قالیشویی خوب

هر چند امروزه موسسات قالیشویی خوب زیادی فعالیت می‌کنند؛ اما همه آن‌ها خدمات خوبی ارائه نمی‌دهند. قالیشویی خوب دارای یک سری ویژگی‌های مشخص است که پس از تحقیقات انجام شده به دست آمده است. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید؛ در نظر گرفتن نکات زیر به شما کمک زیادی خواهد کرد پس با ما همراه باشید.

قالیشویی خوب

در ادامه به بررسی ویژگی ها و خدمات یک قالیشویی خوب و معتبر، می پردازیم. تا بدانیم که فرش، مبل و موکت های خود را به کدام مجموعه قالیشویی بسپاریم؛ تا علاوه بر تمیز شدن، هیچ گونه آسیبی به فرش ما وارد نشود و سلامت فرش ما نیز حفظ شود.

اقدامات یک قالیشویی خوب

  • خدمات حمل و انتقال  فرش را انجام دهد.
  • فرش را تمیز و بدون آسیب دیدگی تحویل دهد.
  • خوش قول باشد و در موعد تعیین شده فرش را تحویل دهد.
  • خدمات لکه‌گیری، رفو و … را انجام دهد.
  • از تجهیزات بروز و پیشرفته استفاده کند.
  • قیمت را طبق صنف و اتحادیه تعیین کند.
  • از مواد شوینده با کیفیت استفاده کند.

ارسال کارشناس قالیشویی و بررسی فرش

یکی از ویژگی‌هایی که قالیشویی‌های خوب دارند، این است که پس از تماس شما، یا ثبت آنلاینی که انجام می‌دهید، کارشناسان خود را به محل اعزام کرده تا فرش را بررسی کنند. بر خلاف باور بیشتر مردم، قالیشویی‌ها امروزه تنها، خدمات شستشوی فرش را انجام نمی‌دهند، بلکه خدمات تعمیرات را نیز ارائه می‌دهند. فرش‌ها مدتی پس از استفاده از آن‌جایی که در معرض رفت و آمد قرار دارند؛ پوسیده و آسیب دیده می‌شوند و نیاز به تعمیر و بازسازی دارند؛ از این رو تشخیص این این که چه خدماتی فرش نیاز دارد؛ مهارت می‌خواهد. کارشناسی که توسط قالیشویی به محل ارسال می‌شود؛ فرش را ارزیابی کرده و خدمات که نیاز دارد را به شما می‌گویند.

کاور کردن فرش توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که قالیشویی خوب دارد؛ پس از اتمام خدمات شستشوی فرش، آن را کاور کرده و در اغلب موارد اتوکشی فرش می‌کنند. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه علاوه شستشوی فرش، آن را کاور کرده و به صورت رول شده به مشتری تحویل می‌دهد.

استفاده از تجهیزات پیشرفته در قالیشویی

قالیشویی و شستشوی فرش به چند صورت انجام می‌شود. شکل سنتی قالیشویی که امروزه هم در بعضی از جاها کاربرد دارد؛ با آب و مایع شستشو و به صورت دستی انجام می‌شود.
استفاده از تجهیزات پیشرفته در قالیشویی
از طرفی روش اتوماتیک هم نوعی دیگر از راهکارهایی است. که قالیشویی‌های پیشرفته آن را برای شستشو به کار می‌گیرند .که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر می‌باشد.

قالیشویی و مواد شوینده

فرش‌ها بافت‌های مختلفی دارند. که هر یک از آن‌ها از استحکام و ویژگی مختلفی برخوردار است. قالیشویی خوب می‌داند که برای هر یک از فرش‌ها باید چه مواد شوینده‌ای را به کار ببرند. قالیشویی با کیفیت و خوب با توجه به نوع فرش از مواد شوینده گیاهی و ارگانیک استفاده می‌کند.

