پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی جهانشهر

فرش هر خانه در واقع روح و طراوت آن خانه است و به آن خانه زیبایی و رنگ می‌بخشد اما هنگامی‌که یک فرش آلوده شود بسیار به چشم می‌آید و خانه را به‌ هم‌ ریخته نشان می‌دهد به‌همین‌علت از گذشته تاکنون هر ساله افراد زیادی فرش خود را در معرض شستشو قرار می‌دهد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود قالیشویی ها به عرصه بازار کمتر کسی را می‌بینید که فرش را در خانه شستشو دهد چرا که خانه‌ها به‌ صورت آپارتمان بوده و جای خشک شدن برای فرش وجود ندارد همچنین با قیمت شوینده‌ها و بالا رفتن قیمت آب به صرفه‌ تر است که فرش را به قالی‌شویی معتبر بسپارید، قالی‌شویی‌ها در کمترین زمان ممکن فرش شما را شستشو می‌دهد در گذشته تعداد قالی‌شویی‌ها بسیار کم بود اما امروزه در هر منطقه و محله‌ای قالی‌شویی وجود دارد البته که انتخاب یک قالی‌شویی معتبر که به شما تضمین بدهد که به فرش تان آسیب نمی‌رساند و سر زمان مقرر شده فرشتان را تحویل می‌نماید نیز قابل توجه می باشد‌.

قالی‌شویی جهانشهر
قالیشویی جهانشهر یکی از محله ها در کرج می‌باشد. این محله نیز همانند دیگر جایگاه ها دارای چند شرکت قالیشویی می باشد و مانند دیگر مناطق تمامی خدمات قالیشویی، همچون شستشوی فرش دستبافت، ماشینی، خدمات ترمیم و بازسازی فرش و خشکشویی مبلمان و فرش در کمترین زمان ممکن را با بالاترین کیفیت زیر نظر نرخ اتحادیه قالیشویان کرج انجام می دهد.
شما برای ثبت سفارش می توانید از طریق سایت اقدام نموده و یا با این قالیشویی تماس بگیرید.
به محض تماس گرفتن شما نیروهای ویژه قالیشویی به محل شما اعزام می شوند و پس از بررسی تعداد و متراژ فرش شما را به کارخانه شستشو منتقل می کنند در آنجا جنس فرش توسط کارشناسان بررسی می شود.
همچنین آسیب های فرش و لکه های فرش نیز با متخصصین مطرح می شود. پس از برطرف نمودن موارد گفته شده شستشو آغاز می شود برای شستشو ابتدا فرش غبارگیری می‌شود و سپس با دستگاه‌های مخصوص فرش‌ها را خیس می‌کنند و سپس شوینده به‌ صورت یکسان ریخته می‌شود.
شوینده‌ای که توسط کارشناسان انتخاب‌ شده است سپس فرش‌ها پس‌ از شستشو و برس کشیدن با دستگاه فرش‌ها آبکشی می‌شوند و در آخر در دستگاه‌های آب‌گیری قرار می‌گیرند و برای خشک شدن هم به اتاق‌ گرم خانه منتقل شود.
سپس دوباره فرش‌ها رول شده کاور می‌شوند و به منزل شما بازگردانده می‌شوند.
اگر شما هم در پی یافتن قالی‌شویی معتبر در جهان شهر هستید حتما می‌توانید با پرس‌وجو و تحقیق یک قالی‌شویی معتبر را برگزینید قالی‌شویی را انتخاب کنید که حمل‌ و نقل ایمنی داشته باشد چرا که ممکن است فرش‌ها در هنگام حمل‌ و نقل آسیب ببیند و برخی از قالی‌شویی‌ها خدمات حمل‌ و نقل را رایگان کردن که شما می‌توانید با آرامش خاطر به این قالی‌شویی‌ها اعتماد کنید.

ترمیم تخصصی قالی و قالیچه

فرش ممکن است بر اثر مرور زمان یا بر اثر سهل‌ انگاری دچار آسیب بشود در قالی‌شویی‌ها کارشناسانی وجود دارند که فرش شما را قبل‌ از شستشو بررسی می‌کنند که در هنگام شستشو پارگی‌ها و آسیب‌ها تشدید نشود هنگامی‌ که آسیب‌ها را بررسی کردند به ترمیم آن‌ها می‌پردازند.
فرش‌ها در خانه در معرض آسیب قرار دارند و نگهداری از فرش‌ها مخصوصا فرش دستباف از نکات مهم می‌باشد و هر چقدر هم که شما مراقب باشید باز ممکن است فرش دستباف دچار پارگی بشود و به علت بالا بودن قیمت و ارزش این نوع فرش‌ها و رفوگری یا همان ترمیم فرش گزینه منتخبی می‌باشد، چرا که ترمیم باعث طولانی شدن عمر و نو شدن و رنگ‌ و روی دوباره فرش می‌شود.
رفوگری به‌ علت پوسیدگی، پارگی، ساییدگی، بید زدگی، سوختگی و خراب شدن ریشه‌های فرش می‌باشد برخی از فرش‌ها هم ممکن است در هنگام شست‌ و شوی نامناسب و یا شوینده‌های نامناسب خراب‌ شده باشند و بافت‌های این نوع فرش‌ها آسیب‌ دیده باشد.
رفوگری می‌تواند تمام مشکلات را برطرف کند. اگر فرش دچار پوسیدگی شده باشد باید زودتر اقداماتی از قبیل ترمیم بر آن‌ اعمال شود چرا که فرش در معرض پاره شدن قرار گرفته‌ است و نباید فرش جابه‌جا شود یا رطوبت به آن بخورد. همچنین پاک نکردن لکه‌ها و شستشوی نامناسب ممکن است باعث پوسیدگی فرش شده باشد.

ترمیم تخصصی قالی و قالیچهترمیم و بازسازی فرش برای فرش های کهنه نیز بسیار مناسب می باشد چرا که هر فرش هر اندازه هم که کیفیت بالایی داشته باشد پس‌ از مدتی به‌ خاطر پا گذاشتن روی آن و نور و رطوبت و اصطحکاکی که دارد کهنه می‌شود و رنگ و جلای خود را به مقداری کاهش می‌دهد همچنین فرش‌هایی که در اثر حوادثی چون سوختن، بید زدگی یا پاره شدگی هم خراب می‌شوند، رفوگری گزینه مناسبی می‌باشد.
رسیدگی به فرش‌های دستباف و توجه به زیاد شدن عمر این فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. پس رفوگری این فرش‌ها بسیار مفید می‌باشد.
رفوگری باید توسط افراد آموزش‌ دیده و حرفه‌ای صورت بگیرد چرا که فرقی با قالی‌بافی ندارد در واقع همان هنر بافندگی می‌باشد که روی فرش‌های آسیب‌ دیده اعمال می‌شود یکی از مراحل آن نیز شیرازه دوزی می‌باشد که رفوگر نخی همانند با نخ قبلی فرش از نظر جنس و رنگ را باید برگزیند و فرش را ترمیم کند، مرحله دیگر پل‌سازی می‌باشد که چله اول و آخر بررسی می‌شود و ترمیم می‌شود همچنین رفوی پشت یا روی فرش هم از اقدامات مهم می‌باشد و با تکنیک رنگ برداری لکه‌هایی که روی فرش قرار دارد نیز از بین می‌رود.

شستشوی فرش ماشینی در جهانشهر

در قالی‌شویی‌ها هنگامی‌که فرش ماشینی به آن‌ها تحویل دهید ابتدا جنس فرش تان توسط کارشناسان قالی‌شویی بررسی می‌شود چرا که جنس‌های فرش ماشینی با یکدیگر متفاوت است و به دلیل تنوع بالای تولیدات فرش ماشینی و برای این‌ که آسیب نبیند باید از شوینده‌ی خاصی استفاده شود همچنین روش شست‌ و شوی آن‌ها نیز باید متفاوت باشد چرا که برخی از آن‌ها جنس حساس‌تری و برخی جنس محکم‌تری دارند.

فرش ماشینی انواع مختلفی دارد.

۱- فرش ماشینی اکریلیک

 این فرش با نخ اکریلیک بافته‌ شده است که اکریلیک از مواد نفتی ساخته می‌شود در واقع مانند نخ پشمی طبیعی می‌باشد و جزو بهترین فرش‌های ماشینی به حساب می‌آید اما بر خلاف بقیه فرش‌ها پس‌از گذشت زمانی خمیده می‌شوند و در اثر پا خوردن کهنه نمی‌شود همچنین در برابر شستشو و نور آفتاب نیز تغییر رنگ نمی‌دهند. این فرش مقاوم می‌باشند و حساسیت کمتری دارد.

شستشوی فرش ماشینی در جهانشهر

۲- فرش ماشینی پلی پرولین

 قیمت مناسب و منصفانه‌ای را به خود اختصاص داده‌ است و در اثر شستشو و نور خورشید رنگ آن از بین نمی‌رود اما در برابر نرمی و لطافت حساسیت دارد و به‌ راحتی نرمی و لطافت خود را از بین می‌برد همچنین پاک شدن لکه‌ها از روی آن سخت می‌باشد .

۳- فرش ماشینی پلی استر

این فرش‌ها رنگ و جلای بسیار زیادی را به خود اختصاص داده‌اند و طرح‌های متنوع‌تر و زیباتری را دارد. پرز دهی ندارند و برای افرادی که آلرژی دارند گزینه مناسبی می‌باشد. در اثر جذب رطوبت اتفاقی برایشان رخ نمی‌دهد و عمر این‌گونه فرش‌ها زیاد می‌باشد اما متأسفانه این فرش‌ها در شستشو حساس می‌باشند و ممکن است رنگ و جلای خود را از دست بدهند.

 محاسبه قیمت در قالیشویی جهانشهر

 اغلب افراد تصمیم می‌گیرند که فرششان را در منزل شستشو دهند چرا که برخی از قالی‌شویی‌ها قیمتشان بسیار بالاست و زیر نرخ اتحادیه کار نمی کنند.
اما نیاز به نگرانی نمی‌باشد چراکه قالی‌شویی‌های منصف نیز بسیار زیاد است در قالیشویی جهانشهر ابتدا هنگامی که به منزل شما می ایند، متراژ فرش را بررسی کرده و همچنین جنس فرش را و مواد شوینده‌ی منتخب را به شما اعلام می‌نمایند و حدود مبلغ را تعیین می‌کنند .
شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف و ابریشمی در قالیشویی بیش ترین توجه را به سوی خود جلب کرده است. زیرا با توجه به خدماتی که قالی‌شویی‌ها انجام می‌دهند قیمت آن متفاوت می باشد.
شستشوی فرش ماشینی به متراژ آن بستگی دارد همچنین خدماتی که قالی‌شویی ارائه می‌دهد نیز متفاوت می‌شود که در هزینه آن تاثیر گذار می‌باشد. این‌که فرش با چه دستگاهی و چه نوع شوینده ای شسته شود نیز مهم می باشد.

 محاسبه قیمت در قالیشویی جهانشهر
آیا هنوز تصور شما هم بر این است که هزینه شستن فرش ماشینی در منازل کمتر از قالی‌شویی می‌باشد اما این اشتباه است هزینه آب و مواد شوینده و همچنین خستگی و زحمت این کار بسیار بیشتر است و در آخر نیز نتیجه آن‌چنانی بدست نخواهید آورد. ریشه فرش‌ها زرد می‌شوند و رطوبت در فرش باقی ماند و فرش بو می‌گیرد و همچنین طول عمر فرش کم می‌شود حتی در برخی از موارد رنگ فرش آسیب می‌بیند و از بین می‌رود پس شستن فرش در قالی‌شویی بسیار مقرون به‌صرفه تر و منطقی‌تر از شستشوی فرش در منزل می‌باشد.
البته برخی از قالی‌شویی‌ها در ماه‌های پایانی سال که نزدیک عید و سال جدید می‌باشد قیمتشان را افزایش می‌دهد اما قالی‌شویی جهانشهر به شما تضمین می‌دهد که مطابق تعرفه اتحادیه باشد و افزایش قیمتی به‌ علت مناسبت‌های مختلف نداشته باشد. اگر شما هم قالی‌شویی معتبر و مناسبی را برگزینید دیگر نگرانی از بابت قیمت و یا آسیب دیدن فرش نخواهید داشت و فرشتان درست مثل روز اول می‌شود و سر زمان مقرر شده در خانه پهن می‌شود.

تماس با ما