب مبل وارد سازد و موجب آسیب دیدگی  و پوسیدگی آنها شود.
فرایند شستشوی مبل ها نیز امری است نیازمند مهارت و تجهیزات، در کارخانه قالیشویی شهران کادری مربوط به شستشو‌ی مبل ها  وجود دارد که شستشو‌ی مبل ها را در محل شما انجام می‌دهند.
آنان پس از ثبت سفارش شما، به محل شما حضور پیدا می کنند، و در ابتدا به بررسی وضعیت و نوع و جنس مبل شما می پردازند.
سپس در مرحله اول با استفاده از ماشین آلاتی که بسیار قوی می‌باشند و مکش بسیار بالایی دارند، گرد و خاک موجود در پارچه مبل را می گیرند .سپس پرز و کرک های موجود را از مبل خارج می‌کنند .
در مرحله بعدی  با استفاده از دستگاه مخصوص شستشوی انواع مبل، با مواد شوینده مرغوب و با کیفیت شستشو‌ی مبل ها را آغاز می کنند، این دستگاه با حل کردن آب و مواد شوینده مقدار زیادی کف داخل مخزن دستگاه به وجود می آورد، سپس متخصص مربوطه کف ایجاد شده را بر روی سطح پارچه مبل می ریزد، این عمل سبب می شود تا میکروب های موجود بر روی سطح مبل به خوبی با کف حل شوند، سپس با مخزن دیگر دستگاه کف به صورت کامل پاک می شود.

شستشو‌ی تخصصی مبل در محل
پس از انجام این مرحله کف موجود بر روی مبل به طور کامل از بین میرود، سپس بخارشویی و خشک شویی مبل انجام می شود. و اگر چنانچه فرش شما دارای لکه باشد نیز، لکه ابتدا تشخیص داده می‌شود و سپس توسط متخصصان رفع و از بین برده می‌شوند . و چنانچه مبل شما دارای هرگونه مشکلی شده باشد، ترمیم انها انجام خواهد شد.

شستشو قالی با جدید ترین ماشین آلات روز دنیا

تمام مکانیزه بودن مجموعه قالیشویی، از ویژگی های بسیار مهم آن کارخانه قالیشویی به شمار میرود، ماشین آلات پیشرفته و مخصوص شستشو‌ی فرش ها امروزه به روی کار آماده اند و سبب شده اند تا در هنگام انجام فرایند شستشوی فرش ها کمترین میزان دخالت دست انسان صورت بگیرد، که این اتفاق علاوه بر اینکه باعث میشود تا هیچ آسیبی به فرش ها وارد نشود، در انرژی افراد نیز صرفه جویی می شود و در نهایت نتیجه بسیار بهتری را نیز کسب خواهیم کرد.
در کارخانه قالیشویی شهران شستشوی فرش ها توسط ماشین آلات پیشرفته و مکانیزه انجام می شود، و متخصصان تنها بر اعمالی که دستگاه انجام می دهد نظارت می‌کنند و شرایط را بررسی می نمایند.

۱- دستگاههای مربوط به گرد و خاک گیری فرش ها

 2- دستگاه  شستشو فرش با مواد شوینده

۳- دستگاه خارج کردن کف موجود در فرش

۴- دستگاه خشک کردن فرش ها از اصلی ترین ماشین آلات مربوط به شستشو می‌باشند. که سبب شده اند تا دخالت انسان به کمترین میزان خود برسد، قدرت بالای این دستگاه ها کیفیت مطلوبی را در پایان ارائه خواهند داد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما