قالیشویی مشیریه 

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی مشیریه

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور


بزن بریم!

محله مشیریه واقع در جنوب شرقی تهران و یکی از محله های تهران است. این محله جز منطقه ۱۵ شهرداری تهران می باشد. از شمال به بزرگراه امام، از شمال غرب به میدان بسیج، از شرق به شهرک رضویه، از غرب به بوستان پردیس، از جنوب به بزرگراه امام علی و از جنوب غرب به شهرک دولت اباد وصل می شود.

اگر در محله مشیریه به دنبال قالیشویی معتبر و مطمئن برای سپردن شستشوی فرش های خود هستید، قالیشویی مشیریه مادر، بهترین گزینه می باشد. شست و شوی فرش های ماشینی و دستباف،  موکت، مبل، تابلو فرش، پادری و … با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین توسط تیم کارشناسان با تجربه این قالیشویی انجام می شود. که علاوه بر شستشو و تمیزی کامل فرش، شما هیچگونه آسیبی به فرش شما وارد نشده و سلامت، دوام و عمر فرش شما افزایش پیدا می کند.

بهترین قالیشویی مشیریه

فرش ها یکی از اعضای مهم منازل هر ایرانی به شمار می‌رود و به دلیل این که در معرض رفت و آمد قرار دارند، زودتر از بقیه وسایل در خطر آلودگی قرار می گیرند. بنابراین تمیزی، پاکیزگی و درخشش فرش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما امروزه به دلیل فضای کم در آپارتمان های امروزی و همچنین کمبود وقت، معمولاً بهترین گزینه برای شستشوی فرش، مراجعه به قالیشویی های معتبر می باشد. یکی از بهترین قالیشویی ها در این زمینه شعبه قالیشویی مادر در مشیریه  می باشد.

در مشیریه قالیشویی های زیادی وجود دارد. که انتخاب را برای ساکنین سخت می کند. و موجب سردرگمی می شوند. اما باید با تحقیق فراوان و پرس و جو، بهترین  قالیشویی در محله مشیریه را پیدا کنید. تا فرش های شما آسیب نبینند و به مشکل برنخورید.

قالیشویی یکی از مواردی است که ما همواره با آن برخورد داریم بنابراین یافتن بهترین قالیشویی مانند قالیشویی مشیریه علاوه بر احترام به مشتری شستشوی تضمینی انواع فرش دستباف و ماشینی و همچنین سایر موارد و خدمات مانند روح و ترمیم فرش مو را به بهترین نحو با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  انجام دهد بسیار حائز اهمیت است  ما در این قالیشوییهمواره سعی داریم که با ارائه خدمات پیشرفته و به روز رضایت مشتریان خود را جلب کنیم دهیمو به آنها تضمین دهیم آنها سالم به آنها تحویل می شود قالیشوییقالیشویی مشیریه یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه می باشد

نکاتی در مورد بهترین قالیشویی

 • سابقه زیاد و داشتن کارگران مجرب و متخصص
 • استفاده از تجهیزات و دستگاه های شستشوی پیشرفته و مدرن
 • تحویل فرش در کمترین زمان ممکن و در تمیزترین حالت و بالاترین کیفیت
 • استفاده از مواد شوینده مخصوص فرش ها که باعث اسیب دیدن فرش ها نشود.
 • لوله کردن قالی ها و داخل کاور قرار دادن
 • ارائه ضمانت نامه کتبی برای شستشوی من فرش
 • رضایت اکثریت مشتریان
 • حفظ سلامت فرش و جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش در هنگام شستشو
 • رعایت مسائل شرعی شستشو و آبکشی
 • شستشوی اختصاصی فرش های دستباف نفیس مانند فرش ابریشم
 • شست و شوی انواع تابلو فرش، موکت، مبل و…

می توان گفت در مشیریه پیدا کردن قالیشویی که تمامی این ویژگی هارا داشته باشد و مورد اعتماد باشد کم است. و تعداد کمی هستند که تخصص کافی را در شستن فرش دارند. و با خیال راحت میتوانید فرش هایتان را به آنها بسپرید. قالیشویی مشیریه این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با فراغ بال شستشوی فرش های خود را به قالیشویی معتبر نسپارید

خدمات پیشرفته قالیشویی

در قالیشویی مشیریه تمامی خدمات شستن فرش دستبافت ، مبل ، تشک ، خوشخواب با بهترین شوینده ها با تخصص کافی انجام میشود . برخی از قالیشویی ها در مشیریه نکات شرعی را  رعایت نمیکنند و باعث مشکل میشوند .اما قالیشویی مادر تمامی نکات شرعی را رعایت کرده و قابل اعتماد شماست.

قالیشویی ها باید گرمخانه هایی داشته باشند تا فرش هارا در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به دست مشتریان برسانند. و یکی از قالیشویی هایی که دارای دستگاه مدرن و گرمخانه گازی میباشد قالیشویی مشیریه است. و مخصوص اپارتمان نشینان میباشد. قالیشویی ها باید فاکتور رسمی مهر شده و گارانتی داشته باشند. و موقع تحویل فرش به مشتریان ارائه دهند . در این محله میتوانید از خدمات زیادی برخوردار باشید. که به زیبا تر شدن فرش شما کمک میکند و اسیب دیدگی ها را از بین میبرد.

این خدمات شامل ترمیم لک ، پارگی تار و پود ، ریشه زنی ، رنگبرداری ، رفوگر بیدخوردگی ، تعویض ریشه ، رفو عیوب شیرازه ، سوختگی ، رفع زردی و هر نوع اسیب دیدگی فرش ، قالیچه و موکت های شمارا ترمیم کرده و باعث زیبایی فرش های شما می شود.

این قالیشویی در تمامی روزهای هفته در دسترس میباشد وتمامی خدمات را به عهده میگیرد . قرارداد و ضمانت نامه مهر شده مخصوص قالیشویی ها یکی از دلایلی است. که مشتریان با دیدنش اعتماد میکنند و با خیال راحت فرش و قالی های خود را در اختیار قالیشویی ها قرار میدهند . این قالیشویی در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات  فرش ها را صاف ، لول شده و کاور کشیده به دست مشتریان میرسانند.

قالیشویی قیمت مناسب در تهران

افراد برای استفاده از خدمات متفاوت همواره به دنبال مجموعه هستند که علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسب نسبت به سایر مراکز مشابه داشته باشند در مورد قالیشویی نیز این مسئله رو میکنه مشتریان معمولاً به دنبال خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر نسبت به سایر رقبا می باشد اگر به دنبال قالیشویی ارزان در منطقه ۱۵ تهران قالیشویی مشیریه یکی از بهترین گزینه ها می باشد زیرا با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته جستجوی انواع فرش ماشینی دستباف تابلو فرش موکت و غیره را با بالاترین کیفیت مجرب ترین کارشناسان انجام می‌دهد این است که این خدمات قیمت بسیار بالایی نداشته و تخفیف های بسیار زیادی در طول سال دارد

این قالیشویی قیمت های شستشو و ترمیم فرش را با توجه به نرخ اتحادیه قالیشویی تعیین کرده و قیمت‌های فراتر از آن تاثیر نمی کند و جزء قالیشویی قیمت مناسب تهران محسوب می شود. بر خلاف برخی قالیشویی ها که قیمت‌های بسیار بالاتر از نرخ اتحادیه مشتریان ارائه می دهد بنابراین افراد می توانند با خیال راحت شستشوی فرش های خود را به این قالیشویی سپرده علاوه بر تضمین کیفیت از تخفیفات بسیار بالایی برخوردار شوند

نظرات شما

۴.۴/۵

پسندیدن


اشتراک

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور