ترمیم فرش دستبافت 

کاربر عزیز، در این پست به بررسی چگونگی ترمیم فرش دستبافت و ماشینی توسط قالیشویی مادر می پردازیم.
استفاده از مواد طبیعی و عدم استفاده از مواد شیمیایی و تثبیت کننده های رنگ موجب می شود. که فرش دستباف بر اثر شستشو رنگ پس بدهد.
همچنین ممکن است رنگ های آن در هم پخش بشوند .یا ممکن است در اثر ریختن آب و مایعات روی فرش دستباف تان رنگ های نخ فرش با هم مخلوط شده و طرح فرش را خراب کنند.
از جمله روش های ترمیم فرش می توان به قلم زنی فرش اشاره کرد .قلم زنی فرش یا رنگ برداری فرش راه حل بسیار خوبی برای مقابله با این مشکل است. قلم زنی فرش کاری تخصصی است .و نیاز به دقت و زمان دارد، پس اگر فرش شما نیاز به قلم زنی پیدا کرد عجله نکنید
این کار تخصصی و ظریف را به قالیشویی بزرگی همچون مادر که دارای کارگاه های تخصصی قالیشویی انواع فرش دستبافت و ماشینی می باشد .بسپارید که با کارشناسان و متخصصان در زمینه فرش دستباف کاری تضمین شده را به شما ارائه می دهند.
همان طور که اشاره کردیم فرش های دستباف به دلیل استفاده از رنگ های طبیعی برای رنگرزی نخ آن ها و عدم استفاده از تثبیت کننده های رنگ ممکن است .در تماس با آب رنگش پخش شود.
ترمیم فرش دستبافت

ترمیم فرش دستبافت

اگر می خواهید بدانید که آیا فرش دستباف شما هم در صورت خیس شدن چنین مشکلی برایش پیش می آید .می توانید یک گوش پاک کن تمیز بردارید و کمی آن را مرطوب کنید و روی نخ های فرش به آرامی و با دقت چند بار بکشید.
اگر گوش پاک کن رنگی شود یعنی فرش دستباف شما در صورت خیس شدن و شستشو رنگ هایش پخش می شود.
در این صورت شستشوی فرش را باید به دست متخصصین فرش دستباف در کارخانه قالیشویی افرا بسپارید.
متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته فرش شما را طوری شستشو کنند .که کمترین پخش شدگی رنگی برای فرشتان اتفاق بیفتد .که با این روش، کار قلم زنی فرش دستباف راحت تر شود. بدون اینکه رنگ فرش کمرنگ شود و یا رنگ و رویش برود.
در پایان در صورتی که فرش دستباف شما دچار پخش شدگی رنگی شود، دستان هنرمند متخصصان قلم زنی فرش دستباف با دقت و ظرافت و با استفاده از ابزار های مخصوص رنگ های اضافی فرش شما را برداشته .و اصطلاحا فرش شما را رنگ برداری و یا قلم زنی می کنند.
کارخانه قالیشویی مادر
تحویل فوری و سرویس به سراسر تهران بزرگ و حومه
۰۲۱۸۸۸۸۸۹۸۸- ۰۲۱۴۴۴۴۴۹۴۴- ۰۲۱۲۲۱۷۵۰۹۷- ۰۲۱۵۵۱۴۳۵۰۳۰- ۰۲۱۶۶۷۹۷۲۰