نکات اساسی که باید هنگام شستشوی فرش در قالیشویی ها رعایت شوند.

نکات قالیشویی

نکات اساسی که در رابطه با شستشوی فرش در قالیشویی ها باید رعایت شوند

 

کاربر گرامی، دراین پست از سایت madarcarpet.com ، به بررسی نکات ریز و ظریفی می پردازیم که همیشه باید در بهترین قالیشویی ها رعایت شوند تا کار شستشو و احیانا رفوگری فرش ها به نحو احسنت صورت بگیرد .

همانطور که می دانید با توجه به فعالیت گسترده ی صنف قالیشویی و رقابت در این بازار ، باید بدنبال انتخاب معتبرترین و بهترین بود تا در کمترین زمان و بدون صرف زمان طولانی کار شستشوی فرش های شما انجام شود .

۱.شستشوی فرش های ماشینی و دستباف به گونه ای متفاوت در قالیشویی انجام می شود ، بدلیل ظرافت خاص فرش های دستباف باید تدابیر ویژه ای را برای شستشوی این فرش های گران بها به کارگرفت .به کمک این تدابیر رنگ و بافت فرش حفظ می شود.

۲.قبل از واگذاری فرش به قالیشویی، از قیمت شستشوی فرش ها مطلع شوید. در غیر این صورت، ممکن است در جریان شستشو و تحویل گرفتن فرش ها سو تفاهم ایجاد شود.

۳.قبل از اینکه شستشوی فرش های خود را به قالیشویی وگذار کنید از مجاز یا غیرمجاز بودن آن اطمینان حاصل کنید .

۴.قبل از اینکه فاکتور قالیشویی را امضا کنید حتما بندهای آن را به دقت مطالعه کنید ، مخصوصا اگر فرش تان دستباف است در این کار دقت خصی به خرج دهید ، زیرا برخی از قالیشویان خسارت های احتمالی به فرش را برعهده ی مشتریان می گذارند که این برخاف رعایت اصول مشتری مداری است .

قالیشویی مادر با رعایت نکات ذکر شده و بسیاری از موارد دیگر در شستشوی فرش ، تمام تلاش خود را در جهت رعایت حال شما مشتریان عزیز انجام می دهد . امیدواریم با این کار بتوانیم اعتماد شما را برای همیشه جلب نماییم .

قالیشویی

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش آنلاین

تماس سریع

latest android games

|

popular android games