قالیشویی منطقه ۱۰

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی منطقه ۱۰

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

امروزه اکثر قالیشویی ها دارای تجهیزات و امکانات پیشرفته و اتوماتیک می باشند که این موضوع فرآیند شستشوی فرش را تسریع می کند. ماشین های تمام اتومات شستشوی فرش وگرمخانه ها برای تسریع عملیات خشک شدن فرش ، استفاده از اتو یا چروک گیرهای فرش، که همگی در تسریع عملیات کلی شستشو موثرهستند. البته بعضی از قالیشویی ها هنوز به شکل سنتی فرشها را شستشو می دهند و معتقدند که بعضی از فرش های دستباف ابریشمی و فرش های نفیس باید با دقت فراوان شسته شوند که این عمل با دستگاه های اتومات قالیشویی قابل انجام نیست و بهتر است به صورت سنتی شسته شوند.

قالیشویی منطقه۱۰
قالیشویی منطقه ۱۰سالهاست که دراین منطقه فعالیت می کند و تلاش می کند که رضایت مشتریان خود را با انواع خدمات قالیشویی به دست آورد.

قالیشویی منطقه ۱۰ وشست شوی مدرن

قالی‌شویی مدرن باید تمامی مجوزهای رسمی و قانونی لازم را از اتحادیه قالی‌شویان دریافت کند وازنیروهای متخصص در این حرفه استفاده کند و شعبه‌های زیادی در کل شهر داشته باشد تا مشتریان بتوانند راحت به آن دسترسی پیدا کنند. باید به شما ضمانت دهد که فرش تان را سالم و صحیح و در کمترین زمان  ذکرشده تحویل می‌نماید . خدمات متنوع و متعددی همچون شستشوی مبل و موکت و قالی های مختلف را انجام دهد.
همچنین خدمات آنلاین قالی‌شویی روشی است که امروزه بسیار پرطرف‌دار است؛ سفارش آنلاین ثبت می‌شود و آنلاین پرداخت می‌شود ودر زمان ذکر شده فرش برده و آورده می‌شود. بسته‌بندی مدرن و حمل‌ونقل  نیز یکی از صفات و ویژگی‌های قالی‌شویی مدرن می‌باشند؛ که باید حتما توسط افرادی که سابقه دارند حمل شود. چرا که در غیر این صورت آسیب‌هایی به فرش وارد می‌شود همچنین ممکن است فرش شکسته شود و یا کاور روی آن از بین برده شود.

قالیشویی منطقه ۱۰ وشست شوی مدرن قالیشویی مدرن  باید پیشرفته باشد و علاوه‌ بر تجهیزات و دستگاه‌هایی که دارد دارای سایت اینترنتی و شعبه‌های مختلفی که در سراسر شهر قرار دارد باشد و تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های که می‌تواند رضایت مشتری را جلب نماید را در بر بگیرد.

قالیشویی معتبر

چگونه یک قالی‌شویی معتبر را انتخاب کنیم؟ سخنی که اغلب میان افراد در انتخاب قالی‌ شویی پیش می‌آید. قالی‌شویی معتبراست که سال تأسیس آن مشخص باشد، رضایتمندی‌های افراد زیادی را به خود جلب کرده باشد، به شما ضمانت بدهد که فرش تان را سالم صحیح و به‌ موقع تحویل دهد. همچنین قیمت آن زیر نظر نرخ اتحادیه باشد و  همچنین بدقولی نکند؛ به موقع فرش را تحویل بگیرد و یا تحویل بدهد.

خدمات قالیشویی منطقه۱۰
شما می‌توانید با تحقیق در سایت‌های مختلف و دیدن نظرات کاربران در سایت‌های قالی‌شویی‌های معتبر قالی‌شویی موردنظر خود را انتخاب نمایید و آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

سرویس های ویژه قالیشویی منطقه ۱۰

سرویس‌دهی فوری یعنی تا شماره سفارش خود را ثبت نمودید و یا با قالی‌ شویی موردنظر تماس گرفتید، رأس زمان تعیین‌ شده سرویس کاران متعهد و مجرب با خودروهای ویژه به منزل شما می آیند.  کارخانه اختصاصی دارند و به مجهزترین ماشین‌آلات و گرم‌خانه ها دسترسی دارند. نیروی کار متعهد و همچنین  آموزش‌دیده و با سابقه کار داریم. ضمانت خدمات که تا ده روز پس‌از سفارش اعتبار داشته باشد، نیز تایید می شود. همچنین فرش شما را به قالی‌شویی برده و در کمترین زمان با بهترین مواد شستشو داده و خشک و تمیز و صحیح‌وسالم به شما بازگردانده می شود.

قالی شویی با دستگاه

قالی‌شویی منطقه ده و قالیشویی شادمان علاوه‌ بر فرش شستشوی موکت ،مبلمان را نیز برعهده دارد و آن‌ها را نیز موظف است به‌خوبی و با ضمانت شستشو دهد. در قالی‌شویی ابتدا فرش را لول شده تحویل می‌گیرند و سپس توسط متخصص ایرادهای فرش از جمله این پارگی‌ها و شکستگی‌ها برطرف می‌شود و با کمی مواد شستشو امتحان می‌شود که یک وقت رنگ پس ندهد و همچنین حساسیت هم نشان ندهد و سپس کاملاً آبکشی می‌شود و با فرچه ها و دستگاه‌های مخصوص شستشو رخ می‌دهد و لکه‌ها برطرف می‌شود و در آخر در گرمکن‌ها قرار می‌گیرد و خشک می‌شود.

منطقه ۱۰و قالیشویی

منطقه ده تهران یکی از مناطقی است که از زمان دیرین بوده و در حدود یک قرن است که وجود دارد. این منطقه از شمال به خیابان آزادی و از غربش به خیابان شهیدان، همچنین از شرق به بزرگراه نواب و از جنوب به خیابان قزوینی راه دارد. خیابان‌های جیحون و کارون، رودکی، آذربایجان ،کارون امام‌خمینی، مشهورترین خیابان‌های منطقه ده می‌باشد که قالی‌شویی‌های زیاد و معتبری را در خود جای داده و این خدمات مفیدی را به شما ارائه می‌کند.
قالی‌شویی‌های زیادی در این منطقه مستقر شده‌اند که هر کدام به شرق شمال جنوب و غرب به این منطقه راه داشته باشند و در کمترین زمان سرویس کاران خود را به منازل مربوط بفرستند. خانه‌های زیادی در این منطقه وجود دارد که اغلب سالی چند بار نیاز به شستشوی فرش یا مبلمان پیدا می‌کنند   .

مناطق تحت پوشش قالیشویی منطقه۱۰
در سخن آخر قالی‌شویی معتبر و مدرن و خدمات عالی را به شما ارائه می‌نماید که شما بلافاصله پس‌از ثبت سفارش آنلاین و تلفنی سرویس کاران را به سوی شما بفرستد و فرش را به کارخانه منتقل کنند و با دستگاه‌های مختلفی که دارد غبارگیری و تمامی مراحل شستشو را به‌ درستی و به‌ سرعت طی نماید؛ بعد فرشی صحیح‌ و سالم به شما تحویل دهد و درنهایت مبلغی که زیر نرخ اتحادیه باشد را دریافت نماید.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور