پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالی شویی ماندگار

راه های انتخاب کردن یک فرش مناسب

کیفیت خود فرش در عملکرد قالیشویی ها از جمله قالی شویی ماندگار یا قالی شویی اندرزگو بسیار مهم است.با اینکه می شود تا حدود زیادی با انتخاب تکنیک درست شستشو و مواد شوینده ی مناسب و استاندارد از آسیب حین شستشو جلوگیری کرد، اما انتخاب یک فرش با کیفیت در حفظ زیبایی آن در طول زمان موثر است. بنابر این دراین مقاله مواردی را که لازم است هنگام خرید در نظر بگیرید، را برایتان می نویسیم.

 شاید برایتان پیش آمده باشد که قصد خرید یک فرش برای منزل خود را داشته باشید،اما ندانید چه فرشی برای شما مناسب تر می باشد.در این بخش ما به شما نکاتی را معرفی می کنیم که در انتخاب یک فرش مناسب به شما کمک خواهد کرد.

۱-اولین نکته ای که در انتخاب یک فرش مناسب باید در نظر بگیرید رنگ آن می‌باشد. زیرا رنگ فرش در دکوراسیون منزل شما و نیز آلودگی های آن موثر می باشد. اگر در منزل خود نوزاد و یا فرزند کوچک دارید بهتر است فرش هایی با رنگ های تیره تر انتخاب کنید. زیرا فرزند شما ممکن است در طول روز و شب آلودگی هایی در آن ایجاد کند.

۲-دومین نکته ای که در انتخاب یک فرش مناسب باید به آن توجه کنید تراکم و طرح فرش می باشد. فرش انتخابی شما از تراکم بالایی برخوردار باشد، ماندگاری آن به نسبت بیشتر خواهد بود. همچنین فرش ها با تراکم بالاتر دارای بافت بهتر و مناسب تری می باشند. همچنین شست شوی این فرش ها آسان تر خواهد بود. طرح فرش نیز می‌تواند عاملی مهم در این بخش باشد. زیرا شستشو و نظافت فرش های گل برجسته نسبت به سایر فرش ها در خطر میباشد. همچنین فرش های ماشینی که طرح ابریشم دارند دارای ساختار ظریف تر و حساس تر می باشند.

 شست وشوی مناسب در قالی شویی ماندگار

 قالی شویی ماندگار سعی کرده تا از روش‌های مدرن و پیشرفته استفاده کند. و شست و شوی انواع فرش های شما را با کیفیت بالاتری انجام دهد. توجه داشته باشید که شستن مناسب فرش ها عاملی مهم در نگهداری و حفاظت از آن ها می باشد. زیرا اگر این کار به صورت اصولی انجام نشود، عمر فرش شما کوتاه تر خواهد شد.

پس بهتر است در انتخاب قالی شویی دقت فراوانی به خرج دهید.  قالی شویی ماندگار، یکی از بهترین قالی شویی ها در تهران می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت این قالی شویی، سایر نظرات مشتریان این مجموعه را مطالعه کرده و با توجه به آن انتخاب بهتری داشته باشید. اگر یک بار از خدمات قالی شویی ماندگار استفاده کنید، به صورت دائمی مشتری ان ها خواهید شد. همچنین قالی شویی ماندگار، شست و شوی فرش در تعداد بالا را نیز انجام می دهد.

 چرا شست شوی فرش ها مهم است؟

 از آنجا که فرش ها به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرند، با گذشت زمان آلودگی‌های زیادی به خود جذب می کنند؛ به همین دلیل باید پس از گذشت زمان آنها را شست و شو داد.  شست شوی فرش ها اگر به صورت اصولی و حرفه ای انجام نشود، نه تنها فرش شما تمیز نخواهد شد بلکه اسیب های جدی به ساختار آن نیز وارد می شود.

امروزه با گسترش سبک زندگی آپارتمان نشینی و وجود مشغله های فراوان  نمی شود به آسانی فرش ها را شست و شو داد. به همین دلیل مجموعه های زیادی برای رسیدگی به این کار به وجود آمده اند. اگر چه تعداد این مجموعه ها بالا می باشد اما نکته مهم در انتخاب آن کیفیت کار قالی شویی می باشد. قالی شویی ماندگار با داشتن سابقه فراوان در این زمینه، یکی از بهترین ها برای این کار می باشد. در شست و شوی فرش ها، کلیه مراحل مهم می باشند. 

 خشک کردن فرش ها

 آیا میدانید استفاده از نور خورشید برای خشک کردن فرش ها چقدر می تواند به آن آسیب وارد کند؟ به همین دلیل به شما توصیه میشود فرش های خود را به روش دیگری خشک کنید.

در قالی شویی ماندگار، گرم خانه های مجهز و پیشرفته ای وجود دارد. که با قرار دادن فرش در آنجا هیچ آسیبی به ساختار فرش تان وارد نخواهد شد. در این گرم خانه ها فرش به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی خشک می شود. پس خدمات خشک شویی در یک قالی شویی نیز بسیار مهم می باشد.

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما