مبلشویی در تهران

 1. مبلشویی در تهران
  1. مبل شویی
   1. برای شستشوی مبل ابتدا باید به این سوال پاسخ داد .که آیا مبل را باید در کارخانه شست و یا در منزل چه کسی باید مبل منزل ما را شستشو دهد. آیا خودمان میتوانیم مبلهای منزل خود را شستشو دهیم. یا باید شستشوی مبلمان در منزل را به افراد متخصص بسپارید. شستشو در منزل با یک شیوه انجام می‌شود و در کارخانه با شیوه های دیگر البته امروزه کارخانه های مبل شویی دیگر مبلها را به کارگاه نمی‌برند. برای شستشو و اصولاً با دستگاه های خود به منزل مشتری مراجعه می‌کنند. و مبلمان را در منزل مشتری شستشو میدهند. البته نوع مبلمان نیز در نوع شستشوی مبل تأثیر بسیار مستقیمی دارد مثلاً یک مبل مخملی را با همان شیوه ای که یک مبل چرمی را میشویند باید شسته نشود. قیمت مبل شویی در محله های مختلف متفاوت است قیمت ارائه می‌شود از ۱۲۰ هزار تومان شروع می‌شود. تا یک میلیون تومان ۲ میلیون تومان سه میلیون تومان قیمت مبل شویی باشد بسته به نوع و کیفیت مبل شویی تعداد نفرات مبل و نوع مبل شویی این پروسه تغییر می‌کند گاهی اوقات مبلمان ما به شدت کثیف است. و هزینه شستشوی را افزایش می‌دهد پارچه مبلمان ما خاص است. و باید فرایند مختص به همان را در نظر بگیریم مبل شویی مادر در این زمینه به عنوان یکی از مراجع شستشوی مبل در کشور خود را معرفی کرده است. باید به این نکته توجه کنیم که حتماً میهمان نداشته باشیم .چون در صورت داشتن میهمان اگر مهمان بخواهد روی مبلمان خیس بنشیند. امکان کثیفی دوباره برای مبلمان فراهم خواهد شد. این که حتماً دارای حیاط و تراس و یا پنجره نورگیر داشته باشیم. که دستگاه شستشوی مبل بتوانیم هوای خانه را تهیه کنیم و پنجره‌ها را باز بگذاریم .تا در صورت لزوم گردش هوای کافی وجود داشته باشد تا مبلمان به خوبی خشک شود.
   2. مطالب تقریبا مرتبط
   3. قالیشویی در پاسداران
   4. قالیشویی در اسلامشهر
   5. قالیشویی در نارمک
   6. قالیشویی در ازادی
  2. فرآیند مبل شویی توسط کارخانه
   1. ۲دستگاه برای شستشوی مبلمان وجود دارد دستگاه اول که فرایند تولید کف و فرچه کشی را برعهده دارد که به صورت کاملاً برقی می باشد. تمام محیط مبلمان و کف میکند. و می شوید و در واقع فرایند ضدعفونی و نظافت و شستشوی مبلمان را انجام دهد. و در گام بعدی دستگاه این مربوط به جمع آوری کف وجود دارد .که مثل جاروبرقی عمل می‌کند و کف روی مبلمان را برمیدارد .پس از این مبلمان ما آماده استفاده است. ولی بهتر است حداقل یک تا دو ساعت در معرض آفتاب و یا عبور و مرور هوا یا کوران هوا در منزل قرار بگیرد. چه بسا نباید فراموش کرد. که قبل از شستشوی مبل بهتر است. خودمان توسط یک دستمال مبلمان خود را گرد گیری کنیم. تا تمامی خاکی که روی مبلمان هستش توسط کف خورد پارچه مربوط به مبلمان نرود. مبل شویی مادر با دارا بودن تجربه ۱۰ ساله در زمینی مبل شویی توان این کار را دارد تا هم مبلمان که شما دارید. در هر منطقه‌ای تهران پوسیده شده باشد. فرآیند تعمیرات آن نیز انجام دهد .همانطور که در قالیشویی فرایند رفو گری را انجام می‌دهند. و نیز فرایند تعمیرات مبل نیز توسط قالیشویی مادر نیز انجام می گیرد.

مبل شویی

برای شستشوی مبل ابتدا باید به این سوال پاسخ داد .که آیا مبل را باید در کارخانه شست و یا در منزل چه کسی باید مبل منزل ما را شستشو دهد.
آیا خودمان میتوانیم مبلهای منزل خود را شستشو دهیم. یا باید شستشوی مبلمان در منزل را به افراد متخصص بسپارید.
شستشو در منزل با یک شیوه انجام می‌شود و در کارخانه با شیوه های دیگر
البته امروزه کارخانه های مبل شویی دیگر مبلها را به کارگاه نمی‌برند. برای شستشو و اصولاً با دستگاه های خود به منزل مشتری مراجعه می‌کنند. و مبلمان را در منزل مشتری شستشو میدهند.
البته نوع مبلمان نیز در نوع شستشوی مبل تأثیر بسیار مستقیمی دارد مثلاً یک مبل مخملی را با همان شیوه ای که یک مبل چرمی را میشویند باید شسته نشود.
قیمت مبل شویی در محله های مختلف متفاوت است قیمت ارائه می‌شود از ۱۲۰ هزار تومان شروع می‌شود. تا یک میلیون تومان ۲ میلیون تومان سه میلیون تومان قیمت مبل شویی باشد بسته به نوع و کیفیت مبل شویی تعداد نفرات مبل و نوع مبل شویی این پروسه تغییر می‌کند گاهی اوقات مبلمان ما به شدت کثیف است. و هزینه شستشوی را افزایش می‌دهد پارچه مبلمان ما خاص است. و باید فرایند مختص به همان را در نظر بگیریم مبل شویی مادر در این زمینه به عنوان یکی از مراجع شستشوی مبل در کشور خود را معرفی کرده است.
باید به این نکته توجه کنیم که حتماً میهمان نداشته باشیم .چون در صورت داشتن میهمان اگر مهمان بخواهد روی مبلمان خیس بنشیند. امکان کثیفی دوباره برای مبلمان فراهم خواهد شد.
این که حتماً دارای حیاط و تراس و یا پنجره نورگیر داشته باشیم. که دستگاه شستشوی مبل بتوانیم هوای خانه را تهیه کنیم و پنجره‌ها را باز بگذاریم .تا در صورت لزوم گردش هوای کافی وجود داشته باشد تا مبلمان به خوبی خشک شود.
مبل شویی در تهران

مبل شویی در تهران

مطالب تقریبا مرتبط
قالیشویی در پاسداران
قالیشویی در اسلامشهر
قالیشویی در نارمک
قالیشویی در ازادی

فرآیند مبل شویی توسط کارخانه

۲دستگاه برای شستشوی مبلمان وجود دارد دستگاه اول که فرایند تولید کف و فرچه کشی را برعهده دارد که به صورت کاملاً برقی می باشد. تمام محیط مبلمان و کف میکند. و می شوید و در واقع فرایند ضدعفونی و نظافت و شستشوی مبلمان را انجام دهد. و در گام بعدی دستگاه این مربوط به جمع آوری کف وجود دارد .که مثل جاروبرقی عمل می‌کند و کف روی مبلمان را برمیدارد .پس از این مبلمان ما آماده استفاده است. ولی بهتر است حداقل یک تا دو ساعت در معرض آفتاب و یا عبور و مرور هوا یا کوران هوا در منزل قرار بگیرد.
چه بسا نباید فراموش کرد. که قبل از شستشوی مبل بهتر است. خودمان توسط یک دستمال مبلمان خود را گرد گیری کنیم. تا تمامی خاکی که روی مبلمان هستش توسط کف خورد پارچه مربوط به مبلمان نرود.
مبل شویی مادر با دارا بودن تجربه ۱۰ ساله در زمینی مبل شویی توان این کار را دارد تا هم مبلمان که شما دارید. در هر منطقه‌ای تهران پوسیده شده باشد. فرآیند تعمیرات آن نیز انجام دهد .همانطور که در قالیشویی فرایند رفو گری را انجام می‌دهند. و نیز فرایند تعمیرات مبل نیز توسط قالیشویی مادر نیز انجام می گیرد.
۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

مبل شویی در منزل

Comments are disabled.