پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در خاک سفید

امروزه با توجه به تغییر نوع خانه ها میبینم که بیشتر منازل به صورت آپارتمان می‌باشد و از داشتن حیاط محروم می‌باشند.

در گذشته که زندگی ها به صورت سنتی بود بیشتر خانه ها حیاط دار بود و معمولا شستشوی فرش های خود را به صورت سنتی در حیاط منزل خود انجام میدادند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی شستشوی فرش ها در منزل امکان پذیر نمی‌باشد و برای ما ثابت شده است، که شستشوی انواع فرش ها در کارخانه های قالیشویی با کیفیت بسیار بالایی نسبت به شستشو در منزل انجام می‌شود.

البته ناگفته نماند که انتخاب قالیشویی معتبر نکته بسیار مهمی می‌باشد .

یکی از قالیشویی های معتبر منطقه خاک سفید قالیشویی مادر است. در این محله اصولا این منطقه از قالیشویی تهرانپارس هم استفاده می‌کنند.

تماس با ما :۰۹۳۰۰۴۰۸۶۴۴

منطقه خاک سپید

محله خاک سفید که به گلشن هم معروف می‌باشد در شرق تهرانپارس قرار دارد. این محله دارای سه بخش می‌باشد ،جنوبی مرکزی و شمالی.

منطقه خاک سفید از نظر جغرافیایی

که بخش شمالی آن به میدان رهبر بخش مرکزی آن به تپه و سرتپه و بخش جنوبی آن به میدان والفجر وصل می‌شود.

خاک سفید از سمت جنوب به خیابان جشنواره و از شرق به ۲۵متری احسان منتهی میشود .

خیابان بهار آزادی، میدان تختی، خیابان الله اکبر، خیابان انقلاب شمالی و جنوبی، خیابان ۲۲بهمن (ساعت سازی)، بیست متری امیر و خیابان طالقانی از خیابان های مهم محله خاک سفید است.

خاک سفید 

نام گذاری این محله

دلیل نامگذاری این منطقه این می‌باشد که در این محله کشاورزی انجام نمیشد. و خاک آن لم یزرع بود که از آن زمان تا کنون به نام محله خاک سفید شناخته می‌شود.

رفت و آمد در محله خاک سفید 

مترو فرهنگسرا نزدیک ترین مترو به محله گلشن یا همان خاک سفید است.

با توجه به اینکه این محله دارای جمعیت نسبت بالایی می‌باشد دارای تعداد زیادی خطوط اتوبوسرانی می‌باشد.

قالیشویی در  منطقه خاک  سفید

همانطور که گفته شد امروزه شستشوی فرش ها در کارخانه‌های قالیشویی رواج زیادی پیدا کرده است، و نکته مهم این است که فرش های خود را به کارخانه قالیشویی معتبر بسپارید. که در قبال فرش های شما به شما تضمین برای کیفیت در شستشو و نگهداری آنها را بدهند.

قالیشویی خاک سفید 

قالیشویی  در خاک سفید

قالیشویی مادر یکی  از معتبرترین کارخانه های قالیشویی در منطقه خاک سفید می‌باشد که توانسته است؛ طی سالیان سال خدمات ارزنده زیادی را خدمت ساکنان این محل ارائه بدهد.

 قالیشویی های معتبر دارای  نیروی کار متخصص در این زمینه می باشند. چرا که امروزه با افزایش  فرشهای ماشینی نوع آنها زیاد شده است. و در کارخانه قالیشویی باید به نوع و جنس فرش ها قبل از شستشو توجه شود. چرا که هر فرش دارای  ویژگی های خاص خود می باشد.

همچنین در کنار نیروی کار مجرب و متخصص از بهترین ماشین‌آلات و به روز ترین آن‌ها استفاده می کنند و در کنار آن از مواد شوینده مرغوب استفاده می کنند که هیچ گونه آسیبی به تار و پود فرش های شما وارد نشود.

 مراحل شستشو در  کارخانه قالیشویی شعبه خاک سفید

 آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما:

۱_  ابتدا مرحله غبارگیری را انجام می‌دهند و تمام خاک و گرد و غبار را از تار و پود  الیاف فرش شما می گیرند.  چرا که اگر این کار انجام نشود و گرد و خاک در عمق الیاف فرش باقی بماند به مرور  زمان باعث پوسیدگی فرش می‌شود.

 ۲_بعد از مرحله غبارگیری آنها شستشوی فرش شما را شروع می کند. که در این مرحله با استفاده از نیروی کار متخصص انجام می شود. چرا که باید آن‌ها میزان دمای آب میزان مواد شوینده را اندازه بگیرند، تا به فرش شما آسیبی وارد نشود و با بهترین کیفیت شسته شود.

۳_ بعد از شست و شوی فرش های شما آنها را با ماشین‌آلات قوی آبکشی کرده به طوری که هیچ گونه مواد شوینده در فرش باقی نماند که بعدها باعث پوسیدگی آن‌ها شوند.

۴_ بعد از آبکشی آنها را به گرمخانه ها فرستاد تا با ماشین آلات گازی خشک شوند.

 و در مرحله آخر بعد از خشک شدن و تایید متخصص آنها را لوله کرده کاور کشی می‌کند و در اسرع وقت خدمت شما ارسال می کند.

 در تمامی این مراحل هم آبکش ها به صورت موازین اسلامی انجام می شود که اگر فرش شما دارای نجاست باشد کاملاً برطرف شود.

خدمات دیگر این مجموعه

 خدماتی که گفته شد مربوط به خدمات شستشوی انواع فرشهای شما است. در طول مدت زمان فرش ها دچار پوسیدگی ، فرورفتگی، بیدزدگی، پاره شدن شیرازه های آنها  بشود. این کارخانه تمامی این مشکلات را در کنار شست و شو برای شما رفع می کند. برای هر یک از خدمات دارای متخصص ماهر در آن زمینه می باشد. که همه مشکلات که برای فرش شما وارد شده باشند. را به بهترین نحو ممکن انجام بدهند و بعد از اتمام کار فرش شما را مثل روز اول به شما تحویل بدهند.

بسیار مهم است که  فرش ها را به قالیشویی معتبر سپرده  که فرش ها را به صورت صحیح شستشو دهند. هنگام تحویل فرش ها برای شستشو باید اطمینان پیدا کرد که  فرشها موادشویی نشوند. موادشویی نوعی شستشو می باشد که از مواد شوینده بسیار قوی برای شستشو استفاده می شوند، با اینکه ظاهر فرش تمیز می شود اما فرش را به سرعت دچار پوسیدگی می کند و از عمر مفید فرش می کاهد. به طور میانگین عمر مفید فرش های ماشینی و دستباف به ترتیب ۱۰ الی ۱۵  و ۲۵ الی ۳۰ سال می باشد.

تماس با ما :۴۴۴۴۴۹۴۴

 ماشین آلاتی که در این کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند

 به جز فرش های نفیس دستبافت که اهمیت زیادی برای ما دارند و در شستشوی آن‌ها به دقت کنیم . آنها که هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نشود اما در مورد  فرشهای ماشینی آنها با دستگاههای تمام مکانیزه شستشو می شوند، که نیروی کار انسانی کمتری در آنها دیده می شود.

۱_ دستگاه شست و شوی اتوماتیک: 

این دستگاه به طور کاملا مکانیزه شستشوی انواع فرش‌های ماشینی پادری‌ها و قالیجاری انجام می‌دهد.

۲_ دستگاه خشک کن لوله ای: 

با قرار دادن فرش شسته شده در این دستگاه آب فرش را خشک میکند و فرش کاملا خشک شده را تحویل میدهد.

۳_ گرمخانه های گازی:

ممکن است در طول سال هوا به صورت بارانی باشد که این گرمخانه ها به صورت سرپوشیده میباشد.

۴_ دستگاه خاک گیر:

همانطور که گفته شد بعد از تحویل گرفتن فرش های شما و انتقال آنها به کارخانه‌های قالیشویی ابتدا آنها گرد و غبار را از الیاف فرش می‌گیرند. که  که در این مرحله  وجود دستگاه خاک گیر بسیار مهم می باشد.

 قالیشویی مادر در خاک سفید  با برخوردار بودن از نیروی کار متخصص و با تجربه در این زمینه و همچنین به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و استفاده از مواد شوینده مرغوب توانسته است رضایت مردم را طی سالیان سال به خود جلب نماید و شما می توانید با خیال راحت و آسوده فرشهای خود را به این کارخانه قالیشویی بسپارید، و آنها تمامی خدمات مربوط به آنها را با بالاترین کیفیت خدمت شما ارائه می‌دهند.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما