قالی شویی گلبرگ

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی تهران پارس

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

خدمات آنلاین در قالی شویی گلبرگ

 قالی شویی گلبرگ با ارائه چندین سال خدمات در زمینه شستشو در کناربهترین قالی شویی های تهران قرار گرفته و به عنوان بهترین مبل شویی در تهران شناخته می شود. این قالی شویی  دارای دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در زمینه شست شوی انواع فرش و مبلمان می باشد. این مرکز برای راحتی دسترسی آسان تر شما به خدمات ثبت سفارش و درخواست خدمات به صورت آنلاین را نیز در مجموعه خود قرار داده است.

خدمات آنلاین قالیشویی
برای ثبت سفارش به صورت آنلاین در قالی شویی گلبرک، ابتدا باید وارد سایت رسمی این قالی شویی شوید.
پس از آن با مطالعه شرایط و ضوابط لازم اطلاعات خود را به صورت کامل و درست برای این مجموعه ارسال کنید. پس از آن اطلاعات شما توسط نیروهای پشتیبانی این مجموعه بررسی شده و سپس ثبت سفارش شما انجام می شود. کلیه اطلاع رسانی ها به شما در جهت خدمات رسانی به صورت پیامکی و یا تلفنی ارسال خواهد شد.

مبل شویی

قالی شویی گلبرگ شست شوی انواع مبلمان را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت کار انجام می شود . شما می توانید کلیه خدمات مربوط به شست شوی مبل و مبل شویی خود را از این قالی شویی دریافت کنید.شست شوی مبلمان در این مجموعه با استفاده از دستگاه و  جهیزات پیشرفته انجام می شود . شما می توانید خدمات شست شوی مبل در منزل را نیز این قالی شویی درخواست کنید.

شستشوی مبل

شست شوی انواع مبلمان در منزل شما توسط نیروهای قالی شویی گلبرگ با استفاده از دستگاه های قابل حمل این مجموعه انجام می شود. برای این کار ابتدا مبل شما با استفاده از دستگاه مخصوص شستشوی مبل و به کار گیری مواد شوینده مخصوص که اغلب گیاهی و با کیفیت می باشند انجام می شود. پس از این‌که شست شو به اتمام رسید مبل شما با استفاده از تجهیزات و دستگاه دیگری وکیوم می شود. وکیوم کردن مبل سبب خارج شدن شوینده ها از مبل می شود. در نهایت مبل شما با استفاده از دستگاه مخصوص بخارشوی نیز می شود. تا آلودگی ها و باکتری ها موجود در سطح آن کاملا از بین برود.

موکت شویی 

قالی شویی گلبرگ، شست شوی انواع موکت در هر سایز و شکلی را با بالاترین کیفیت انجام می دهد. شست شوی موکت در این قالی شویی در منزل و کارخانه آن قابل انجام است.

موکت شویی
امروزه با توجه به افزایش قیمت فرش ها استفاده از موکت ها نیز در جامعه افزایش پیدا کرده است. همچنین برخی از افراد برای مکان هایی مانند راه پله ها نیز از موکت ها استفاده می کند. قالی شویی گلبرگ، شست شوی موکت انواع راه پله را در هر متراژی نیز انجام می دهد. برای استفاده از این خدمات نیاز به حمل این موکت ها به قالی شویی گلبرگ ندارید. این خدمات در منزل و راه پله شما نیز انجام می‌شود.

مراقبت از فرش ها در هنگام شست شو

 شاید تا به حال برای تان پیش آمده باشد که بعد از شست شوی فرش ها به صورت مجدد، شاهد آلودگی آن ها باشید. این آلودگی به وجود آمده ممکن است بر اثر شست شوی نادرست و غیر اصولی ایجاد شده باشد. برای مثال اگر در هنگام شست شو آبکشی فرش به صورت درست و حرفه‌ای انجام نشود، مواد شوینده در بافت های عمیق تر فرش باقی می‌مانند؛ به همین دلیل فرش شما با سرعت بیشتری آلوده می شود. همچنین وجود آنها در بافت فرش می‌تواند سبب سخت شدن فرش شما و از بین رفتن حالت اولیه و یک دستی آن نیز شود و به آن آسیب برساند.

رفو گری درگلبرگ 

 در این مجموعه رفوگری انواع فرش، دستباف، ماشینی، ابریشمی و انواع تابلو فرش نیز قابل انجام می باشد. قالیشویی گلبرگ با به کارگیری افراد متخصص و کارشناس در این زمینه توانسته رفوگری انواع فرش را با طبیعی ترین روش انجام دهد. شما می توانید از این خدمات رفوگری در منزل کارخانه این مجموعه استفاده کنید. در قالیشویی گلبرگ ترمیم انواع فرش با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قابل انجام خواهد بود.

رفوگری در گلبرگ

این مجموعه سعی کرده است تا خدمات رفوگری و ترمیم فرش خود را با کمترین هزینه ها و بالاترین کیفیت کار در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برای استفاده از این خدمات کافیست با تلفن‌های پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین یا پیامکی ثبت کنید. در کمترین زمان ممکن سفارش شما بررسی شده و خدمات مورد نظرتان اجرا خواهد شد.

برخی تجهیزات در قالیشویی گلبرگ

  • دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک
  • دستگاه شستشوی پرتابل
  • خشک کن حرارتی
  • آبگیرهای لوله ای
  • انواع گردگیر و خاک گیر
  • پتو شوهای صنعتی

نظرات شما

۴.۴/۵

4 دیدگاه دربارهٔ «قالی شویی گلبرگ»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور