قالیشویی گرمدره

قالیشویی با دستگاه های مکانیزه ومواد درجه یک

قالیشویی گرمدره

 

دستگاه ها و امکانات موجود در قالیشویی گرمدره آن را به یکی از قالیشویی های معتبر تبدیل کرده چرا که تمام شست و شوی قالی ها با دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد.

دستگاه های قالیشویی

امروزه برای شست شوی فرش در قالیشویی از ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته ای در این زمینه استفاده می‌کنند که ظهور این دستگاه‌ها در صنعت شست شو خدمات زیادی را به این مجموعه هدیه کرده. امروزه در اکثر قالیشویی ها همچون قالیشویی واوان برای شست شو از دستگاه تمام اتوماتیک استفاده می شود.
این دستگاه شست شوی فرش ها را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام خواهند داد در این دستگاه فرش شما طی چند مرحله شست شو داده می‌شود و در این میان نیروی انسانی تنها وظیفه کنترل کار را دارند.
در حال حاضر قالیشویی هایی که برای کلیه مراحل شست شوی خود از این ماشین‌آلات استفاده می‌کنند توانستند تا همه وقته پذیرای درخواست های زیادی در این زمینه باشند همچنین کیفیت شست شو در اکثر این قالیشویی ها بسیار بالا خواهد بود اگرچه معمولاً هزینه‌های استفاده از خدمات در این قالیشویی ها تقریبا زیاد می باشد اما خدمات رسانی بی نظیری را در اختیار شما قرار خواهد داد و فرش و کالای شما بدون هیچ آسیبی شست شو داده خواهد شد.

 
 
ماشین-آلات-و-تجهیزات-پیشرفته

شست و شو در قالیشویی گرمدره

در قالیشویی گرمدره شست شوی انواع فرش با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته انجام خواهد شد برای این کار فقط کافی است تا با تلفن های پشتیبانی قالیشویی تماس حاصل کنید نیروهای این مجموعه جهت حمل و نقل فرش شما به کارخانه در زمان مقرر به منزل تان اعزام خواهند شد در مرحله اول فرش شما توسط دستگاه گردگیری می شود.
گردگیری فرش باعث شست شوی بهتر آن و افزایش کیفیت پاکیزگی خواهد شد در قالیشویی گرمدره برای گردگیری انواع فرش از روش‌های ویژه استفاده می‌شود پس از آن فرش شما به دستگاه تمام اتوماتیک شست شو منتقل خواهد شد در ان دستگاه فرش شما طی چند مرحله شسته می شود و برای این کار از مرغوب ترین مواد شوینده استفاده خواهد شد.

در نهایت فرش شما آبگیری شده و به گرم خانه های مخصوص قالیشویی گرمدره منتقل می‌شود در این گرم خانه‌ها بخاری ها و سنسورهای حرارتی ویژه قرار دارد که فرایند خشک شویی فرش تان را به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد بعد از گذشت این مراحل شما می توانید فرش خود را به صورت اتو شده رول شده و کاور شده تحویل بگیرید.

اعلاشویی در قالیشویی گرمدره

 شما می توانید اعلاشویی تمامی فرش های خود را به قالیشویی گرمدره بسپارید در این مجموعه اعلاشویی انواع فرش دست باف ابریشمی ماشینی و غیره قابل انجام خواهد بود در قالیشویی گرمدره برای این فرایند از شوینده های گیاهی و طبیعی استفاده می شود تا هیچ گونه آسیبی به بافت فرش شما وارد نشده و در نهایت پاکیزگی خدمات‌رسانی مورد نظرتان انجام شود.
شما می توانید برای استفاده از این خدمات با تلفن های پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت پیامکی و یا آنلاین ثبت کنید فرآیند اعلا شویی در منزل و کارخانه این مجموعه قابل انجام خواهد بود قالیشویی گرمدره به علت داشتن سابقه فراوان در زمینه شست شوی انواع فرش فرایند اعلاشویی برای فرش های عتیقه و قیمتی را نیز انجام خواهد داد این مجموعه دارای ضمانت نامه کتبی نیز می باشد و شما می توانید در صورت بروز هرگونه آسیب و خسارت‌های وارده را جبران نمایید.

 
قالیشویی
 

هزینه ها درقالیشویی ما

شاید تا به حال تبلیغات زیادی را در زمینه شست شوی انواع فرش ها در سطح شهر تلویزیون ویا رسانه‌ها مشاهده کرده باشید امروزه فعالیت در زمینه شست شوی انواع قالی تا حدود زیادی گسترش یافته است و همین امر بسیاری از نیازمندی‌ها و مشکلات مردم را حل کرده و با توجه به افزایش سبک زندگی آپارتمان نشینی امروزه افراد مکان مناسبی برای شست شوی فرش های خود را ندارند به همین دلیل ترجیح می‌دهد تا از خدمات قالیشویی ها استفاده کنند در این میان یک قالیشویی خوب می‌تواند پاسخگوی نیاز افراد در این زمینه باشد از طرف دیگر شست شوی فرش ها با استفاده از نیروی انسانی پاکیزگی مطلوبی را برای افراد ارائه نمی کند به همین دلیل امروزه قالیشویی های مجهز و پیشرفته در سطح شهر وجود دارند که فرآیند شست شو را با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته انجام می‌دهند این امر کیفیت شست شوی انواع فرش را تا حدود زیادی نیز افزایش داده است.  تمامی مراکز و مجموعه ها در قبال انجام خدمات برای شما هزینه هایی را نیز دریافت خواهند کرد در واقع این هزینه ها در قبال خدماتی که برای شما انجام می دهند دریافت می شود برای استفاده از خدمات قالیشویی ها نیز لازم است که هزینه‌ای را در این زمینه ارائه دهید.

کلیه هزینه های ارائه شده در این قالیشویی با توجه به نرخ اتحادیه می باشد و این مجموعه سعی کرده است تا خدمات خود را با نازل ترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
قالیشویی گرمدره آماده عقد قرارداد با هرگونه ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی در زمینه شست شوی انواع فرش و مبلمان نیز می باشد در این قالیشویی شست شوی فرش سایر مکان های عمومی و خصوصی همانند موسسات حسینیه ها و مساجد مدارس و غیره نیز با تخفیفات استثنایی و ویژه انجام خواهد شد شما می توانید با معرفی سایر دوستان همکاران و آشنایان خود به این قالیشویی در دفعات بعدی از تخفیفات استثنای این مجموعه استفاده کنید.

هزینه شستشوی فرش دستباف در گرمدره چیست؟

یکی از موضوعاتی که افراد برای شستشوی فرش با آن مواجه هستند این است که فرش دستباف که دارای حساسیت بالایی می‌باشد و ممکن است در شستشوی آن با مشکل مواجه شوند . بنابراین افراد تمام تلاش خود را می‌کنند که برای شستشوی این فرش‌ها آن را به دست افرادی بسپارند که از تمامی مراحل شستشوی فرش آگاه هستند و فرش را بدون کوچک‌ترین مشکلی به دست آن‌ها برساند.
تمام عوامل موثر که ممکن است بر هزینه های فرش دستبافت تاثیر گذار باشد چه از نظر اجاره مکان قالیشویی و استفاده از نیروهای متخصص و استفاده از مواد شوینده مناسب را در زیر بیان خواهیم کرد.
 یکی از مناطق اطراف استان البرز بنام گرمدره وجود دارد که دارای قالی‌شویی‌های زیادی می‌باشند که این قالی‌شویی‌ها با توجه به سرمایه‌هایی که برای آن‌ها به کار برده می‌شوند از روش‌های متفاوتی برای شستن فرش‌ها استفاده می‌کنند و حتی بعضی از آن‌ها از روش‌های سنتی برای شستشوی فرش استفاده می‌کنند.
این روش شستشو علاوه‌ بر این‌که در این روش مصرف آب زیادی همراه می‌باشد اما کیفیت شستشوی آن‌ها به‌اندازه‌ی موردنظر خوب نیست و حتی در بعضی از مواقع باعث می‌شوند که فرش لطافت اولیه را نداشته باشد و حتی رنگ آن‌ها به‌صورت کدر باشد.
اکثر قالی‌شویی‌ها از دو روش برای شستشوی فرش استفاده می‌کنند اولین روش، روش نیمه اتوماتیک می‌باشد و دومین روش، روش تمام اتوماتیک میباشد در روش نیمه اتوماتیک با توجه به این‌که از تمامی دستگاه‌ها برای شستشوی فرش استفاده نمی‌کنند بنابراین به تعداد افراد بیشتری برای انجام عملیات شستشوی فرش احتیاج دارند و اما برای خشک کردن فرش از گرم‌خانه هایی استفاده می‌کنند که خشک کردن فرش به‌طور کامل انجام بگیرد اما در روش تمام اتوماتیک تمامی انجام عملیات شستشوی فرش توسط دستگاه‌های مکانیزه‌ای صورت می‌گیرد که مزیت این روش این است که از تعداد افراد کمتری برای انجام این کار استفاده می‌شود و روش مطمئن‌ تری می‌باشد.
یکی از موضوعاتی که برای قالی‌شویی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است این است که از افراد متخصص فرش در این قالی شویی ها استفاده شود که با توجه به نوع بافت فرش تشخیص دهند که از چه روش شستشویی استفاده کنند و دقیقاً کدام مواد شوینده با توجه به نوع بافت فرش باعث می‌شود که رنگ آن تثبیت شود و موجب رنگ دهی فرش نشود قالی‌ های دستباف هم به چند دسته تقسیم می‌شوند که این دسته‌ بندی با توجه به نخ و پودی که در آن‌ها استفاده می‌شود متفاوت می‌باشد.
قالی‌های دستبافی که از نخ ابریشم در بافت آن‌ها استفاده می‌شوند به نسبت آن‌هایی که از نخ‌های معمولی برای بافت آن‌ها استفاده می‌شود دارای حساسیت و لطافت بالاتری هستند و باید از مواد شوینده‌ای استفاده کنند که نوع بافت آن‌ها صدمه نبیند و در آن فرش‌های دستبافی که از نخ‌های معمولی استفاده می‌شود نخ‌های آن‌ها به گونه‌ای است که سریعا زمانیکه در معرض آب قرار می‌گیرند رنگ پس می‌دهند و باید به گونه‌ای شستشوی آن‌ها انجام گیرد که کمترین ان پس دادن رنگ را داشته باشند.
هزینه شستشوی فرش با توجه به متراژ فرش دستباف و مواد مصرفی که برای شستشوی آن استفاده می‌شود متفاوت می‌باشد و هرچه متراژ فرش بیشتر باشد هزینه آن بیشتر می‌باشد و هر چه حساسیت آن بالاتر باشد هزینه آن نیز بالاتر می‌باشد.

هزینه شستشوی فرش دستباف در گرمدره چیست ؟
گاهاً بعضی از این فرش‌ها دارای لکه‌هایی هستند که با مواد خاصی این لکه‌ها از بین می‌رود و همین باعث می‌شود که هزینه مصرفی برای شستشوی آن نیز بالا رود و یا نیاز به خدمات دیگری داشته باشد که تمامی این‌ها هزینه مصرفی جداگانه دارند و باعث می‌شوند که در کل نرخ هزینه شستشوی آن بالا رود.
گرمدره جزء نقاطی از استان می‌باشد که دارای مشکل کم‌آبی می‌باشد و بیشتر عملیات شست‌وشوی آن به گونه‌ای است که توسط دستگاه‌هایی انجام می‌گیرد که مصرف آب آن‌ها بسیار پایین می‌باشد و ترجیحاً بیشتر از مواد شوینده استفاده می‌کنند تا در کل دارای شفافیت و ظاهر زیبایی باشد و کیفیت اولیه آن نیز حفظ شود این مواد شوینده‌ای که استفاده می‌کنند و باید خاصیت خنثی داشته باشند یعنی این‌که نه اسیدی باشند و نه خاصیت بازی داشته باشند و چون هرکدام از این‌ها باعث می‌شوند که با بافت فرش ترکیبات شیمیایی انجام شود و درنهایت موجب آسیب به بافت حرفه‌اش می‌شود و همچنین عملیات خشک کردن آن‌ها باید به‌ گونه‌ای باشد که سراسر فرش به‌صورت یکنواخت و یکدست  خشک شود و هیچ‌گونه رطوبتی در درون بافت فرش باقی نماند که همین رطوبت باعث می‌شود که باکتری‌ها و قارچ‌ها در فرش نفوذ کنند و کم‌کم رشد کنند و باعث ایجاد آلرژی و حساسیت در افراد ساکن در منزل شود و همچنین موجب آسیب زدن به ریه افراد شوند.
تمامی این نکات شاید در ظاهر به چشم نیاید اما درطولانی‌ مدت ممکن است که موجب آسیب‌های جبران‌ناپذیری به سلامت فرد شود این قالی‌شویی‌ها به‌خاطر این‌که دارای گرم‌خانه می‌باشند خشک شدن فرش به‌صورت عالی انجام می‌گیرد.
البته اگر دستگاه‌های آن‌ها باکیفیت باشند برخی از افراد بر این باورند که انجام شستشوی فرش در منزل به صرفه‌ تر می‌باشد اما سایر عوامل را در نظر نمی‌گیرند اول این‌که در منزل چون شستشوی فرش به روش اصولی انجام نمی‌گیرد باعث ضربه زدن به بافت فرش می‌شود و همچنین مواد شوینده‌ای که آن‌ها استفاده می‌کنند باعث می‌شود که در عمق فرش نفوذ کرده و با گذشت زمان باعث پوسیدگی بافت فرش می‌شود و همچنین روش خشک کردن در منزل به گونه‌ای است که آن را در معرض نور خورشید قرار می‌دهند که همین کار باعث می‌شود که فرش از نظر رنگ با مشکل مواجه شود و همچنین باعث پوسیدگی  تاروپود فرش می‌شود و همچنین آب جمع‌شده  بر روی فرش به قسمت ریشه‌ها هدایت می‌شود و همین باعث می‌شود که ریشه‌ها رنگ زرد به خود بگیرند و ظاهر فرش ناپسند باشد و همچنین زمانی‌که  فرش خیس می‌باشد وزن آن چند برابر می‌شود و جابه‌جا کردن آن باعث می‌شود که فشار زیادی به ناحیه کمر و ستون فقرات وارد شود و همه این‌ها باعث می‌شود که سلامت جسمی فرد با خطر مواجه شود.
اگر تمامی این عوامل را در نظر بگیرید به‌خوبی متوجه می‌شویم که هزینه‌هایی که قالی‌شویی‌ها دریافت می‌کنند به نسبت خدماتی که آن‌ها ارائه می‌دهند مناسب می‌باشد و از نظر اقتصادی بهتر است که این کار توسط قالی‌شویی‌ها انجام بگیرد.
اما باید این کار توسط قالی‌شویی‌های انجام بگیرد که دارای اعتبار بالایی هستند و مشتریانی دارند که از کار آن‌ها راضی می‌باشند و صرفاً به‌خاطر این‌که توسط بعضی از آن‌ها قیمت پایینی برای شستشوداده می‌شود  دلیل بر منصف بودن آن‌ها نیست.

بهترین و معتبرترین قالیشویی در گرمدره 

بیشتر افراد برای انجام خانه‌ تکانی قبل‌ از عید نوروز اقدام به شستشوی فرش می‌کنند و به‌ خاطر همین نزدیک‌های عید نوروز که می‌شود خیلی از افراد با توجه به این‌که مجوز قالی‌شویی ندارند اقدام به انجام این کار می‌کنند و خیلی از افراد که نسبت‌ به این مسئله آگاه نیستند.
خسارات زیادی از این نظر متحمل می‌شوند یا این‌که فرش آن‌ها بخوبی شسته نشده‌است و بافت فرش آسیب‌ دیده و یا این‌ که امانت‌ دار خوبی نبودند.
پس برای این‌ که اقدام به شستن فرش کنیم باید اولین کاری که انجام می‌دهیم این باشد که فقط به تبلیغاتی که این قالی‌شویی‌ها انجام می‌دهند اکتفا نکنیم چون بیشتر قالی‌شویی‌ها از طریق انجام تبلیغاتی که درب منازل صورت می‌گیرد اقدام به این کار می‌کنند و بعضاً با دادن قیمت‌های پایین باعث جذب مشتری می‌شوند.
اماباید چیزی که در نظر گرفته می شود این باشد که قالی‌شویی مدنظر باید عضو اتحادیه فرش باشد یعنی این‌که نام آن  قالی‌شویی در اتحادیه قالی‌شویی ثبت‌شده باشد و اگر این‌گونه باشد حتی اگر از شستشوی فرش رضایت نداشته باشیم می‌توانیم از قالی‌شویی مربوطه شکایت کنیم اما اگر این قالی‌شویی عضو اتحادیه نباشد حتی اگر شکایت انجام گیرد به آن رسیدگی نمی‌شود چون هیچ اتحادیه‌ای از آن پشتیبانی نمی‌کند.

بهترین و منصف‌ترین قالی‌شویی در گرمدره 

اکثر این قالی‌شویی‌ها زمانی‌که فرش را دریافت می‌کنند به شما رسیدی تحویل می‌دهند که  در آن رسید تمامی خدماتی که آن قالی‌شویی ارائه می‌دهد ذکر شده‌است و همچنین در مورد چگونگی برآورد هزینه‌ای که برعهده‌ی مشتری می‌باشد توضیحاتی داده می‌شود و تمامی این عوامل جزو مواردی می‌باشند که نشان می‌دهد که قالی‌شویی مربوطه رضایت مشتری را در اولویت قرار می‌دهد.
یکی از مواردی که برای مشتریان یک قالی‌شویی دارای اهمیت می‌باشد زمان تحویل فرش می‌باشد که اکثراً ترجیح می‌دهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش را دریافت‌کنندو بیشتر قالی‌شویی‌ها در مورد زمان تحویل فرش نیز حداکثر زمان تحویل را به مشتری می‌گویند که با توجه به نظر آن‌ها این کار را انجام دهد اما همیشه پایین بودن قیمت  مبنی‌بر این نیست که آن قالی‌شویی از کیفیت کار پایین برخوردار است و گاهاً برای جذب مشتری بیشتر ترجیح می‌دهند که قیمت‌های پایین‌تری ارائه دهند و از این طریق درآمد خودشان را افزایش می‌دهند و موجب جذب مشتریان بیشتر شوند اما همه قالی‌شویی‌ها موظف‌اند قبل ازاینکه فرش را تحویل بگیرند در مورد چگونگی هزینه شستشو کامل توضیح دهند و این قیمت را شفاف‌سازی کنند و این حق مشتری است که در مورد چگونگی حسابرسی آگاه باشد و این باعث می‌شود که اعتبار آن قالی‌شویی بالا رود.

مزیت های شستشوی فرش در قالیشویی

– شستن فرش در قالیشویی در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

– در کشور با کمبود آب مواجه هستیم به همین علت شستشوی فرش ها در  قالیشویی باعث می شود در مصرف آب صرفه جویی شود.

– فرش ها دارای حساسیت میباشند.بنابراین برای شستن آنها با توجا به نوع جنس فرش از مواد شوینده مخصوص آن استفاده میشود.

– در کارخانه قالیشویی تجهیزاتی مخصوص هر مرحله از شستشو وجود دارد که با استفاده از این تجهیزات با بهترین کیفیت فرش ها شسته خواهد شد.  

– ممکن است نیروی کار خسته شود ولی این خستگی بر کیفیت شستشوی فرش تاثیر نمیگذارد.  

نتیجه :بهتر است برای اینکه فرش ها آسیب نبینند برای شستن آنها از قالیشویی های معتبر کمک گرفت و از قبل در مورد قالیشویی ها تحقیق نمود.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.