قالیشویی مشیریه 

 1. قالیشویی مشیریه
  1. برای صحبت کردن در مورد قالیشویی مشیریه ابتدا منطقه را بشناسیم.
  2. مشیریه واقع در جنوب شرقی تهران و یکی از محله های تهران است.
  3. این محله جز منطقه ۱۵ شهرداری تهران میباشد از شمال به بزرگراه امام ، از شمال غرب به میدان بسیج ، از شرق به شهرک رضویه ، از غرب به بوستان پردیس ، از جنوب به بزرگراه امام علی و از جنوب غرب به شهرک دولت اباد وصل میشود.
  4. در سالها قبل مالک مشیریه یکی از درباریا و نزدیکان شاه بوده که مشیرالدوله نام دارد. و از زمان ناصرالدین شاه این نام بر این محله برگزیده شده و همینطور باقی مانده است .
  5. ساختمانی درمشیریه وجود دارد که به نام امیر سلیمانی در پارک ازادگان (غرب پارک پامچال) واقع شده است و متعلق به شهرداری مرکزی میباشد.
  6. امیر سلیمانی یکی از واگذارکننده های زمین های مشیریه میباشد .و در دوران پهلوی جزو افراد موثر شکل گیری این محله است.
  7. این محله دارای تعداد زیادی بوستان و فضای سبز است که شامل بوستان پردیس بانوان ، بوستان خلیج فارس ، بوستان بزرگ آزادگان ، بوستان جنگلی توسکا ، بوستان بنفشه ، بوستان گلشن ، بوستان انارگل ، بوستان افرا ، بوستان عمار یاسر ، بوستان راش ، بوستان جویبار می شوند.
  8. مشیریه را میتوان برای تفریح نیز انتخاب کرد زیرا مراکز تفریحی در این محله وجود دارند مانند : پارک ابی آزادگان ، استخر شهدای تاکسیرانی پامچال ، شهربازی پامچال ، سینمای تئاتر پامچال .
  9. یکی از نزدیکترین خط های اتوبوس به شهرک مشیریه خط پامچال است .و نزدیکترین ایستگاه مترو هم ایستگاه میدان بسیج میباشد .که باعث دسترسی سریع تر ما به مشیریه هستند.
  10. در مشیریه نیازی نیست نگران مراکز درمانی باشید زیرا درمانگاه شبانه روزی و مرکزی ، مرکز بهداشتی ، درمانگاه شبانه روزی میلاد احمد در این محله واقع شده اند.
  11. این محله دارای مدارس دخترانه ، پسرانه ، دولتی و غیر دولتی میباشد.
  12. قالیشویی در مشیریه
   1. در مشیریه قالیشویی های زیادی وجود دارد که انتخاب را برای ساکنین سخت میکند. و موجب سردرگمی میشوند اما باید با تحقیق فراوان و پرسوجو بهترین قالیشویی در محله مشیریه را پیدا کنید .تا فرش های شما اسیب نبینند و به مشکل برنخورید.
   2. سابقه زیاد و داشتن کارگران مجرب و متخصص
   3. لوله کردن قالی ها و داخل کاور قرار دادن
   4. در کمترین زمان ممکن و در تمیزترین حالت ممکن تحویل دادن
   5. استفاده از مواد شوینده مخصوص فرش ها که باعث اسیب دیدن فرش ها نشود.
   6. استفاده از وسایل شستشوی پیشرفته و مدرن میتوان گفت.
   7. در مشیریه پیدا کردن قالیشویی که تمامی این ویژگی هارا داشته باشد و مورد اعتماد باشد کم است. و تعداد کمی هستند که تخصص کافی را در شستن فرش دارند. و با خیال راحت میتوانید فرش هایتان را تحویل بدهید.
  13. خدمات قالیشویی مشیریه
   1. در قالیشویی مشیریه تمامی خدمات شستن فرش دستبافت ، مبل ، تشک ، خوشخواب با بهترین شوینده ها با تخصص کافی انجام میشود .
   2. برخی از قالیشویی ها در مشیریه نکات شرعی را رعایت نمیکنند و باعث مشکل میشوند .اما قالیشویی مادر تمامی نکات شرعی را رعایت کرده و قابل اعتماد شماست.
   3. قالیشویی ها باید گرمخانه هایی داشته باشند تا فرش هارا در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به دست مشتریان برسانند. و یکی از قالیشویی هایی که دارای دستگاه مدرن و گرمخانه گازی میباشد قالیشویی مشیریه است. و مخصوص اپارتمان نشینان میباشد.
   4. قالیشویی ها باید فاکتور رسمی مهر شده و گارانتی داشته باشند. و موقع تحویل فرش به مشتریان ارائه دهند .
   5. در این محله میتوانید از خدمات زیادی برخوردار باشید. که به زیبا تر شدن فرش شما کمک میکند و اسیب دیدگی ها را از بین میبرد.
   6. این خدمات شامل ترمیم لک ، پارگی تار و پود ، ریشه زنی ، رنگبرداری ، رفوگر بیدخوردگی ، تعویض ریشه ، رفو عیوب شیرازه ، سوختگی ، رفع زردی و هر نوع اسیب دیدگی فرش ، قالیچه و موکت های شمارا ترمیم کرده و باعث زیبایی فرش های شما می شود.
   7. این قالیشویی در تمامی روزهای هفته در دسترس میباشد وتمامی خدمات را به عهده میگیرد .
   8. قرارداد و ضمانت نامه مهر شده مخصوص قالیشویی ها یکی از دلایلی است. که مشتریان با دیدنش اعتماد میکنند و با خیال راحت فرش و قالی های خود را در اختیار قالیشویی ها قرار میدهند .
   9. این قالیشویی در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات فرش ها را صاف ، لول شده و کاور کشیده به دست مشتریان میرسانند.
برای صحبت کردن در مورد قالیشویی مشیریه ابتدا منطقه را بشناسیم.
مشیریه واقع در جنوب شرقی تهران و یکی از محله های تهران است.
این محله جز منطقه ۱۵ شهرداری تهران میباشد از شمال به بزرگراه امام ، از شمال غرب به میدان بسیج ، از شرق به شهرک رضویه ، از غرب به بوستان پردیس ، از جنوب به بزرگراه امام علی و از جنوب غرب به شهرک دولت اباد وصل میشود.
در سالها قبل مالک مشیریه یکی از درباریا و نزدیکان شاه بوده که مشیرالدوله نام دارد. و از زمان ناصرالدین شاه این نام بر این محله برگزیده شده و همینطور باقی مانده است .
ساختمانی درمشیریه وجود دارد که به نام امیر سلیمانی در پارک ازادگان (غرب پارک پامچال) واقع شده است و متعلق به شهرداری مرکزی میباشد.
امیر سلیمانی یکی از واگذارکننده های زمین های مشیریه میباشد .و در دوران پهلوی جزو افراد موثر شکل گیری این محله است.
این محله دارای تعداد زیادی بوستان و فضای سبز است که شامل بوستان پردیس بانوان ، بوستان خلیج فارس ، بوستان بزرگ آزادگان ، بوستان جنگلی توسکا ، بوستان بنفشه ، بوستان گلشن ، بوستان انارگل ، بوستان افرا ، بوستان عمار یاسر ، بوستان راش ، بوستان جویبار می شوند.
مشیریه را میتوان برای تفریح نیز انتخاب کرد زیرا مراکز تفریحی در این محله وجود دارند مانند : پارک ابی آزادگان ، استخر شهدای تاکسیرانی پامچال ، شهربازی پامچال ، سینمای تئاتر پامچال .
یکی از نزدیکترین خط های اتوبوس به شهرک مشیریه خط پامچال است .و نزدیکترین ایستگاه مترو هم ایستگاه میدان بسیج میباشد .که باعث دسترسی سریع تر ما به مشیریه هستند.
در مشیریه نیازی نیست نگران مراکز درمانی باشید زیرا درمانگاه شبانه روزی و مرکزی ، مرکز بهداشتی ، درمانگاه شبانه روزی میلاد احمد در این محله واقع شده اند.
این محله دارای مدارس دخترانه ، پسرانه ، دولتی و غیر دولتی میباشد.
قالی شویی مشیریه

قالی شویی مشیریه

قالیشویی در مشیریه 

در مشیریه قالیشویی های زیادی وجود دارد که انتخاب را برای ساکنین سخت میکند. و موجب سردرگمی میشوند اما باید با تحقیق فراوان و پرسوجو بهترین  قالیشویی در محله مشیریه را پیدا کنید .تا فرش های شما اسیب نبینند و به مشکل برنخورید.
سابقه زیاد و داشتن کارگران مجرب و متخصص
لوله کردن قالی ها و داخل کاور قرار دادن
در کمترین زمان ممکن و در تمیزترین حالت ممکن تحویل دادن
استفاده از مواد شوینده مخصوص فرش ها که باعث اسیب دیدن فرش ها نشود.
استفاده از وسایل شستشوی پیشرفته و مدرن میتوان گفت.
 در مشیریه پیدا کردن قالیشویی که تمامی این ویژگی هارا داشته باشد و مورد اعتماد باشد کم است. و تعداد کمی هستند که تخصص کافی را در شستن فرش دارند. و با خیال راحت میتوانید فرش هایتان را تحویل بدهید.
قالیشویی مشیریه

قالیشویی مشیریه

خدمات قالیشویی مشیریه 

در قالیشویی مشیریه تمامی خدمات شستن فرش دستبافت ، مبل ، تشک ، خوشخواب با بهترین شوینده ها با تخصص کافی انجام میشود .
برخی از قالیشویی ها در مشیریه نکات شرعی را  رعایت نمیکنند و باعث مشکل میشوند .اما قالیشویی مادر تمامی نکات شرعی را رعایت کرده و قابل اعتماد شماست.
قالیشویی ها باید گرمخانه هایی داشته باشند تا فرش هارا در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به دست مشتریان برسانند. و یکی از قالیشویی هایی که دارای دستگاه مدرن و گرمخانه گازی میباشد قالیشویی مشیریه است. و مخصوص اپارتمان نشینان میباشد.
قالیشویی ها باید فاکتور رسمی مهر شده و گارانتی داشته باشند. و موقع تحویل فرش به مشتریان ارائه دهند .
در این محله میتوانید از خدمات زیادی برخوردار باشید. که به زیبا تر شدن فرش شما کمک میکند و اسیب دیدگی ها را از بین میبرد.
این خدمات شامل ترمیم لک ، پارگی تار و پود ، ریشه زنی ، رنگبرداری ، رفوگر بیدخوردگی ، تعویض ریشه ، رفو عیوب شیرازه ، سوختگی ، رفع زردی و هر نوع اسیب دیدگی فرش ، قالیچه و موکت های شمارا ترمیم کرده و باعث زیبایی فرش های شما می شود.
قالیشوئی مشیریه

قالیشوئی مشیریه

این قالیشویی در تمامی روزهای هفته در دسترس میباشد وتمامی خدمات را به عهده میگیرد .
قرارداد و ضمانت نامه مهر شده مخصوص قالیشویی ها یکی از دلایلی است. که مشتریان با دیدنش اعتماد میکنند و با خیال راحت فرش و قالی های خود را در اختیار قالیشویی ها قرار میدهند .
این قالیشویی در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات  فرش ها را صاف ، لول شده و کاور کشیده به دست مشتریان میرسانند.
Rate this post

قالیشویی در شرق تهران

Comments are disabled.