پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی شهرک امید

در زیر پاهای ما، در زیر میز، صندلی و مبل های ما، قطعا فرش قرار گرفته است. و ما فرش ها را بیشتر از هر وسیله دیگری در خانه لمس می کنیم و روی آنها حرکت می کنیم. پس یکی از مهم ترین اجسام منزل به شمار می آیند. علاوه بر توجه به  کیفیت فرش ها در هنگام خرید، باید در نگهداری و شستشوی آنها نیز  کوشا باشیم؛ تا آنها تمیز و بدون آلودگی باشند، چرا که به دلیل تماس مستقیم با پوست ما، ممکن است، برای ما زمینه ساز بیماری های چون قارچ باشد. ‌گاهی هم ممکن است به دلیل فرو رفتن پایه های مبل یا میز ها، فرش ها دچار فرسودگی و یا فرورفتگی یا  دچار پارگی یا در رفتگی ریشه ها می شود. اما همه این مشکلات مربوط به فرش ها جبران پذیر می‌باشد. می توانید با سپردن فرش های خود به قالیشویی های معتبر،  آنها علاوه بر شتسشوی‌ صحیح، ترمیم آنها را نیز انجام می دهند. یکی از قالیشویی هایی که در منطقه شهرک امید، می توان به آن اعتماد کرد و فرش های خود را به آن سپرد، قالیشویی مادر شهرک امید می‌باشد. 

قالیشویی

قالیشویی شهرک امید، به عنوان بزرگترین و بهترین قالیشویی در شهرک امید، کلیه خدمات شستشوی فرش و مبلمان را توسط تیم کارشناسان حرفه ای و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته به مشتریان محترم ارائه می کند. با توجه به مشغله زیاد افراد و همچنین کمبود فضا و امکانات در آپارتمان های امروزی، افراد ترجیح می‌دهند تا شستشوی فرش های خود را به قالیشویی های معتبر  بسپارند.  قالیشویی خوب و معتبر در این زمینه می‌تواند دغدغه افراد را برطرف کند و بدین ترتیب که افراد باید بتوانند با خیال راحت فرش های خود را به قالیشویی معتبر بسپارند و این مجموعه باید با ارائه ضمانت نامه کتبی این تضمین را به مشتریان بدهد که فرش های خود را کاملاً سالم و پاکیزه و بدون هیچگونه آسیب به آنها تحویل دهد؛ زیرا همواره افراد نگران آسیب دیدن فرش خود در مجموعه های قالیشویی می باشند.  

قالیشویی مادر شهرک امید 

مجموعه قالیشویی مادر شهرک امید با استفاده از نیروهای متخصص، علاوه بر اینکه فرش های شما را کاملاً تمیز و عاری از میکروب به شما تحویل می دهد، هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نکرده و سلامت و دوام فرش شما را حفظ می کند. 

در قالیشویی مادر تیمی مجرب و با تجربه در زمینه مبل شویی و قالیشویی آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات با استفاده از محیط ‌زیستی و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشند.
اگر به خدمات مبل شویی در محل و قالیشویی با کیفیت و قیمت مناسب نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. به ما اعتماد کنید تا مبل‌ ها و فرش ‌های شما را به حالت اولیه ‌شان بازگردانیم و براق کنیم.

 

قالیشویی

این قالی شویی در کنار رعایت تمامی نکاتی که در بالا گفته شد، دارای مجوز رسمی از اتحادیه می‌باشد. به همراه داشتن ۲ دهه تجربه در این زمینه و هم چنین این کارخانه قالیشویی به نرخ اتحادیه از شما هزینه شستشو دریافت می‌کند. که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، تنها با تماس گرفتن می توانید فرش های خود را با خیالی آسوده به این مجموعه بسپارید. و در کنار کیفیتی که در کار آنها دیده می شود و تخصص لازمی که در این زمینه دارند، در اسرع وقت فرش های شما را پاکیزه به شما برگردانند. همچنین تمامی خدماتی همچون رفوگری و ترمیم آنها را انجام می دهند.

تفاوت قالیشویی معتبر و نا معتبر

۱- قالیشویی های نا معتبر معمولا از نیروی کار متخصص استفاده نمی‌کنند؛ که باعث می‌شود در هنگام شستشو به فرش شما آسیب وارد شود.

۲- در قالیشویی های نامعتبر بعد از تحویل فرش های شما، گرد و غبار آنها گرفته نمی‌شود و مستقیم  شستن فرش با شوینده ها را شروع می‌کنند. که این کار موجب می شود که فرش در هنگام شستشو آلوده تر شود و فرآیند شستشو به طور کامل انجام نشود.

۳- از شوینده های خوب و مرغوب استفاده نمی کنند. که باعث رساندن صدمات جدی به الیاف فرش خواهد شد. نوع ماده شوینده مصرفی باید متناسب با نوع و جنس فرش باشد. در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری به الیاف و تار و پود فرش وارد می شود.

۴- تصویب قیمت ها در قالیشویی های نامعتبر زیر نظر اتحادیه قالیشویان نمی باشد و اینگونه مجموعه ها قیمت های غیر شفاف ارائه می دهند.

۵- به دلیل اینکه این مجموعه ها عضو اتحادیه قالیشویان نمی باشند، بنابراین پیگیری سفارشات و همچنین شکایات از این مجموعه ها بسیار دشوار می باشد. 

قالیشویی

اما در مجموعه  قالیشویی های معتبر، مانند قالیشویی شهرک امید و قالیشویی دماوند با به کارگیری کادری مجرب و متخصص و انجام تمامی مراحل شستشوی فرش ها با کیفیت بالا،  هیچ آسیبی به فرش شما وارد نمی‌کنند. همچنین کلیه خدمات شستشو و ترمیم فرش را به صورت کاملا حرفه ای و توسط تجهیزات پیشرفته انجام می دهند؛ که این امر موجب می‌شود که میزان خطا و آسیب به حداقل ممکن برسد. همچنین اصل اول در این مجموعه ها، احترام و رضایت مشتری می باشد.

و چون زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند، بنابراین قیمت ها کاملا به صورت شفاف و دقیق در فاکتور به مشتریان ارائه می شود. همچنین این مجموعه ها  مرغوب ترین مواد شوینده را برای شستشوی فرش ها، به خصوص فرش های دستباف و نفیس مانند فرش ابریشم به کار می‌برند. بنابراین با توجه به تمام گفته ها، افراد می‌توانند با خیال راحت از قالیشویی های معتبر برای شستشوی فرش های خود استفاده کنند. که قالیشویی شهرک امید در این زمینه دغدغه مشتریان را کاملاً برطرف می کند.

سرویس دهی خدمات قالیشویی 

این مجموعه خدماتی چون خشکشویی مبل های شما در محل را بهترین کیفیت انجام میدهد. که در هر ساعت از شبانه روز می توانید با تماس گرفتن از سرویس آنها در اسرع وقت برخوردار شوید. همچنین تمامی خدمات شستشوی فرش و مبلمان، پادری، گلیم، موکت و… همچنین ترمیم هرگونه آسیب فرش مانند پارگی، سوختگی، پوسیدگی، ریشه دوزی و… در مجموعه قالیشویی شهرک امید، به مشتریان ارائه می شود. این مجموعه خدمات متنوع به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر متخصصان و بدون دخالت دست و نیروی انسانی توسط ماشین آلات پیشرفته انجام می شود و تمامی این خدمات توسط مجموعه قالیشویی مادر با ارائه ضمانت نامه کتبی تضمین می شود. در این کارخانه تمام مراحل شستشو با دقت فراوان و زیر نظر متخصص انجام می‌شود:

غبارگیری 

در این مرحله پشت و روی فرش توسط جاروبرقی های صنعتی جارو کشیده می‌شود؛ تا هرگونه خاک گرد و غبار از اعماق تار و پود فرش پاک شود. چون در غیر این صورت در هنگام شستشو این آلودگی ها در داخل فرش باقی می ماند و فرش کدر می شود.

رفوگری و ترمیم  

چنانچه فرش دارای لک، پارگی، در رفتگی ریشه باشد. یا نیاز به رفوگری و ترمیم داشته باشد، انجام می دهند.  زیرا اگر آسیبی درون فرش وجود داشته باشد، ممکن است در هنگام شستشو این صدمات بیشتر شود؛ بنابراین قبل از آغاز به شستشو، ترمیم و رفو  انجام می شود. 

قالیشویی

شست و شوی فرش 

سپس عمل شستشو با بهترین و جدید ترین ماشین آلات و استفاده از مواد شوینده مرغوب و باکیفیت انجام می شود.

آبکشی 

بعد از آن فرش ها با موازین اسلامی، در چند مرحله آبکشی خواهند شد؛ تا تمامی نجاسات، آلودگی ها، میکروب ها و ویروس ها از درون فرش پاک بشود.

خشک کردن در گرمخانه 

سپس فرش ها برای خشک شدن به قسمت گرم خانه و خشکویی می‌رود. که این کار باعث می شود برخلاف روش سنتی که فرش در فضای باز پهن می شد، هیچگونه رطوبت و بوی بد و نم داخل فرش باقی نماند.

تحویل 

بعداز خشک شدن،  فرش ها زیر نظر کارشناسان بدون هیچ گونه لک یا کثیفی یا مشکلی، کاور شده و در اسرع وقت خدمت مشتریان عزیز ارسال می شود.

بهترین زمان و فصل برای شستن قالی چه زمانی است؟

فرش ها از جمله لوازم بسیار مهم و کاربردی برای همه ی منازل هستند که به دلیل استفاده ی گسترده از این وسیله آلودگی هایی بر روی فرش ایجاد می شود.
آلودگی ایجاد شده می تواند از هر نوعی باشد که حتی از نوع لکه هم می شود به همین دلیل لازم است هرزگاهی به شست و شوی فرش ها پرداخته شود.
جدا از این که فرش ها جز لوازم زینتی هستند و تمیز و مرتب بودن آن ها بسیار مهم است چرا که جلوه ی خاص و زیبایی را در منزل ایجاد می کنند و اگر الودگی داشته باشند منزل به حالت نا مرتب دیده می شود به خصوص این که هنگام ورود به منزل اولین چیزی که به چشم می خورد فرش ها هستند و اما علاوه بر آن آلودگی به مدت طولانی که بر روی فرش باشد ایجاد آسیب داخل فرش ها می کنند چرا که ذرات آلودگی به داخل تار و پود فرش ها نفوذ می کند و در همان جا می ماند و همین، به مرور موجب پوسیدگی می شود.
با این تفاسیر لازم است هرزگاهی به شست و شوی فرش ها پرداخته شود و تفاوتی هم نمی کند که فرش از چه جنسی است.

بهترین زمان و فصل برای شستن قالی چه زمانی است؟
بهترین زمانی که معمولا به انجام کار شست و شوی فرش ها پرداخته می شود اواسط و اواخر سال می باشد که به طور میانگین دو بار در سال و البته این موضوع بستگی به فرش هم دارد که چه میزان آلودگی به خود گرفته دست و احتیاج است که فرش شسته شود و یا خیر چرا که در  برخی شرایط فرش ها با رعایت برخی اصول تمیز می مانند و حتی در سال هم احتیاجی به شست و شو ندارند به همین دلیل است که گفته می شود میزان الودگی فرش ها را باید سنجید. اما بدانید که قالیشویی ها هر روزه در تمام ایام هفته اماده ی خدمات رسانی هستند و هر زمان که نیاز به شست و شوی فرش ها داشتید می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات قالیشویی های معتبر استفاده کنید. برای این که همیشه فرشی تمیز و سالم داشته باشید بهتر است از برخی روش های ساده ی خانگی که شامل:

۱- گردگیری روزانه

۲- جارو کشیدن

۳- استفاده از بخار شور

۴- استفاده از شامپو فرش البته به میزان محدود

استفاده کنید تا فرش ها دیرتر و البته کم تر به شست و شوی عمقی نیاز داشته باشند.

فرش ها را چند وقت یکبار شست و شو بدهیم؟

همان طور که گفته شد فرش ها لوازمی مهم هستند که نگهداری و مراقبت از آن ها بسیار پر اهمیت است که یکی از روش های نگهداری از فرش ها و دور نگه داشتن از آسیب، شست و شوی آن ها است که لازم است هرزگاهی به انجام این کار پرداخت. فرش ها در برخی شرایط آلودگی بسیار زیادی را به خود می گیرند و اما در برخی منازل هم فرش ها تمیز باقی می مانند به همین دلیل شست و شوی آن ها بسته به میزان الودگی شان دارد.

فرش ها را چند وقت یکبار شست و شو بدهیم؟
اگر فرش ها بسیار آلوده باشند لازم است شست و شو در هر زمانی که است انجام شود و تفاوتی نمی کند چه زمان و چند بار انجام شود اما این نکته را در نظر بگیرید که شست و شوی بیش از اندازه ی فرش ها می تواند آسیب هایی از جمله پوسیدگی را ایجاد کند به همین دلیل بهتر است برخی نکات که در تمیز نگه داشتن فرش ها کمک کننده است انجام شود تا فرش ها دیر به دیر شسته شوند و تقریبا یک بار در سال توسط قالیشویی های معتبر شسته شوند.
قالیشویی ها با توجه به مواد شوینده ای که مصرف می کنند برای فرش ها آسیبی ایجاد نمی کنند و هم چنین شست و شو توسط دستگاه های اتوماتیکی است.
اگر قصد به انجام کار شست و شوی فرش ها دارید بهتر است در منزل انجام ندهید به خصوص اگر فرش از جنسی حساس برخوردار باشد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما