قالیشویی در خانی آباد

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی خانی آباد

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

امروزه با روی کار آمدن فرش های مدرن با جنس های مختلف، شست و شوی آن ها در منازل مشکل می باشد؛ چرا که علاوه بر اتلاف انرژی و هدر رفتن آب، مواد شوینده های مخصوصی برای فرش ها لازم است که در منازل موجود نیست و هم چنین دستگاه هایی هم جهت شست و شو وجود دارد که برای جنس های مختلف از فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد. که همه ی این موارد در قالیشویی ها به صورت کاملا مجهز و مدرن وجود دارد .

قالیشویی در خانی آباد
این قالی شویی، از دستگاه های مجهز و اتوماتیک در زمینه ی شست و شوی فرش استفاده می کند. که در این مجموعه پرسنلی حرفه ای و مجرب فعالیت می کند و به طور پیوسته بر روی کار های شست و شو و سایر خدمات نظارت دارند و البته دارای کادری مجرب در مجموعه ی خود می باشد. که در تمام خدمات گفته شده کاملا تخصصی و حرفه ای هستند. این قالی شویی عضو اتحادیه ی صنف قالی شویان می باشد و دارای سابقه ی چند ساله ی درخشان است. و مشتریان زیادی را با رضایت کامل به خود اختصاص داده است. به طور کلی قالی شویی خانی آباد، با عملکرد خود توانسته جز برترین مراکز شست و شو در سطح شهر باشد و کار را به روش و تکنیک های امروزی انجام می دهد و بدون آسیب به دست مشتریان می رساند.

مناطق تحت پوشش قالیشویی در خانی آباد

از جمله مجهز ترین قالی شویی در تهران، قالی شویی خانی آباد است؛ که با دارا بودن دستگاه های اتوماتیک، توانسته جز قالی شویی های برتر در سطح شهر باشد و هم چنین اکثر مناطق در سطح شهر را هم تحت پوشش قرار داده است و تمام خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. که این خدمات تنها شامل فرش نبوده و در زمینه ی مبلمان هم به وسیله ابزار کار کاملا مجهز و همین طور نیروی انسانی متخصص فعالیت می کنند.

خدمات متنوع قالی شویی در خانی آباد

۱- شست و شوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت و همین طور فرش های ابریشمی و فرش های بافته شده با نخ های مختلف.

۲- اعلا شویی و شست و شوی فرش های گل ابریشم که به علت حساس بودن بافت فرش نسبت به سایر فرش ها دقت بیش تری را لازم دارد.

خدمات قالی شویی در خانی آباد

۳-  شست و شوی انواع تابلو فرش ها که در ابعاد و جنس های مختلفی هستند و نسبت به سایر فرش ها حساسیت بیش تری را دارند.

۴- انجام انواع خدمات تعمیری فرش ها که در زمینه ی پارگی و سوختگی و سایر آسیب ها می باشد.

۵- شست و شوی انواع مبلمان و خدمات تعمیری مرتبط با مبلمان.

۶- امکان تحویل و شست و شوی فوری برای مشتریان که در برخی مواقع ضروری این مشکلات ممکن است پیش آید، می باشد که به صورت کاملا تخصصی و حرفه انجام می شود.

خدمات تخصصی مبل شویی 

مبل ها همانند فرش ها نیاز دارند که در سال شسته شوند و به حالت اولیه خود به صورت تمیز و مرتب باز گردند؛ تا جلوه ی خانه هم چشمگیر و زیبا و حتی مرتب باشد. که قالی شویی خانی آباد هم از جمله قالی شویی های بنام و مطرح است که به صورت کاملا تخصصی انواع خدمات مرتبط با مبل را انجام می دهد و دارای دستگاه های مجهز و ابزار آلات مدرن می باشد و در کیفیتی عالی هم در زمینه ی شت و شوی مبل و هم تعمیرات مبل فعالیت می کند. شست و شوی مبل ها همیشه پیشنهاد می شود که در قالی شویی ها انجام شود چرا که منازل به اندازه ی قالی شویی ها مجهز نمی باشند و به اندازه ی قالی شویی ها هم نمی توانند کار شست و شو را با کیفیت انجام دهند.

خدمات تخصصی مبل شویی در خانی آباد

هم چنین علاوه بر شست و شوی مبل ها، خدمات دیگری هم در قالی شویی ها انجام می شود که در زمینه ی انواع تعمیرات مبلمان است که این تعمیرات می تواند در زمینه ی :

۱- تعویض پارچه های مبل

۲- رفو گری پارچه های مبل که می تواند در رابطه با پارگی و سوختگی پارچه های مبل باشد.

۳- تعمیرات داخلی مبل ها و حتی سایر زمینه های دیگر باشد. تمامی این خدمات در قالی شویی خانی آباد به صورت  حرفه ای توسط نیروی انسانی متخصص انجام می شود و در تمام ایام هم اماده ی خدمات رسانی می باشند.

تجهیزات شست و شوی انواع فرش ماشینی و دستبافت

یکی دیگر از خدمات قالی شویی خانی آباد،شست و شوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت است. که همان طور که مشخص است در اکثر منازل فرش های ماشینی و دستبافت مورد استفاده قرار می گیرد و به علت استفاده ی زیاد از این فرش ها طبیعی است که آلوده و کثیف شوند و قالی شویی ها بهترین گزینه برای شست و شوی این فرش های نسبتاً حساس می باشند، که البته فرش های دستبافت نسبت به فرش های ماشینی حساس تر بوده و شست و شوی آن دقت بیش تری هم می خواهد به همین دلیل است که همیشه توصیه می شود فرش ها در منازل شسته نشوند و به قالی شویی ها  مراجعه شود. چرا که قالی شویی ها از جمله قالی شویی خانی آباد و قالیشویی امامزاده حسن از تجهیزات مجهزتری نسبت به منازل برخوردار هستند و شست و شوی فرش ها را بسیار با کیفیت تر از شست و در منازل انجام می دهند.

شست و شوی انواع فرش ماشینی و دستبافت
البته نکته ی مهمی که وجود دارد کادر مجرب است. چرا که تشخیص نوع فرش و مواد شوینده ی مخصوص کار افراد متخصص است که در قالی شویی ها فعالیت می کنند و کار را به بهترین شکل انجام می دهند. شست و شوی فرش های دستبافت و ماشینی هم جز فرش های بسیار کاربردی است؛ که باید در قالی شویی ها توسط دستگاه های مجهز انجام شود که در قالی شویی خانی آباد هم با دارا بودن دستگاه های مدرن و تکنیک های امروزی فرش های ماشینی و دستبافت را بر طبق اصول شست و شوی انجام می دهند و به مشتریان تحویل می دهد.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور