قالی شویی اکباتان

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی اکباتان

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

خدمات آنلاین در قالی شویی اکباتان

 قالی شویی اکباتان یک قالی شویی پیشرفته و مجهز می باشد. بنابراین خدمات آنلاین شست و شوی فرش را نیز در مجموعه خود قرار داده است. برای استفاده از خدمات آنلاین این قالی شویی، کافی است وارد سایت رسمی این قالی شویی شوید .سپس ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

قالیشویی اکباتان

همچنین سعی کنید اطلاعات خود را در صورت استفاده از خدمات آنلاین به صورت کاملاً صحیح ارسال کنید. زیرا با توجه به این اطلاعات سفارش برای شما انجام می شود. شما می توانید هزینه های مربوطه را در همان ابتدای کار و در سایت این قالی شویی پرداخت کنید .

چرم دوزی در قالی شویی 

این چرم سبب حفاظت فرش در مقابل فرسودگی و ساییدگی می باشد و از این امر جلوگیری می کند. همچنین برای اینکه فرش به صورت یک دست و منسجم روی زمین قرار بگیرد، از این چرم استفاده می‌کنند. زیرا فرش بعد از بافته شده حالت لول شده به خود می‌گیرد . 

چرم دوزی فرش

چرم دوزی اطراف آن سبب می‌شود تا کاملا یک دست شود. این چرم می‌تواند پس از استفاده طولانی مدت از فرش خراب شده باشد. به همین دلیل نیاز به ترمیم دارد. در قالی شویی اکباتان ترمیم چرم دور فرش با استفاده از چرم مصنوعی و چرم طبیعی قابل انجام است. استفاده از این نوع چرم می‌تواند بسته به درخواست شما متفاوت باشد. البته اگر فرش شما دست بافت است بهتر است از چرم طبیعی استفاده شود.

رفو گری فرش 

 رفوگری فرش یعنی ترمیم فرش دستبافت اسیب دیده .در قالی شویی اکباتان، رفو کردن انواع فرش با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت کار انجام می‌شود. کلیه افراد مسئول در این زمینه کاملاً با تجربه و متخصص در این کار می باشند. پس رفوکردن فرش شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

شستشوی فرش دست بافت

 همانطور که می دانید فرش دست بافت دارای بافتی بسیار حساس و ظریف می باشد. در هنگام شست شوی آن باید بسیار دقت کرد در قالی شویی اکباتان شست شوی انواع فرش دست باف با استفاده از روش سنتی و نیز روش مدرن انجام می‌شود. تلفیق این دو روش در کنار هم سبب شده تا شست شوی فرش دست بافت بدون وارد شدن هیچ آسیبی به آن انجام شود.

فرش دستباف

برای شست و شوی فرش دست باف، در این قالی شویی از مرغوب ترین مواد شوینده استفاده می شود. این مواد اکثراً گیاهی و طبیعی هستند. همین امر سبب شده تا در کنار این که فرش شما بدون آسیب شسته شود تمیزی آن نیز افزایش پیدا کند.

اعلا شویی در قالی شویی اکباتان

در این قالی شویی اعلاشویی انواع فرش ها برای شما انجام می شود .اگر فرش شما دارای درصد بالایی از آلودگی‌ها می باشد، می توانید از خدمات اعلاشویی قالی شویی اکباتان استفاده کنید. در این مرکز اعلاشویی کلیه فرش ها با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود.  فرش شما طی چند مرحله شست شو داده می شود .آلودگی های موجود در سطح و عمق فرش شما کاملاً از بین برود.

 رنگبری فرش 

در برخی مواقع فرش شما در اثر شست‌وشوی نامناسب دچار رنگ دهی می شود.  در این صورت برای از بین رفتن این مشکل می توانید از خدمات رنگ بری استفاده کنید.

رنگبرداری

 برای این کاربا به کارگیری مواد مخصوص مشکل از بین خواهد رفت.

 سایر خدمات قالی شویی اکباتان

  • تحویل فرش ها به صورت لول شده ، اتو شده و همراه با کاور
  • انجام کلیه خدمات ترمیم ، تعمیر ، بازسازی و غیره برای انواع فرش ها با کمترین قیمت
  • شست و شوی فرش های کرکی ، نخی ، ابریشمی وغیره با روش های ویژه و تخصصی
  • استفاده از مواد شوینده مرغوب در هنگام شست و شو
  • انجام خدمات چرم دوزی ، ریشه بافی ، قلم زنی با دستگاه
  • مشاوره رایگان برای تمامی مشتریان در یست و چهار ساعت شبانه روز به صورت تلفی ، پیامکی یا انلاین
  • قالی شویی اکباتان، جزء مجموعه های قالیشویی ارزان در غرب تهران محسوب می شود.

 

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور