پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی مشیریه 

قالیشویی مشیریه 

در شروع صحبت برای قالیشویی مشیریه ابتدا محله را میشناسیم

مشیریه واقع در جنوب شرقی تهران و یکی از محله های تهران است.

این محله جز منطقه ۱۵ شهرداری تهران میباشد. از شمال به بزرگراه امام ، از شمال غرب به میدان بسیج ، از شرق به شهرک رضویه ، از غرب به بوستان پردیس ، از جنوب به بزرگراه امام علی و از جنوب غرب به شهرک دولت اباد وصل میشود.

در سالها قبل مالک مشیریه یکی از درباریا و نزدیکان شاه بوده که مشیرالدوله نام دارد. و از زمان ناصرالدین شاه این نام بر این محله برگزیده شده و همینطور باقی مانده است .

ساختمانی درمشیریه وجود دارد که به نام امیر سلیمانی در پارک ازادگان (غرب پارک پامچال) واقع شده است. و متعلق به شهرداری مرکزی میباشد.

امیر سلیمانی یکی از واگذارکننده های زمین های مشیریه میباشد. و در دوران پهلوی جزو افراد موثر شکل گیری این محله است.

این محله دارای تعداد زیادی بوستان و فضای سبز است .که شامل بوستان پردیس بانوان ، بوستان خلیج فارس ، بوستان بزرگ آزادگان ، بوستان جنگلی توسکا ، بوستان بنفشه ، بوستان گلشن ، بوستان انارگل ، بوستان افرا ، بوستان عمار یاسر ، بوستان راش ، بوستان جویبار می شوند.

مشیریه را میتوان برای تفریح نیز انتخاب کرد زیرا مراکز تفریحی در این محله وجود دارند. مانند : پارک ابی آزادگان ، استخر شهدای تاکسیرانی پامچال ، شهربازی پامچال ، سینمای تئاتر پامچال .

یکی از نزدیکترین خط های اتوبوس به شهرک مشیریه خط پامچال است. و نزدیکترین ایستگاه مترو هم ایستگاه میدان بسیج میباشد. که باعث دسترسی سریع تر ما به مشیریه هستند.

در مشیریه نیازی نیست نگران مراکز درمانی باشید .زیرا درمانگاه شبانه روزی و مرکزی ، مرکز بهداشتی ، درمانگاه شبانه روزی میلاد احمد در این محله واقع شده اند.

این محله دارای مدارس دخترانه ، پسرانه ، دولتی و غیر دولتی میباشد.

قالیشویی در مشیریه 

در مشیریه قالیشویی های زیادی وجود دارد که انتخاب را برای ساکنین سخت میکند. و موجب سردرگمی میشوند اما باید با تحقیق فراوان و پرسو جو بهترین قالیشویی در محله مشیریه را پیدا کنید .تا فرش های شما اسیب نبینند و به مشکل برنخورید.

 ویژگی های قالیشویی های معتبردر مشیریه

سابقه زیاد و داشتن کارگران مجرب و متخصص

لوله کردن قالی ها و داخل کاور قرار دادن

در کمترین زمان ممکن و در تمیزترین حالت ممکن تحویل دادن

استفاده از مواد شوینده مخصوص فرش ها که باعث اسیب دیدن فرش ها نشود.

استفاده از وسایل شستشوی پیشرفته و مدرن میتوان گفت.

 در مشیریه پیدا کردن قالیشویی  که تمامی این ویژگی هارا داشته باشد. و مورد اعتماد باشد کم است و تعداد کمی هستند. که تخصص کافی را در شستن فرش دارند و با خیال راحت میتوانید فرش هایتان را تحویل بدهید.

خدمات قالیشویی مشیریه 

در قالیشویی مشیریه تمامی خدمات شستن فرش دستبافت ، مبل ، تشک ، خوشخواب با بهترین شوینده ها با تخصص کافی انجام میشود .

برخی از قالیشویی ها در مشیریه نکات شرعی را  رعایت نمیکنند. و باعث مشکل میشوند اما قالیشویی اسلامی تمامی نکات شرعی را رعایت کرده و قابل اعتماد شماست.

قالیشویی ها باید گرمخانه هایی داشته باشند .تا فرش هارا در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به دست مشتریان برسانند .و یکی از قالیشویی هایی که دارای دستگاه مدرن و گرمخانه گازی میباشد قالیشویی مشیریه است و مخصوص اپارتمان نشینان میباشد.

قالیشویی ها باید فاکتور رسمی مهر شده و گارانتی داشته باشند .و موقع تحویل فرش به مشتریان ارائه دهند .

در این محله میتوانید از خدمات زیادی برخوردار باشید. که به زیبا تر شدن فرش شما کمک میکند و اسیب دیدگی ها را از بین میبرد.

این خدمات شامل ترمیم لک ، پارگی تار و پود ، ریشه زنی ، رنگبرداری ، رفوگر بیدخوردگی ، تعویض ریشه ، رفو عیوب شیرازه ، سوختگی ، رفع زردی و هر نوع اسیب دیدگی فرش ، قالیچه و موکت های شمارا ترمیم کرده و باعث زیبایی فرش های شما می شود.

این قالیشویی در تمامی روزهای هفته در دسترس میباشد وتمامی خدمات را به عهده میگیرد .

قرارداد و ضمانت نامه مهر شده مخصوص قالیشویی ها یکی از دلایلی است .که مشتریان با دیدنش اعتماد میکنند و با خیال راحت فرش و قالی های خود را در اختیار قالیشویی ها قرار میدهند .

این قالیشویی در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات  فرش ها را صاف ، لول شده و کاور کشیده به دست مشتریان میرسانند.

1 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی مشیریه »

  1. بازتاب: شستشوی فرش با کلر | تاثیر کلر در شستشوی فرش

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما