قالیشویی در مسعودیه

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی مسعودیه

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

از جمله قالیشویی های معتبر در منطقه ی مسعودیه، که از دستگاه های مجهز و اتوماتیک در زمینه ی شست و شوی فرش فعالیت می کند، قالیشویی در مسعودیه می باشد.

قالیشویی در مسعودیه

این قالیشویی عضو اتحادیه ی صنف قالیشویان می باشد و دارای سابقه ی چند ساله ی درخشان است. که در کارنامه ی کاری خود به ثبت رسانده است. این قالیشویی در تمام زمینه های مرتبط با فرش، خدمات رسانی کاملی دارد و تمام خدمات خود را در کوتاه ترین زمان به مشتریان خود ارائه می دهد .

خدمات قالیشویی در مسعودیه

قالیشویی در مسعودیه از جمله قالیشویی های بنام در این منطقه می باشد، که خدمات مختلفی را در زمینه ی فرش و شست و شوی آن ارائه می دهد. از آن جایی که شست و شو در منازل، امروزه بسیار سخت و در برخی مواقع امکان پذیر نمی باشد. که این موضوع بیش تر در آپارتمان ها می باشد، قالیشویی ها می توانند بهترین گزینه باشند که در هر منطقه قالیشویی موجود است و از خدمات آن می توان استفاده کرد. قالیشویی مسعودیه هم از جمله قالیشویی هایی است که در منطقه ی خود و یا سایر مناطق خدمات رسانی دارد و همیشه می تواند بهترین گزینه باشد چرا که :

خدمات قالیشویی در مسعودیه

  • خدمات این قالیشویی در زمینه ی شست و شوی انواع فرش های مختلف از جمله دستبافت و ماشینی که جز فرش هایی هستند که بیش تر در منازل استفاده می شوند.
  • در زمینه ی انواع تعمیراتی که بر روی فرش های اسیب دیده انجام می شود که شامل رفوگری و مرمت و شیرازی دوزی است.
  • هم چنین این قالیشویی در زمینه اعلا شویی و چرم دوزی دارای بورد تخصصی می باشد و به صورت کاملا حرفه ای کار را به پایان می رساند.
  • علاوه بر تمام این موارد قالیشویی مسعودیه در زمینه مبل و شویی و موکت شویی و تمام خدمات مربوط به آن فعالیت می کنند که افراد متخصص در این زمینه انواع خدمات مرتبط با مبل را در بالا ترین کیفیت انجام می دهند.

خدمات تخصصی مبل شویی در قالیشویی مسعودیه

یکی از خدماتی که قالیشویی مسعودیه ارائه می دهد، مبل شویی است. شست و شوی مبل ها هم به همان مقدار که شست و شوی فرش اهمیت دارند، مهم و ضروری می باشد. در برخی و یا حتی اکثر قالیشویی ها از جمله قالیشویی در مسعودیه کار مبل شویی به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و مواد شوینده های مخصوصی هم در این زمینه دارا می باشند؛ تا مبل ها در بالاترین کیفیت و بدون آسیب شسته و خشک شوند. قالیشویی در مسعودیه در زمینه تعمیرات مرتبط با مبل هم فعالیت می کند و در این زمینه هم از کادری مجرب و حرفه ای برخوردار است که مشتریان با خیالی اسوده می توانند از خدمات این قالیشویی در زمینه ی مبل و فرش ها بهره ببرند.

خدمات تخصصی مبل شویی در قالیشویی مسعودیه
این قالیشویی با دارا بودن دستگاه های مخصوص مبل شویی، در این زمینه به طور کاملا حرفه ای فعالیت می کند و همین طور این قالیشویی با داشتن سابقه ی کاری چند ساله در زمینه ی مبل شویی توانسته در سطح شهر به خصوص اهالی ساکن مسعودیه به عنوان قالیشویی معتبر و مطرح برگزیده شود.

خدمات حرفه ای فرش های ماشینی و دستبافت

فرش های ماشینی و دستبافت، نسبت به سایر فرش ها بیشتر خریداری و استفاده می شوند و حتی این میزان در فرش های ماشینی هم بیش تر است و در اکثر منازل این فرش ها دیده می شود. به همین دلیل قالیشویی ها یکی از خدمات حرفه ای که ارائه می دهند، در زمینه ی شست و شوی انواع فرش های ماشینی و فرش دستبافت می باشد. که در قالیشویی مسعودیه هم به صورت تخصصی این کار انجام می شود و دستگاه های مجهز و مخصوصی در این زمینه مورد استفاده قرار می دهند.

شست و شوی انواع فرش ماشینی و دستبافت
یکی از مهم ترین ابزار کار در زمینه ی شست و شو، مواد شوینده ها هستند که در این قالیشویی مواد شوینده های کاملا مخصوصی موجود است و مواد شوینده ی فرش های دستبافت با ماشینی کاملا متفاوت است.  وجود نیروی کاری متخصص در این زمینه بسیار مهم است که در قالیشویی مسعودیه این نیروی کاری جهت تشخیص حرفه ای فعالیت می کنند.

ویژگی هایی مطلوب قالیشویی 

ویژگی ها مطلوب برای قالیشویی بسیار مهم می باشد تا بتوانند رضایت مشتریان زیادی به خود جلب کنند از جمله ویژگی هایی که می توان به آن اشاره کرد در قالیشویی در مسعودیه و نیز قالی شویی در تجریش به صورت کاملا تخصصی می باشد که شامل دارا بودن پرسنلی مجرب در تمام زمینه ها از جمله شست و شویی و تعمیراتی چه فرش ها و چه مبلمان، دارا بودن دستگاه هایی کاملا مجهز هستند و به صورت کاملا تخصصی جهت شست و شو فرش ها به کار می روند و هم چنین تمام این دستگاه ها اتوماتیک می باشد که این مورد ویژگی بسیار مفید و کاربردی برای این قالیشویی است که از اتلاف آب و انرژی جلوگیری می کند.

نظرات شما

۴.۴/۵

4 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی در مسعودیه»

  1. سارا معموری

    خیلی عالی هستین و خوش برخورد ممنون از قیمت های خوبتون پیشنهاد میکنم راضی بودم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور