قالیشویی در شمیران

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی شمشیران

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

امروزه شاهد  فعالیت و خدمات رسانی مجموعه های قالیشویی  به افرادی که در مناطق مختلف هر شهر و یا محله ای در حال سکونت می‌باشند، هستیم. در واقع تاسیس و وجود تعدادی مجموعه قالیشویی در هر محله ای یک نیاز اساسی برای ساکنان آن محله به شمار میرود. در حال حاضر تنها روش مناسبی که برای شستشوی هرگونه  از فرش ها وجود دارد ، در کارخانه های قالیشویی معتبر قابل انجام می‌باشد.

شستشوی انواع فرش
نیاز به شستشوی فرش ها یکی از اصلی ترین مسائلی است، که هر یک از ما در گذر مدت زمانی با آن مواجه خواهیم شد، چرا که فرش ها اصلی ترین جز دکوراسیون هر خانه ای به شمار میروند ، و معمولا افراد برای  خرید و انتخاب آنها، دقت و وقت زیادی را صرف می نمایند تا موفق شوند فرش و یا قالی هایی را مورد انتخاب قرار دهند که با اکثر اجسام موجود در منزل همخوانی داشته باشند و به گونه ای دیگر تناسب بین فرش و دیگر اجسام مهم دکوراسیون داخلی منزل حفظ شود.

قالیشویی در شمیران
 پس از انتخاب و تهیه فرش ها که معمولا بازه زمانی اختصاصی  را به خود جلب می نماید، مسئله حفظ و نگهداری از فرش ها است که برای هریک از اعضای خانواده مطرح خواهد بود.

افراد در واقع دارای این باور هستند که با انجام هر بار شستشوی فرش ها عمر آنها کاهش پیدا خواهد کرد، اما مطلب صحیحی که این موضوع را نقض می کند، این است که ، برای شستشوی فرش ها باید یک بازه زمانی مشخص کنید، که وابسته به چندین عامل می‌باشد، البته از این مسئله غافل نشوید که، شستشو‌ی مداوم و پیوسته فرش ها در مدت زمان کوتاه نیز خود می‌تواند آسیب های جدی به بافت فرش وارد نماید، اما این موضوع به این معنا نمی باشد که از شستشو‌ی فرش ها به حد خیلی زیادی اجتناب فرمایید.

مواد شوینده در قالیشویی شمیران

در فرآیند شستشوی فرش ها چندین عامل مهم وجود دارد که با رعایت آنها سلامت فرش شما تضمین خواهد شد. یکی از عامل  های مهمی که در شستشوی فرش ها نقش پر رنگی به همراه خواهد داشت مواد شوینده ای است که برای شستن فرش ها به کار می‌گیریم.
فرایند شستشوی فرش ها امری نیست که هریک از ما بتوانیم از عهده آن بر بیاییم، شاید برای برخی سوال پیش بیاید که، چطور در گذشته افراد خود قادر به شستشو‌ی فرش ها بودند و با کمترین امکانات در حیاط و یا پارکینگ منزل خود فرایند شستشوی فرش ها را انجام می دادند، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مسئله درست است که در گذشته افراد خود اقدام به شستشوی فرش های خود می کردند، امروزه نیز کماکان شاهد این موضوع خواهیم بود، اما امروزه روش هایی بر روی کار آمده اند که سبب می شوند تا نه تنها به بهترین نحو ممکن، تمام آلودگی و کثیفی از فرش شما خارج و به پاکیزگی روز اول خود برسد، بلکه کوچکترین آسیبی به فرش ها وارد نشود،  چرا که در بیشترین مواقعی که شستشو‌ی فرش ها به دست افراد معمولی  و یا اعضای خانواده انجام می شود، در انتها با ایجاد مشکلات و آسیب هایی برای فرش مواجه می‌شدند.

این امر نشان میدهد که داشتن مهارت و آگاهی کافی در شستشوی فرش ها اولین لازمه فرایند شستشوی فرش ها است. سپس مواد شوینده که قرار است مورد استفاده قرار گیرد، عاملی مهمی به شمار می رود که در عمر و دوام فرش شما نقش خواهد داشت.

مواد شوینده در قالیشویی شمیران
مواد شوینده به طور مستقیم با فرش شما تماس پیدا خواهد کرد، و بر روی تمام الیاف و تاروپود فرش تاثیر گذار خواهد بود، بنابراین زمانی که از مواد شوینده مرغوب برای شستشوی فرش ها استفاده کنیم، از وقوع آسیب دیدگی بافت فرش جلوگیری کرده ایم، و پس از پایان مراحل شستشو، نرمی و لطافت فرش ها را مانند روز نخست لمس خواهیم کرد.
مجموعه قالیشویی معتبر شمیران که همه روزه در حال خدمت رسانی به ساکنان در حال سکونت در این محله می‌باشد، سعی به عمل آورده است که با عقد قرارداد میان تولید کنندگان مواد شوینده مرغوب و باکیفیت، عامل  مهمی را که در عمر و دوام فرش نقش دارد را به عمل در بیاورد.

خدمات قالیشویی در شمیران

مجموعه قالیشویی های معتبر شمیران مانند قالیشویی در تجریش همه روزه درصدد می‌باشند تا با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود رضایت آنها را به مجموعه خود جلب نمایند. قبل از هرچیز باید بگوییم که این مجموعه کاملا معتبر می باشد و همه فعالیت های خود را طبق قوانین اتحادیه قالیشویان انجام میدهند.
حتماً هریک از ما بعد از اینکه تصمیم به سپردن فرش های خود به یک مجموعه قالیشویی می‌نماییم، سوالاتی برایمان پیش می آید؟ قالیشویی شمیران با توجه به این موضوع،  دارای یک تیم پشتیبانی و مشاوره می‌ باشد که شما می توانید ابتدا پیش از اینکه ثبت سفارش خود را انجام نمایید، از آنها مشاوره رایگان دریافت نمایید و جویای سوالات خود شوید تا هیچ گونه ابهامی برای شما پیش نیاید. این نکته را فراموش نکنید که مجموعه قالیشویی معتبر شمیران، یک مجموعه کامل از تیم و کارکنانی است، که هریک موظف به انجام وظایف مربوط به خود می‌باشند، به این ترتیب همه مراحل به صورت گام به گام و صحیح و در مدت زمان مشخص شده انجام خواهد شد.

خدمات قالیشویی در شمیران

خدمات مربوط به شستشوی فرش ها در کارخانه قالیشویی شمیران

زمانی که فرش شما نیاز به شستشو پیدا کند، و آنها را به مجموعه قالیشویی شمیران بسپارید، فرایند شستشوی آنها در کارخانه قالیشویی تمام مکانیزه و پیشرفته طبق نظارت متخصصان مربوطه انجام خواهد شد. چرا که افرادی که در حال فعالیت در تیم شستشو می‌باشند، آموزش دیده و کارآزموده هستند، به این ترتیب شستشوی فرش ها بدون هیچ خطایی انجام خواهد شد .

مراحل شستشو شامل :

۱- گرد و خاک گیری از فرش

۲- آبکشی و خیس نموندن فرش ها

۳- شستشوی آنها با مواد شوینده مرغوب

۴- آبکشی و خارج نمودن مواد شوینده از فرش

۵- خشک کردن فرش و انتقال آنها به گرمخانه های گازی

شستشوی فرش با توجه به جنس فرش

افراد برای انتخاب نوع جنس فرش خود نیز  با توجه به اینکه دارای چه نوع روحیات و سلیقه هایی می‌باشند ، پیش می روند .که انتخاب عده ای از افراد، فرش های دستباف، ابریشمی و گل ابریشم می‌باشد که این نوع فرش ها از این جنس هنر دستان یک هنرمند را به نمایش می‌گذارد، که زمان بسیار زیادی را صرف تهیه و خلق این اثر کرده است. و عده ای دیگر اقدام به انتخاب فرش های ماشینی می نمایند. که از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. با توجه به اینکه این دو نوع فرش دارای تفاوت های زیادی در نوع جنس خود هستند، به مراتب چگونگی شستشوی آنها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
در قالیشویی معتبر شمیران فرش ها پس از وارد شدن به کارخانه قالیشویی بررسی خواهند شد ، و فرش ها با توجه به اینکه دارای چه نوع جنسی می‌باشند، تفکیک می‌شوند. سپس فرآیند و نحوه شستشوی هریک متفاوت خواهد بود.

مبل شویی در قالیشویی شمیران

انجام فرآیند مبل شویی از دیگر خدماتی است که توسط مجموعه قالیشویی شمیران قابل انجام می باشد. معمولا تمیز کردن مبل ها یک مسئله ای دشوار به شمار می رود. چراکه افراد آگاهی کامل از جنس نوع و پارچه مبل ندارند، پس نمی‌دانند مواد شوینده ای که متناسب با نوع آنها باشد کدام است.

مبل شویی در قالیشویی شمیران
همچنین با روش های دستی موفق به خارج کردن کف موجود در مبل، و سپس خشک شدن کامل مبل ها نخواهید شد. اما چنانچه فرایند مبل شویی مبل های منزل خود را که دارای هرگونه جنسی باشد به مجموعه مبل شویی قالیشویی شمیران بسپارید، آنها با حضور پیدا کردن در محل شما با استفاده از ماشین آلات مخصوص مبل شویی ، شستشوی مبل ها را با مواد شوینده متناسب با نوع فرش انجام می‌دهند.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور