پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی شمیران

امروزه شاهد  فعالیت و خدمات رسانی مجموعه های قالیشویی  به افرادی که در مناطق مختلف هر شهر و یا محله ای در حال سکونت می‌باشند، هستیم. در واقع تاسیس و وجود تعدادی مجموعه قالیشویی در هر محله ای یک نیاز اساسی برای ساکنان آن محله به شمار میرود. در حال حاضر تنها روش مناسبی که برای شستشوی هرگونه  از فرش ها وجود دارد ، در کارخانه های قالیشویی معتبر قابل انجام می‌باشد.

شستشوی انواع فرش
نیاز به شستشوی فرش ها یکی از اصلی ترین مسائلی است، که هر یک از ما در گذر مدت زمانی با آن مواجه خواهیم شد، چرا که فرش ها اصلی ترین جز دکوراسیون هر خانه ای به شمار میروند ، و معمولا افراد برای  خرید و انتخاب آنها، دقت و وقت زیادی را صرف می نمایند تا موفق شوند فرش و یا قالی هایی را مورد انتخاب قرار دهند که با اکثر اجسام موجود در منزل همخوانی داشته باشند و به گونه ای دیگر تناسب بین فرش و دیگر اجسام مهم دکوراسیون داخلی منزل حفظ شود.

قالیشویی در شمیران
 پس از انتخاب و تهیه فرش ها که معمولا بازه زمانی اختصاصی  را به خود جلب می نماید، مسئله حفظ و نگهداری از فرش ها است که برای هریک از اعضای خانواده مطرح خواهد بود.

افراد در واقع دارای این باور هستند که با انجام هر بار شستشوی فرش ها عمر آنها کاهش پیدا خواهد کرد، اما مطلب صحیحی که این موضوع را نقض می کند، این است که ، برای شستشوی فرش ها باید یک بازه زمانی مشخص کنید، که وابسته به چندین عامل می‌باشد، البته از این مسئله غافل نشوید که، شستشو‌ی مداوم و پیوسته فرش ها در مدت زمان کوتاه نیز خود می‌تواند آسیب های جدی به بافت فرش وارد نماید، اما این موضوع به این معنا نمی باشد که از شستشو‌ی فرش ها به حد خیلی زیادی اجتناب فرمایید.

مواد شوینده در قالیشویی شمیران

در فرآیند شستشوی فرش ها چندین عامل مهم وجود دارد که با رعایت آنها سلامت فرش شما تضمین خواهد شد. یکی از عامل  های مهمی که در شستشوی فرش ها نقش پر رنگی به همراه خواهد داشت مواد شوینده ای است که برای شستن فرش ها به کار می‌گیریم.
فرایند شستشوی فرش ها امری نیست که هریک از ما بتوانیم از عهده آن بر بیاییم، شاید برای برخی سوال پیش بیاید که، چطور در گذشته افراد خود قادر به شستشو‌ی فرش ها بودند و با کمترین امکانات در حیاط و یا پارکینگ منزل خود فرایند شستشوی فرش ها را انجام می دادند، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مسئله درست است که در گذشته افراد خود اقدام به شستشوی فرش های خود می کردند، امروزه نیز کماکان شاهد این موضوع خواهیم بود، اما امروزه روش هایی بر روی کار آمده اند که سبب می شوند تا نه تنها به بهترین نحو ممکن، تمام آلودگی و کثیفی از فرش شما خارج و به پاکیزگی روز اول خود برسد، بلکه کوچکترین آسیبی به فرش ها وارد نشود،  چرا که در بیشترین مواقعی که شستشو‌ی فرش ها به دست افراد معمولی  و یا اعضای خانواده انجام می شود، در انتها با ایجاد مشکلات و آسیب هایی برای فرش مواجه می‌شدند.

این امر نشان میدهد که داشتن مهارت و آگاهی کافی در شستشوی فرش ها اولین لازمه فرایند شستشوی فرش ها است. سپس مواد شوینده که قرار است مورد استفاده قرار گیرد، عاملی مهمی به شمار می رود که در عمر و دوام فرش شما نقش خواهد داشت.

مواد شوینده در قالیشویی شمیران
مواد شوینده به طور مستقیم با فرش شما تماس پیدا خواهد کرد، و بر روی تمام الیاف و تاروپود فرش تاثیر گذار خواهد بود، بنابراین زمانی که از مواد شوینده مرغوب برای شستشوی فرش ها استفاده کنیم، از وقوع آسیب دیدگی بافت فرش جلوگیری کرده ایم، و پس از پایان مراحل شستشو، نرمی و لطافت فرش ها را مانند روز نخست لمس خواهیم کرد.
مجموعه قالیشویی معتبر شمیران که همه روزه در حال خدمت رسانی به ساکنان در حال سکونت در این محله می‌باشد، سعی به عمل آورده است که با عقد قرارداد میان تولید کنندگان مواد شوینده مرغوب و باکیفیت، عامل  مهمی را که در عمر و دوام فرش نقش دارد را به عمل در بیاورد.

خدمات قالیشویی در شمیران

مجموعه قالیشویی های معتبر شمیران مانند قالیشویی در تجریش همه روزه درصدد می‌باشند تا با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود رضایت آنها را به مجموعه خود جلب نمایند. قبل از هرچیز باید بگوییم که این مجموعه کاملا معتبر می باشد و همه فعالیت های خود را طبق قوانین اتحادیه قالیشویان انجام میدهند.
حتماً هریک از ما بعد از اینکه تصمیم به سپردن فرش های خود به یک مجموعه قالیشویی می‌نماییم، سوالاتی برایمان پیش می آید؟ قالیشویی شمیران با توجه به این موضوع،  دارای یک تیم پشتیبانی و مشاوره می‌ باشد که شما می توانید ابتدا پیش از اینکه ثبت سفارش خود را انجام نمایید، از آنها مشاوره رایگان دریافت نمایید و جویای سوالات خود شوید تا هیچ گونه ابهامی برای شما پیش نیاید. این نکته را فراموش نکنید که مجموعه قالیشویی معتبر شمیران، یک مجموعه کامل از تیم و کارکنانی است، که هریک موظف به انجام وظایف مربوط به خود می‌باشند، به این ترتیب همه مراحل به صورت گام به گام و صحیح و در مدت زمان مشخص شده انجام خواهد شد.

خدمات قالیشویی در شمیران

خدمات مربوط به شستشوی فرش ها در کارخانه قالیشویی شمیران

زمانی که فرش شما نیاز به شستشو پیدا کند، و آنها را به مجموعه قالیشویی شمیران بسپارید، فرایند شستشوی آنها در کارخانه قالیشویی تمام مکانیزه و پیشرفته طبق نظارت متخصصان مربوطه انجام خواهد شد. چرا که افرادی که در حال فعالیت در تیم شستشو می‌باشند، آموزش دیده و کارآزموده هستند، به این ترتیب شستشوی فرش ها بدون هیچ خطایی انجام خواهد شد .

مراحل شستشو شامل :

۱- گرد و خاک گیری از فرش

۲- آبکشی و خیس نموندن فرش ها

۳- شستشوی آنها با مواد شوینده مرغوب

۴- آبکشی و خارج نمودن مواد شوینده از فرش

۵- خشک کردن فرش و انتقال آنها به گرمخانه های گازی

شستشوی فرش با توجه به جنس فرش

افراد برای انتخاب نوع جنس فرش خود نیز  با توجه به اینکه دارای چه نوع روحیات و سلیقه هایی می‌باشند ، پیش می روند .که انتخاب عده ای از افراد، فرش های دستباف، ابریشمی و گل ابریشم می‌باشد که این نوع فرش ها از این جنس هنر دستان یک هنرمند را به نمایش می‌گذارد، که زمان بسیار زیادی را صرف تهیه و خلق این اثر کرده است. و عده ای دیگر اقدام به انتخاب فرش های ماشینی می نمایند. که از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. با توجه به اینکه این دو نوع فرش دارای تفاوت های زیادی در نوع جنس خود هستند، به مراتب چگونگی شستشوی آنها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
در قالیشویی معتبر شمیران فرش ها پس از وارد شدن به کارخانه قالیشویی بررسی خواهند شد ، و فرش ها با توجه به اینکه دارای چه نوع جنسی می‌باشند، تفکیک می‌شوند. سپس فرآیند و نحوه شستشوی هریک متفاوت خواهد بود.

مبل شویی در قالیشویی شمیران

انجام فرآیند مبل شویی از دیگر خدماتی است که توسط مجموعه قالیشویی شمیران قابل انجام می باشد. معمولا تمیز کردن مبل ها یک مسئله ای دشوار به شمار می رود. چراکه افراد آگاهی کامل از جنس نوع و پارچه مبل ندارند، پس نمی‌دانند مواد شوینده ای که متناسب با نوع آنها باشد کدام است.

مبل شویی در قالیشویی شمیران
همچنین با روش های دستی موفق به خارج کردن کف موجود در مبل، و سپس خشک شدن کامل مبل ها نخواهید شد. اما چنانچه فرایند مبل شویی مبل های منزل خود را که دارای هرگونه جنسی باشد به مجموعه مبل شویی قالیشویی شمیران بسپارید، آنها با حضور پیدا کردن در محل شما با استفاده از ماشین آلات مخصوص مبل شویی ، شستشوی مبل ها را با مواد شوینده متناسب با نوع فرش انجام می‌دهند.

مزایای شستن قالی در قالیشویی و مبل شویی شمیران

شستشو قالی در قالیشویی مزایای مختلفی دارد. نمونه هایی از مزایای شستشو فرش در قالیشویی شامل موارد زیر می شود.

۱- اولین مزایای شستن قالی در قالیشویی این است که همه چیز به نفع فرش شما است. به دلیل این که در قالیشویی فرشتان به بهترین شکل ممکن و به طور اصولی مورد شستشو قرار می گیرد. زمانی که قالی به صورت اصولی شسته شود به نفع فرش است و عمر طبیعی فرش شما بالا می روند.

۲- در قالیشویی برای شستشو فرش ها از دستگاه های پیشرفته و مکانیزه استفاده می کنند. شستشوی قالی با دستگاه سبب حفظ کیفیت و ارزشمندی فرش می شود و فرش شما کیفیت و زیبایی خود را حفظ می کند.

۳- در قالیشویی برای شستشو قالی ها از مواد شوینده مخصوص استفاده می کنند تا فرش ها پس از شستشو کاملا تمیز و براق شوند و تمامی آلودگی‌ ها و لکه هایی که بر روی سطح فرش وجود دارند از بین روند. نوع مواد شوینده برای شستشو فرش ها اهمیت بسیار زیادی دارد و نمی توان فرش ها را با هر شوینده های مورد شستشو قرار داد به دلیل این که برخی از مواد شوینده اسیدی هستند و زمانی که الیاف فرش با ان برخورد می کنند دچار واکنش می شوند.
مبل شویی یکی از خدمات شمیران می باشد. شستشوی انواع مبل ها در قالیشویی به بهترین شیوه ممکن انجام می‌ شود.

مزایای شستن قالی در قالیشویی و مبل شویی شمیران

در شمیران شستشوی مبل ها به دو صورت میباشد:

۱- خشکشویی

خشکشویی یکی از روش های شستشو مبل ها می باشد. شستشوی مبل ها به صورت خشکشویی بدون نیاز به آبکشی و آبگیری انجام می شود و مبل ها پس از خشکشویی به راحتی قابل استفاده می باشد. خشکشویی مبل ها در شمیران به صورت حرفه ای و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود تا مبل پس از خشکشویی آسیبی نبیند.

۲- بخارشویی

یکی از روش های شستشو مبل ها در شمیران، بخارشویی می باشد. در بخارشویی مبل ها سطح مبل به طور کامل تمیز می کنند و قوی ترین لکه ها را از سطح مبل به طور کامل از بین می برند. وجود لکه ها بر روی مبل ها بسیار آزار دهنده است و سبب می شود مبل نمای بدی داشته باشد. به همین دلیل برای بخارشویی از شوینده های مخصوصی استفاده می کنند تا در حین بخارشویی کاملا تمیز شود.

هزینه قالیشویی در شمیران چقدر است؟

هزینه قالیشویی در شمیران نسبت به برخی از موارد متفاوت و ممکن است تغییر کند. به طور مثال

۱- یکی از عوامل موثر در هزینه قالیشویی، متراژ فرش می باشد. هر چقدر متراژ فرش شما بیشتر باشد عکس هزینه قالیشویی بالا تر می رود.

۲- نوع موادی که برای شستشو فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد نیز در قیمت قالیشویی شمیران موثر است. برخی از فرش ها باید با شوینده های مخصوص به الیاف خود مورد شستشو قرار بگیرند تا پس از شستشو مانند روز اول خود دیده شوند. به همین دلیل هر چقدر نوع شوینده بهتر و مرغوب تر باشد هزینه قالیشویی شمیران بیشتر است.

۳- قالیشویی شمیران فرش ها را به روش های مختلفی مورد شستشو قرار می دهد. نوع شستشو بر هزینه قالیشویی شمیران تاثیر گذار است و هر چقدر شستشو فرش شما وقت گیر و انرژی بیشتری را صرف کند هزینه بیشتری را باید بپردازید.

هزینه قالیشویی در شمیران چقدر است؟

۴- هزینه شستشو در قالیشویی شمیران نسبت به خدمات متقاوت است. به طور مثال شستشوی مبل ها و موکت ها با فرش ها کاملا متفاوت است و هر کدام به روش خاصی شسته می شود به همین دلیل این قالیشویی برای همه ی خدمات خود قیمت های جداگانه ای را در نظر گرفته است.
این قالیشویی هزینه هایی که برای مجموعه خود در نظر گرفته است کاملا منصفانه می باشد و همیشه سعی می کند قیمت های مجموعه ی خود را ثابت نگه دارد به همین دلیل جزء قالیشویی های خوب می باشد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما