قالیشویی اصفهان

قالیشویی با دستگاه های مکانیزه ومواد درجه یک

قالیشویی اصفهان

قالیشویی اصفهان، یکی از قالیشویی هایی است که در زمینه شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف و خارجی، تابلو فرش، گلیم و سایر قالی ها فعالیت دارد. همچنین بدون تغییری در رنگ فرش و حتی ترمیم رنگ اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در قالیشویی اصفهان، شستشوی فرش یکی از بهترین کارهایی است که با عشق و علاقه انجام می شود. زیرا پرسنل ما اعتقاد دارند که این کار با علاقه و اشتیاق روند بهتری را به خود می گیرد. و فرش ها با ماشین آلات خود کار و مدرن و بهترین مواد شوینده مناسب هر فرش انجام می گیرد. یکی از اهداف بزرگ ما رضایت مشتری های ثابتمان بوده و هست. و خداروشکر در این راه توانسته ایم اعتماد افراد زیادی را در این محله کسب کنیم. قالیشویی اصفهان آماده خدمت به تمامی مکان ها از قبیل مسجدها- حسینیه ها- ادارات و سالن هاست. برای کسب اطلاعات و باخبر شدن از تعرفه ها، خدمات ترمیم و نگهداری فرش با ما در ارتباط باشید.

نحوه از بین بردن چروک و برجستگی فرش:
گاهی پیش می آید که بعد از قالیشویی، فرش ها چروک می شوند. به این علت است که وقتی فرش ها لوله می شوند چروک شده و برجستگی روی فرش شکل می گیرد. روش های زیادی برای از بین بردن چروک فرش وجود دارد. مثل :
– تا کردن فرش به روش مخالف
– پهن کردن فرش در زیر نور خورشید
– قرار دادن اشیاء سنگین روی فرش
و…
اما بهترین روش استفاده از بخار با درجه مناسب به فرش است. قالیشویی اصفهان با استفاده از دستگاه های مخصوص چین و چروک فرش های شما را قبل از تحویل از بین می برد.

آبکشی شرعی فرش:
شاید شما هم جز ان دسته از افرادی باشید که به شستن فرش های نجس شده اهمیت می دهید. و برایتان مهم است که فرشتان چطور آبکشی شود. درقالیشویی اصفهان، روش شستن فرش نجس شده به این صورت است:
آب کشی خیلی ساده است! اگر علت نجسی ادرار باشد، به یکباره با اب کر این نجاست برطرف می شود. و بعد فرش را فشار دهید تا کاملا آب اضافه آن خارج شود. در این صورت فرش و موکت شما کامل پاک می شود. اما اگر می خواهید نجاست فرشتان را با آب قلیل پاک کنید، باید به دو مرتبه اینکار را تکرار کنید. و هر دفعه فرش یا موکت را فشار داده تا آب اصافه ازش خارج بشه. به این نکته توجه داشته باشید که اگر نجاست خون باشد شما ابتدا باید نجاست را برطرف کرده و بعد شروع به آبکشی کنید.

قالیشویی-اصفهان
قالیشویی-اصفهان

علل پوسیدگی فرش

در چه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ می دهد؟
یکی از علت های رایج پوسیدگی فرش عدم مراقبت و نگهداری صحیح از آن است. پوسیدگی فرش را باید چه در مورد فرش دستباف چه ماشینی جدی گرفت. در قالیشویی اصفهان، عمل رفع پوسیدگی توسط پرسنل متخصص انجام می شود. یک نکته بسیار مهم درمورد لفظ پوسیدگی و پارگی فرش وجود دارد. که باید بدانید این دو کاملا باهم متفاوت است. پوسیدگی فرش در واقع همان از هم پاشیده شدن بافت فرش است. اما پارگی ممکن است به علت های مختلف شکل بگیرد. مانند جا به جایی بعد از شستن فرش. علت دیگر پوسیدگی فرش می تواند رطوبت حاصل از شستن فرش ها به روش سنتی باشد. زیرا در این روش آب زیادی در فرش قرار می گیرد که اگر با دستگاه مخصوص خشک نشود رطوبت حاصل از آن سبب پوسیدگی می شود. از طرفی، قرار گرفتن فرش شسته شده در معرض آفتاب ضمن خشک شدن آن، سبب از بین رفتن الیاف فرش و در نهایت پوسیدگی آن می شود.

پوسیدگی-فرش
پوسیدگی-فرش

حال سوال این است پس چه روشی مناسب است؟

قالیشویی اصفهان ضمن برطرف کردن تمام پوسیدگی های فرش شما، دما و حرارت لازم را توسط دستگاه های مخصوص به فرش شما می دهد. تا از وقوع رطوبت در فرش شما جلوگیری شود.

چرا قالیشویی اصفهان را انتخاب کنیم؟

  • خدمات این قالیشویی در زمانبندی تعیین شده انجام می‌شود
  • خدمات با کیفیتی را ارائه می‌دهد
  • از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته استفاده می‌شود
  • در صورت خرابی از خدمات ترمیمی استاندارد و عالی استفاده می‌شود
  • انواع خدمات شستشو را انجام می‌دهد
  • تعهد به مشتری دارد
  • قیمت مناسب
  • استفاده از مواد شوینده با کیفیت و استاندارد

 

رنگ برداری در قالیشویی اصفهان
در قالیشویی اصفهان، تکنیک رنگ برداری برای رفع آثار رنگ های مختلف فرش ها و قالی ها انجام می شود. فرش ها همیشه در اثر خرابی هستند و ممکن است رنگ های زیادی روی آنها به هر دلیلی قرار بگیرد. خب این امر رفته رفته از زیبایی و کیفیت فرش می کاهد. اما قالیشویی اصفهان آماده رنگ برداری و ترمیم فرش های شما است. این عمل توسط بهترین دستگاه ها و مواد اولیه مناسب برای فرش ها و قالی هایی که دچار اختلال در رنگ شده اند انجام می گیرد.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.