پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار

قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار 

یکی از کار های قشنگی در این چند سال گذشته انجام می شود. و رضایت مشتریان عزیز و شرکت های خدماتی را به همراه دارد کاور کردن فرش است.

 قالیشویان همیشه نگران بودند که بعد از زحمت زیادی که برای شستن فرش و کر دادن آنها متحمل می شوند. فرش سالم و تمیزو پاک به دست مشتریان برسد ولی اخیرا” در اکثر قالیشویان و کار گاه های فرش بعد از آماده شدن کاور میشود. حتی باران های موسمی برای سرویس ها مشکلی ایجاد نمی کند.

الزم است یاد آور شوم کاور های که در قالیشوئی استفده می شود فقط مخصوص حمل فرش است و نباید مدت زیادی فرش را نگهداری نمود چون برای مدت زیاد کاور باید سوراخ سوراخ باشد، تا فرش مخصوصا “اگر از قالیشوئی آماده باشد امکان دارد. درصدی نم داشته و باعث کپک زدن فرش بشود و مشتریان عزیز چنانچه بخواهید فرش خود را مدت زیادی در انبار نگهداری کنید. از کاور های پارچه و نخی استفاده کنید و یا از کاور هایی که ماشینی است که فرش های نو را در داخل آن گذاشته و می فروشد.

تماس با ما :۴۴۴۴۴۹۴۴

استفاده از مواد شوینده خاص

دو نوع مواد شوینده ی طبیعی هم وجود دارد که چوبک و گل سرشوی نام دارد. از چوبک جهت پاک کردن مواد و رنگ های روغنی روی فرش استفاده می‌شود که ابتدا باید با آب مخلوط شود. هم چنین چوبک منشا گیاهی هم دارد که با جذب روغن امولسیونی ایجاد می‌کند که لکه بری و رنگبری را راحت می‌کند. گل سرشوی جهت زیبا به نظر رسیدن فرش استفاده می شود که به صورت پودری روی فرش ریخته و بعد از ساعاتی معلوم که ۲۴ ساعت تعیین شده توسط جارو برقی برداشته می‌شود. به رنگ های زرد و خاکستری است و دارای منیزیم و آلومینیوم می باشد که در مصارف لکه بری و رنگبری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار

شوینده های اعلا شویی و تاثیر آن در نرخ قالیشویی

 این موضوع که قالیشویی برای شست شوی فرش ها از چه نوع شوینده استفاده می کنند می تواند در هزینه های دریافتی از شما موثر باشد برای مثال اگر برای شست شوی فرش ها از مواد شوینده اعلاشویی و مرغوبترین و با کیفیت تری استفاده شود هزینه های دریافتی از شما نیز افزایش خواهد یافت زیرا اکثر این شوینده‌ها از قیمت بالایی برخوردار هستند و بخشی از این قیمت از شما دریافت می شود از طرف دیگر یک قالیشویی با استفاده از یک شوینده با قدرت متوسط و یا پایین هزینه‌های کمتری را پرداخت می‌کند در نتیجه هزینه های دریافتی از شما کاهش خواهد یافت. البته قیمت بالای یک قالیشویی لزوماً به معنای استفاده از مواد شوینده مرغوب نیست.

سرویس قالیشوئی مادر مدام در خیابان های شهر ارا- خیابان پاکنژاد –۲۴متری سعادت آباد – میدان فرهنگ- خیابان پیام – خیابان سرو – خیابان دادمان – خیابان درختی و خیابان مهستان مشغول جمع آوریی فرش هستم.

تماس با ما :۸۸۸۸۸۹۸۸

تماس با ما