قیمت‌های اتحادیه قالیشویی

قالیشویی‌ها باید زیر نظر اتحادیه قالیشویی عمل کنند. و قوانین و مقررات آن را رعایت نمایند. اتحادیه قالیشویی برای خدمات شستشوی فرش یک سری هزینه و تعرفه‌های متناسبی در نظر می‌گیرد. و قالیشویی‌ خوب تعرفه‌ای که برای مشتری فاکتور می‌کند؛ متناسب با هزینه اتحادیه است.

قیمت های اتحادیه قالیشویی

قالیشویی مادر عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران می‌باشد .و هر یک از خدماتی که ارائه می‌دهد، تحت نظر اتحادیه بوده و قیمت‌های آن هم متناسب با اتحادیه قالیشویان است. اتحادیه قالیشویان هر شش ماه یکبار یک قیمتی برای شستن فرش معین میکند. همچنین قیمت شستشوی قالی و موکت براساس متر مربع محاسبه شده اما ممکن است در بعضی از موارد فرش نیاز به کارهای دیگر داشته یا اینکه تابلو فرش نیاز به شستشو داشته که در این صورت قیمت بین طرفین تعیین میشود.

پشتیبانی مشتریان توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که به شما کمک می‌کند تا قالیشویی خوب پیدا کنید، پشتیبانی مشتریان است. قالیشویی خوب از جمله قالیشویی تجریش تنها خدمات خود را به شستن فرش اختصاص نداده و بخش اعظمی برای پشتیبانی کاری مشتریان در نظر دارد. در این بخش قالیشویی باید درباره نحوه شستشو و نگهداری فرش و هزینه‌ها و همین‌طور زمان ارسال فرش به مشتری، اطلاعات بدهد.

مبل شویی و خدمات دیگر در منزل

در یک قالیشویی خوب شست شوی انواع مبلمان از قبیل سلطنتی، راحتی، چستر و شستشوی انواع موکت، پرده ملافه و … با استفاده از روش ها و ابزار آلات پیشرفته انجام می‌شود و دارای افراد کارشناس و متخصص در این زمینه بوده و می تواند این فرآیند را بدون هیچ آسیب و در کمترین زمان برایتان رقم بزنند.

مبل شویی

شما می توانید کلیه خدمات را در منزل خود نیز دریافت کنید و برای ارائه این خدمات خود هزینه‌های منصفانه و بسیار کمی را در نظر گرفته است تا بتواند رضایتمندی مشتریان خود را جذب کرده.

پیک سریع قالیشویی

قالیشویی خوب، ارزش زمان مشتریان را به خوبی می‌داند. و این که هر خانه‌ای نیاز به فرش تمیز دارد را درک می‌کند. قالیشویی باید خدمات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهد و عموما کمتر از ۴۸ ساعت فرش را رول و کاور شده تحویل دهد. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه در زمینه، شستشوی انواع فرش و موکت در سریع‌ترین زمان، فعالیت کرده. و همواره از نظر سرعت کار نمره خوبی از مشتریان خود دریافت می‌کند.

ارتباط مستقیم وغیر مستقیم با مشتریان

قالیشویی معتبر، مجموعه‌ای است که هم در حین خدمات و هم پس از انجام آن با مشتریان خود ارتباط دارد. بعضی از قالیشویی‌ها پس از اتمام خدمات از مشتریان نظر خواهی کرده و نکات گفته شده، آن‌ها را در خدمات خود به کار می‌برند. قالیشویی مادر همواره با مشتریان خود در ارتباط بوده و سعی دارد. تا بهترین خدمات را به آن‌ها انجام دهد، یکی از کارهایی که این مجموعه برای ارتباط مستقیم با مشتریان انجام داده، امکان ثبت سفارش آنلاین است که طی آن، مراجعه کنندگان در زمان و انرژی خود صرفه جویی کرده .و خدمات‌شان سریع‌تر انجام می‌شود.                                

1 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی خوب»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور