قالیشویی سیدخندان

قالیشویی سیدخندان

  برای قالیشویی باید گفت شاید  در زندگی روزمره همگی ما پیش بیاید که بر اثر وقوع اتفاقی ریختن چای آبمیوه از دست کودکان و حتی با گذشت مرور زمان فرش ها  رنگ زردی به خود بگیرند و باعث بشن که از نظر ما جلوه بدی پیدا کند.

 اگر بخواهیم که مانند روز اول شما فرشی aدرخشان تمیز داشته باشد و وقتی که در منزل باز می‌شود بسیار چشمگیر به نظر برسد باید بعد از گذشت زمان معینی  برای شستشوی آنها اهمیت زیادی قائل بشیم.

 ممکن است یک فرش تا سال های متعددی تا زمانی که از نظر ما فرش جدید به نظر بیاید زیبا و چشمگیر باشد و نظر هر کسی را به خود جلب کند اما باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشیم یکی از مواردی که باید در هنگام نگهداری از فرش را به آنها دقت کنیم هنگام شستشوی فرشها است.

 همه ما امروز متوجه شدیم که  شستشوی فرش ها در منزل کار درستی نمی باشد و اگر که شستن فرش ها را به کارخانه های  قالیشویی بسپاریم نتیجه بهتری دریافت خواهیم کرد.

 چندین نکته هستند که هنگام انتخاب قالیشویی نظر  ما را به خود جلب می کند از جمله:

انتخاب یک قالیشویی معروف و برندی که بین مردم محبوبیت داشته باشد.

دارای یک مدیریتی باشد که برای وقت و هزینه ای که می کنید ارزش قائل شوند .

در تمامی ساعات شبانه روز بتوانید فرش های خود را با آنها بسپارید و آنها در اسرع وقت آنها را به شما باز گرداند.

کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده باشند و شما از کیفیت کار های آنها در هنگام شستشوی فرش ها مطمئن باشید.

دارای کادری باشند که در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما باشند و بتوان به سوالات شما پاسخ دهند.

با توجه به وضعیت کنونی اگر هم که سفارشات را آنلاین برعهده بگیرند که ویژگی خیلی خوب می باشد.

محله سید خندان:

 اگر بخواهیم یک قالیشویی که  که همه این ویژگی‌ها را در خود داشته باشد در محدوده  سید خندان معرفی کنیم می‌توانیم به قالیشویی سیدخندان مراجعه کنیم.

 محله سیدخندان در منطقه ۳ استان تهران قرار دارد این محل پل ارتباطی بین منطقه ۳ و ۷ تهران می باشد. نامگذاری این منطقه بنا بر گفته هایی، پیرمرد روشندلی بوده که سید خندان می گفته اند.

سید خندان

 قالیشویی شاهکار سیدخندان توانست عملکرد خوبی را در این منطقه بین مردم داشته باشد.

 در محله سیدخندان بیشتر خانه ها به همان شکل و شمایل قدیمی وجود دارد و اگر بخواهیم که به حال و هوای قدیم برگردیم می‌توانیم به محله های این منطقه مراجعه کنیم.

 کماکان در منطقه‌ای با همچنین خانه هایی می توان به فرش های دستباف و نفیس قدیمی رسید.

محله ی سید خندان
محله ی سید خندان

مشاوره رایگان:

قالیشویی سید خندان با دادن مشاوره‌ رایگان به هم وطنان عزیز می تواند آنها را از هر گونه سوال و یا اطلاعاتی در مورد شستشوی فرش های دستباف و هرگونه فرشی آگاه کند.

 فرش دستباف باید بین سه تا پنج سال تا۶۰ می باشد و در شستشوی آن‌ها باید تمام موارد تخصصی حفظ شود تا آسیب به فرش های گرانبهای شما عزیزان وارد نشود.

 مجوز رسمی:

 امروزه بیشتر قالیشویی ها دارای مجوز رسمی نمی باشند و این خودش یک نوع نقص است چرا که کار غیرقانونی انجام می‌دهد اما قالیشویی مادر در سیدخندان دارای مجوز رسمی می باشد و شما می توانید  از صلاحیت آنها مطلع شوید.

 با داشتن ۲۰ سال سابقه در این کار، می توانید به راحتی با آنها اعتماد کنید.

 برای دسترسی راحت تر به این کارخانه قالیشویی می توانید شماره آنها را از شماره۱۱۸ دریافت کنید.

 همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که این قالیشویی در اختیار شما قرار می دهد  انجام سفارش شما به صورت آنلاین می باشد.

 تعرفه های کارخانه قالیشویی سید خندان:

 تمام تعرفه های این کارخانه قالیشویی طبق مصوبه وزارت خانه می باشد و هیچ نوع هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد و تنها شما باید هزینه حمل و نقل بپردازید.

  در هنگام شستشو تمام موارد مربوط به فرش شما حفظ خواهد شد و فرش شما با بهترین مرغوب ترین شوینده های مخصوص به خودش شسته خواهد شد و با آبکشی فراوان  تمام شوینده از آن خارج خواهد شد و پس از آن به گرمخانه ها رفته و با دستگاه‌ها و ماشین‌آلات به روز خشک خواهد شد.

 کاور شده  و در کمترین زمان ممکن بین ۲۴ ساعت که سرویس vip می باشد و بین ۴۸ ساعت که سرویس معمولی می باشد می باشد به شما تحویل خواهد داده شد .

 می توانید با اطمینان حاصل همه فرش های خود را مبل های خود را پادری های خود را فرش های دستباف و گل ابریشم را با خیال راحت به این مجموعه بسپارید و تمام خدمات مربوط به فرش های شما در این کارخانه قالیشویی انجام خواهد شد.

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.