پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی آجودانیه

ما در کل شبانه روز با فرش ها تماس  داریم. که به مرور، باعث کثیف شدن فرش ها می شود. برای شستن فرش ها، بهتر است آنها را به قالیشویی های معتبر مانند قالیشویی آجودانیه بسپاریم. فرش ها ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی، از نظر ما چرک و کثیف به نظر بیایند و جلوه و زیبایی روز اول خود را نداشته باشند. و یا حتی ممکن است، به دلیل کثیفی زیاد، گرفتن پرز و گرد و غبار در الیاف، دل ما را بزنند و یا حتی از آنها زده شویم. اما  در کنار حفظ و نگهداری از آنها اگر در هنگام شستشو، آنها را به دست  کارخانه قالیشویی متخصص و کاربلد بسپاریم، مانند روز اول، جلوه زیبا و درخشان آنها را خواهیم دید.

تعرفه قالیشویی آجودانیه

قیمت قالیشویی در آجودانیه مطابق با تعرفه اعلامی از سمت اتحادیه می‌باشد. شما می‌توانید با مقایسه دقیق قیمت ها، از هزینه های ما آسوده خاطر شده و سپس براساس کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه ما، سفارشات خود را در مجموعه توحید ثبت نمایید.

قالیشویی آجودانیه
بعد از شستشو، هم چنین ممکن است گاهی به علت های مختلف، فرش دارای پارگی یا آسیب هایی شود. که متخصصان در قالیشویی های مجرب، می‌توانند مشکل آنها را برطرف کنند و آنها را رفوگری یا ترمیم کنند. که این کار را نمی توانید هرگز در منزل انجام دهید و باید درکارخانه‌ها انجام شود. مثل روز اول درست و سالم خواهند شد. یکی از قالیشویی هایی که می توانید به آنها اعتماد کنید، قالیشویی آجودانیه با نام تجاری مادر است. این قالیشویی دارای سه دهه تجربه کاری است و یکی از معروفترین قالیشویی های تهران به حساب می آید.

قالیشویی در آجودانیه

 قطعاً یک سری ویژگی های مربوط به کار را در اصول کار خود قرار می‌دهند و به آنها عمل می‌کنند. همانطور که می دانیم در هر کاری  وجود فرد متخصص نیاز است. این کارخانه هم افراد متخصصی را برای کار بر برگزیده است. این افراد با تخصص خود، هنگام شستشوی فرش، آسیب کمتری به آنها می زنند. نکته بعدی که در هر کارخانه قالیشویی مجرب و خوب، قابل توجه است، تجهیزات مدرن و پیشرفته آن در شستشوی انواع فرش و موکت است. همچنین استفاده از مواد شوینده مرغوب، می تواند فرش شما را پاکیزه  کند و به تار و پود فرش آسیبی نرساند. همچنین قالیشویی با مدیریت مناسب، باید فرش ها را فوری و به موقع تحویل دهد. قالیشویی آجودانیه در کمترین وقت،  آنها را از شما تحویل گرفته و در اسرع وقت به شما تحویل خواهند داد.

قالیشویی منطقه آجودانیه

بهتر است کمی در مورد موقعیت جغرافیایی این منطقه بدانیم. محله آجودانیه در  منطقه یک تهران واقع شده و همچنین جزء محله های بالا شهر تهران به حساب می آید. از نظر موقعیت جغرافیایی در شرق نیاوران می باشد و تا اقدسیه هم ادامه پیدا می‌کند. و عزیزانی که در این مناطق ساکن هستند، می توانند با تماس گرفتن با قالیشویی آجودانیه، از خدمات آنها بهره مند شوند. این منطقه آب و هوای بسیار خوبی دارد. این منطقه نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است. به دلیل داشتن آب و هوای خوب برای امکان اسکان و زندگی در آن درطول دهه های اخیر.

خدماتی که این قالیشویی به مردم ارائه می دهد:

  • با داشتن شعبه های فراوان در تمام مناطق تهران در کمترین وقت، می‌تواند در محل تماس گرفته شده، فرش های شما را جمع آوری کند.

  • اگر فرش شما دارای لکه، پوسیدگی و یا بید فرش باشد یا نیاز به رفوگری داشته باشد و یا حتی اگر نیاز به ریشه بافی یا دررفتگی ریشه داشته باشم، قبل از شستشو به درست شدن آنها می پردازند.

خدمات قالیشویی آجودانیه

  • بعد از آن خاک فرش شما  گرفته می شودو فرش، آماده شستشو می باشد.

  • کارخانه قالیشویی آجودانیه، با بستن قرارداد بین بهترین کارخانه های شوینده، از مرغوب ترین شوینده ها با توجه به نوع فرش شما استفاده می کند.

  • بعد از عمل شستشوی فرش های شما، آنها را با آب فراوان آبکشی کرده؛ به طوری که هیچ موادی در عمق فرش وجود نداشته باشد. سپس به قسمت خشک کردن می فرستند.

  • در این قسمت هم این فرش ها، با ماشین آلات به روز خشک شده و به قسمت گرمخانه فرستاده می‌شوند.

  • پس از خشک شدن فرش های شما، آنها را لول کرده، کاور کرده و در اسرع وقت خدمت شما ارسال می کنند.

تمامی این مراحل و خدمات در قالیشویی آجودانیه، به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای با ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و همچنین زیر نظر تیم کارشناسان مجرب و متبحر این مجموعه به مشتریان ارائه می شود.  و تمام این مراحل، در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام می‌شود و دیگر لازم نیست نگران شستشوی فرش های خود باشید. چرا که قالیشویی آجودانیه، با کادر مجرب و متخصص، در اسرع وقت با بهترین کیفیت تمامی خدمات مربوط به فرش های شما را انجام می دهد.

شستشوی سریع و تضمینی فرش در قالیشویی آجودانیه

این قالیشویی بسیار گسترده است و شعبه های زیادی دارد و امکان رسیدگی سریع، جهت جمع آوری فرش برای شما مشتریان عزیز خواهد داشت. همانطور که گفته شد، قالیشویی آجودانیه دارای سه دهه تجربه است و شما می توانید به آنها اعتماد کنید و تضمینی برای شما در نظر گرفته شده است که شما با خیال راحت می توانید تابلو فرش ها، فرش ها، پادری ها، مبل ها را  به این  مجموعه بسپارید و بابت شستشوی درست و صحیح آنها خیالتان راحت باشد.

شستشوی سریع و تضمینی فرش در قالیشویی آجودانیه

همانطور که گفته شد، ممکن است در طول مدت زمان، فرش شما دچار پارگی یا در رفتن ریشه های آن یا حتی پوسیده شود. درست کردن آنها نیاز به متخصص خود را دارد. قالیشویی آجودانیه، خدماتی مثل دوختن ریشه ها و بافتن ریشه ها را با بهترین کیفیت خدمت مشتریان عزیز ارائه می دهد. همچنین اگر فرش دارای لکه باشد، آنها را لکه برداری می کند و مثل روز اول به شما تحویل می دهند. پس در کنار شست و شوی فرش ها، به ترمیم فرش آسیب دیده شما و رسیدگی به شکل ظاهری آن می پردازد.

قالیشویی منطقه آجودانیه

قالیشویی منطقه اجودانیه یک قالیشویی خوب، معتبر و حرفه ای می باشد. این قالیشویی تمامی دستگاه های مجموعه خود را به روز رسانی کرده است تا خدماتی را که به مشتریان خود ارائه می دهد را در بالا ترین حد کیفیت به پایان برساند. نوع دستگاه ها برای این قالیشویی از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل این که:

۱- دستگاه ها سبب می شود که شستشو فرش ها به طور کامل انجام شود و تمام نقاط فرش کاملا مورد شستشو قرار گرفته شوند.

۲- شستشو فرش با دستگاه سبب می شود تمامی لکه ها به طور کامل از سطح فرش پاک شوند و هیچ اثری از لکه ها بر روی فرش باقی نماند. پاک شدن لکه ها با دستگاه ها در سریع ترین زمان اتفاق می افتد و هیچ آسیبی به تار و پود فرش وارد نمی شود.

قالیشویی منطقه آجودانیه

۳- دستگاه فرش را با فشار مناسب مورد شستشو قرار می دهد و فشاری که به فرش در حین شستشو وارد می شود در حد استاندارد می باشد. وارد شدن فشار زیاد باعث می شود که فرش استقامت و ایستادگی خود را از دست دهد به همین دلیل قالیشویی منطقه آجودانیه برای شستشو فرش ها از دستگاه ها استفاده می کنند تا آسیبی به مقاومت فرش وارد نشود.

۴- گرد و خاک ها در گذر زمان به راحتی به عمق فرش نفوذ پیدا می کنند و شستشو فرش با دستگاه سبب می شود که گرد و خاک هایی که در عمق فرش نفوذ کرده اند از فرش خارج شوند.
این قالیشویی به نحوه شستشو فرش ها هم اهمیت زیادی می دهد و برای شسشتو فرش ها روش مناسبی را انتخاب می کند تا فرش ها در حین شستشو هیچ آسیبی نبینند و مانند روز اول زیبا و براق دیده شوند.
این قالیشویی خدمات متفاوتی را برای راحتی مشتریان خود و افراد منطقه ی خود در نظر گرفته است. به طور مثال شستشوی انواع فرش های ماشینی دستبافت، شستشوی انواع تابلو فرش ها، شستشوی انواع پرده ها و موکت ها، چرم زنی و ریشه زنی فرش ها، ترمیم و رفوی فرش ها و.‌.‌ از خدمات قالیشویی منطقه اجودانیه می باشد.

شستن انواع فرش های دستبافت

فرش های دستبافت انواع مختلفی دارند و در طرح و نقش های مختلفی بافته می شوند همچنین نوع الیافی که برای بافت فرش های دستبافت استفاده می شود کیفیت های مختلفی دارند. هر چقدر سن فرش دستباف بالا تر رود شستشوی آن باید به صورت ویژه ای انجام شود تا فرش دستباف پس از شستشو آسیبی نبیند. در قالیشویی برای شستشو انواع فرش های دستبافت نکاتی خاصی را رعایت می کنند. نکاتی مانند:

۱- در قالیشویی برای شستشو فرش های دستبافت از آب کاملا سرد استفاده می کنند. رنگرزی الیاف فرش دستباف با آب گرم انجام می شود و اگر شستشوی فرش دستباف با آب گرم انجام شود ممکن است فرش در حین شستشو دچار رنگ دادگی شود و اگر فرش دچار رنگ دادگی شود نمای اولیه خود را از دست می دهد.

۲- برای شستشو فرش ها از شوینده های دست ساز استفاده می کنند تا شستشوی فرش ها به طور کاملا اصولی انجام شود. اگر شوینده قوی و اسیدی باشد سبب می شود الیاف فرش نرمی و لطافت خود را از دست دهد و مانند روز اول نرم نباشند.
به همین دلیل در قالیشویی برای شستشو فرش ها از شوینده های دست ساز استفاده می کنند. شوینده ها توسط افراد متخصص و حرفه ای ساخته می شوند و ترکیباتی که برای ساخت شوینده ها به کار می رود همگی استاندارد و مخصوص فرش دستباف می باشد.

شستن انواع فرش های دستبافت

۳- شستشو فرش های دستبافت در قالیشویی با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود تا فرش سطح فرش دستباف در حین شستشو آسیبی نبیند و مانند روز اول دیده شود.

۴- شستشو انواع فرش های دستبافت در قالیشویی به صورت کاملا اصولی و حرفه ای انجام می شود.
شستشوی فرش های دستبافت بسیار مهم است و اگر فرش در حین شستشو آسیبی ببیند به فرش آسیبی بسیار بزرگی وارد می شود و فرش کیفیت و ارزش خود را از دست می دهد. فرش های دستبافت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و برای حفظ زیبایی و کیفیت آن ها باید تلاش بسیار زیادی شود. اگر تصمیم به شستشو فرش های دستبافت خود گرفته اید حتما روش مناسبی را انتخاب کنید.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما