انتخاب برترین قالیشویی

انتخاب بهترین قالیشویی با چند ترفند ساده

انتخاب برترین قالیشویی

برای انتخاب برترین قالیشویی باید گفت که با نزدیک شدن به فصل خانه تکانی و شروع سال نو، بیشتر افراد به سراغ نظافت کردن خانه می‌روند. فرش از جمله وسایل مهم خانه است .که نظافت کردن آن در زیبایی و جذابیت خانه تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر در شهرهای شلوغی مانند تهران زندگی می‌کنید و باید فرش خود را شستشو کنید.می‌توانید به سراغ قالیشویی بروید. قالیشویی‌ها خدمات نظافت و شستشوی انواع فرش و موکت را انجام می‌دهند .و معمولا این کار را با دستگاه انجام می‌دهند؛ از این رو با شستن فرش در منزل تفاوت بسیار زیادی دارد و بسیار تخصصی است.
با این وجود برای این که به فرش‌های خود نظافت و رنگ و رویی تازه دهید .باید از خدمات قالیشویی‌ها استفاده کنید؛ اما چه قالیشویی برای شما بهتر است، در این مقاله در مجله قالیشویی مادر به شما نکاتی درباره انتخاب بهترین قالیشویی بیان می‌شود.

قالیشویی‌های اتحادیه

بی شک قالیشویی‌های زیادی وجود دارند که در سراسر تهران فعالیت می‌کند. به عنوان مثال اگر شما به دنبال قالیشویی در محدوده تجریش هستید؛ مسلما قالیشویی‌های زیادی وجود دارند که در این محدوده فعالیت می‌کنند؛ اما همه آن‌ها برای شما گزینه مناسبی نیستند. برای این که قالیشویی معتبر و خوبی را در کمترین زمان ممکن برای شستشوی فرش خود پیدا کنید؛ باید به سراغ قالیشویی بروید که زیر نظر اتحادیه فعالیت می‌کند، به عبارت دیگر مجوز رسمی از اتحادیه دارد.

دلایل اهمیت قالیشویی‌های دارای مجوز

برای انتخاب برترین قالیشویی باید گفت هر چند نظافت و شستشوی فرش در نگاه اول کاری ساده و آسان به نظر برسد؛ اما کاری سخت و پیچیده است؛ چرا که فرش‌ها بافت‌های گوناگونی دارند و چنانچه به خوبی نظافت نشوند فرش به مرور زمان می‌پوسد و آسیب می‌بیند. از این رو قالیشویی‌هایی که زیر نظر اتحادیه فعالیت می‌کند؛ درباره کیفیت خدماتی که به شما ارائه می‌دهند مسئولیت می‌پذیرند. و در صورت بروز هر گونه مشکل باید آن را مطابق با قوانین اتحادیه پرداخت کنند.  اما این خدمات و مسئولیت‌ها زمانی در قبال قالیشویی به شما داده می‌شود. که از خدمات قالیشویی استفاده کنید که زیر نظر اتحادیه است؛ چون که قالیشویی‌هایی که مجوز ندارند در برابر خدمات، مسئولیت نمی‌پذیرند.

قالیشویی محدوده زندگی‌تان

یکی دیگر از نکاتی که به شما کمک می‌کند تا قالیشویی معتبر پیدا کنید؛ این است که ابتدا از محل زندگی‌تان شروع کنید. بعضی از افراد به اشتباه بر این باورند. که اگر یک قالیشویی خیلی دور از محدوده زندگی‌شان انتخاب کنند بهتر است. در صورتی که می‌توانید ابتدا از محلی که در آن زندگی می‌کنید .شروع کرده و در صورتی که قالیشویی مد نظر خود را پیدا نکردید، می‌توانید به سراغ دیگر محدوده‌ها بروید.
قالیشویی مادر به عنوان قالیشویی مرکزی در تمام محدوده فعالیت می‌کند. قالیشویی در محدوده غرب تهران، قالیشویی در ستاری، قالیشویی در تهرانپارس و … از جمله محدوده‌هایی هستند که قالیشویی مادر در آن‌ها فعالیت می‌کند.

کیفیت قالیشویی را بررسی کنید

نظافت و تمیزی فرش برای شما خیلی مهم است، اگر در اولین انتخاب خود اشتباه کردید، دوباره می‌توانید انتخاب کنید. برای این کار کیفیت قالیشویی را در نظر داشته باشید. این که فرش تا چه حد و اندازه‌ای تمیز شده است .می‌تواند نشان دهنده کیفیت خدمات قالیشویی باشد. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه در حوزه شستشوی فرش فعالیت کرده. و در سال‌های کاری توانسته رضایت بیش از ۹۰ درصد از مشتریان را به دست آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور