قالیشویی شهرک امید

قالیشویی شهرک امید

قالیشویی

در زیر پاهای ما، در زیر میز و صندلی و مبل های ما قطعا فرش قرار گرفته است. و ما آنها را بیشتر از هر وسیله دیگری در خانه لمس و میکنیم .و روی آنها حرکت میکنیم،.
پس یکی از مهم ترین اجسام منزل به شمار می آید .
در کنار توجه به  کیفیت فرش ها در هنگام خرید باید در حفظ و نگهداری آنها و شستشوی آنها نیز  کوشا باشیم .تا آنها تمیز و بدون آلودگی باشند ، چرا که به دلیل تماس مستقیم با پوست ما ممکن است. برای ما زمینه ساز بیماری های چون قارچ باشد.
‌گاهی هم ممکن است به دلیل فرو رفتن پایه های مبل یا میز ها فرش ها دچار فرسودگی و یا فرورفتگی شوند.
گاهی هم به دلایل دیگری فرش ها دچار پارگی یا در رفتگی ریشه ها میشود .اما همه این مشکلات مربوط به فرش ها جبران پذیر می‌باشد.
میتوانید با سپردن فرش های خود به قالیشویی های معتبر و متخصص  آنها علاوه بر شتسشوی‌ صحیح ، ترمیم آنها را نیز انجام میدهند .
یکی از قالیشویی هایی که در منطقه شهرک امید میتوان به آن اعتماد کرد. و فرش های خود را به آن سپرد قالیشویی نامین شهرک امید می‌باشد. 

شهرک امید

شهرک امید به دلیل موفق بودن در مدیریت کیفیت و سلامت محیط زیست موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ شد و ۱۴۰۱ شد.
که اولین شهرک خاور میانه به حساب می آید که موفق به اخذ این گواهینامه شده است.
اکثر خانه های این شهرک را برج های بلند تشکیل می‌دهند.این ناحیه از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است چرا که در  کنار پارک جنگلی لویزان قرار دارد . همچنین آلودگی کمتری در این منطقه دیده می‌شود.
اگر میخواهید فرش های خود را به کارخانه قالیشویی بسپارید حتما به معتبر بودن قالیشویی توجه کنید.
شهرک امید
شهرک امید

 فرق بین قالیشویی معتبر و نا معتبر

۱_ قالیشویی های نا معتبر معمولا از نیروی کار متخصص استفاده نمی‌کنند. که باعث می‌شود در هنگام شستشو به فرش شما اسیب وارد شد.
۲_ در قالیشویی های نامعتبر بعد از تحویل فرش های شما گرد و غبار آنها گرفته نمی‌شود .و مستقیم  شستن فرش با شوینده ها را شروع می‌کنند.
۳_ از شوینده های خوب و مرغوب استفاده نمیکنند .که باعث رساندن صدمات جدی به الیاف فرش خواهد شد .
اما قالیشویی های معتبر با به کارگیری کادری مجرب و متخصص و انجام تمامی مراحل شستشوی فرش ها با کیفیت بالا هیچ آسیبی به فرش شما وارد نمی‌کنند.

ویژگی های قالیشویی مادر شهرک امید 

این قالی شویی در کنار رعایت تمامی نکاتی که در بالا گفته شد دارای مجوز رسمی از اتحادیه می‌باشد به همراه داشتن ۲ دهه تجربه در این زمینه.
همچنین این کارخانه قالیشویی به نرخ اتحادیه از شما هزینه شستشو دریافت می‌کند.
که شما میتوانید با استعلام گرفتن از شماره ۱۱۸ و یا استعلام گرفتن از اتحادیه قالیشویان به راحتی به این مجموعه اعتماد کنید .
قالیشویی مادر ۱۴۰۴

جمع آوری فرش ها

در هر ساعت از شبانه روز تنها با تماس گرفتن میتوانید فرش های خود را با خیالی آسوده به این مجموعه بسپارید .و در کنار کیفیتی که در کار آنها دیده میشود و تخصص لازمی که در این زمینه دارند در اسرع وقت فرش های شما را پاکیزه به شما برگردانند.
همچنین تمامی خدماتی همچون رفوگری و ترمیم آنها را انجام میدهند .

خدمات قالیشویی مادر

دار کشی و چله کشی فرش

اگه فرش شما اصطلاحا کج شده باشد این قالیشویی با قرار دادن فرش روی سطح صاف عمل دارکشی و چله کشی آن هارا انجام میدهد .که باعث صاف شدن فرش شما میشود. این کار بسیار تخصصی می‌باشد و هر کارخانه ای قادر به انجام این کار نخواهد بود.
ضمانت برای فرش های شما وجود دارد که آسیبی به آنها وارد نشود .
دارچله
دارچله
این مجموعه خدماتی همچون خشکشویی مبل های شما در محل و خشکشویی انواع صندلی های اداری و موکت و صندلی های آمفی تاتر را بهترین کیفیت انجام میدهد.
همچنین این قالیشویی یک سرویس ویژه جهت فرش های خیس آب افتاده در نظر گرفته است. که در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با تماس گرفتن از سرویس آنها در اسرع وقت برخوردار باشید.
در این کارخانه تمام مراحل شستشو با دقت فراوان و زیر نظر متخصص انجام می‌شود:
آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما بعد گرفتن گرد و غبار از آنها چنانچه دارای لک، پارگی، در رفتگی ریشه باشد. یا نیاز به رفوگری و ترمیم داشته باشد انجام میدهند .
در این زمینه هم ضمانت نامه خدمات شما قرار میدهند که فرش ها به صورت امانت می‌باشد.
سپس عمل شستشو با بهترین و جدید ترین ماشین آلات را انجام میدهند .در این مرحله نیز از مواد شوینده مرغوب و باکیفیت استفاده میکنند .
بعد از آن فرش ها با موازین اسلامی آبکشی خواهد شد. و برای خشک شدن به قسمت گرم خانه و خشکویی می‌رود .
 بعداز خشک شدن فرش ها و زیر نظر کارشناس بدون هیچ گونه لک یا کثیفی یا مشکلی کاور شده و در اسرع وقت خدمت مشتریان عزیز ارسال میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور