نکات اساسی قالیشویی ها در رابطه با شستشوی فرش

در این پست از سایت madarcarpet.com به بررسی نکات ریز و ظریفی که همیشه باید در بهترین و معتبرترین قالیشویی هاتوجه شود تا کار شستشو و احیانا رفوگری فرش ها به نحو احسنت صورت بگیرد .
همانطور که می دانید با توجه به فعالیت گسترده ی صنف قالیشویی و رقابت در این بازار، باید به دنبال انتخاب معتبرترین و بهترین بود تا در کمترین زمان و بدون صرف زمان طولانی کار شستشوی فرش های شما انجام شود .

 

۱.شستشوی فرش های ماشینی و دستباف به گونه ای متفاوت در قالیشویی انجام می شود، بدلیل ظرافت خاص فرش های دستباف باید تدابیر ویژه ای را برای شستشوی این فرش های گران بها به کارگرفت تا رنگ ها و بافت در این فرش به هم نریزد .
۲.برای اطلاع از قیمت شستشوی فرش های خود قبل از واگذاری آن به قالیشویی باید از این موضوع مطلع شد تا هرگونه سوتفاهم در جریان شستشو و تحویل گرفتن فرش ها برطرف شود.تماس با ما :‎۰۹۳۰ ۰۴۰ ۸۶۴۴
۳.قبل از اینکه شستشوی فرش های خود را به قالیشویی وگذار کنید از مجاز یا غیرمجاز بودن آن اطمینان حاصل کنید .
۴.قبل از اینکه فاکتور قالیشویی را امضا کنید حتما بندهای آن را به دقت مطالعه کنید ، مخصوصا اگر فرش تان دستباف است در این کار دقت خصی به خرج دهید ، زیرا برخی از قالیشویان خسارت های احتمالی به فرش را برعهده ی مشتریان می گذارند که این برخاف رعایت اصول مشتری مداری است .
قالیشویی مادر با رعایت نکات ذکر شده و بسیاری از موارد دیگر در شستشوی فرش ، تمام تلاش خود را در جهت رعایت حال شما مشتریان عزیز انجام می دهد . امیدواریم با این کار بتوانیم اعتماد شما را برای همیشه جلب نماییم .
چگونه فرش بشوییم
چگونه فرش بشوییم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور