پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
شستشوی موکت

شستشوی موکت

شستشوی موکت

موکت یکی از بهترین گزینه ها برای افراد و خانواده هاست.
اما سوالی که مطرح می شود این است. که در صورت کثیف شدن موکت های معمولی و موکت های چسبیده به کف اتاق ها چه راه کاری وجود دارد. که شستشوی موکت به گونه ای انجام شود که هم موکت تمیز شود. و هم مثل روز اول نو و تازه به نظر برسد چون خیلی افراد این تجربه را داشتند. که بعد از شستن موکت شان، موکت به کلی از بین رفته یا رنگ و روی آن بسیار کهنه شده و یا جاهای مختلف آن رنگ های متفاوتی پیدا کرده
و یا حتی پرز های ریز موکت بیرون آمده و تحت هیچ شرایطی مثل اول نشده است.
موکت شویی
موکت شویی

انواع موکت شویی

روش اول: جهت مکان های بزرگ مانند هتل ها و ادارات و منازل بزرگ توسط دستگاه پولیشر که دارای فرچه نرم است صورت می گیرد. آشغال های بزرگ ابتدا توسط جاروبرقی صنعتی جمع آوری می شود .
روش دوم : جهت مکان های کوچک و منازل آپارتمانی می باشد .که توسط بخارشوی صنعتی با مواد شوینده مخصوص صورت می گیرد.
تمیز کردن لکه از روی موکت : نکته ای که در مورد لکه موکت باید به آن توجه داشت نوع ماده و مدت زمان لکه می باشد.
اگر لکه ی ایجاد شده جدید باشد با انتخاب مواد شوینده مناسب می توان زودتر و بهتر و باصرف هزینه کمتر لکه را از بین برد. اما اگر لکه قدیمی باشد. نوع موادی که به الیاف موکت نفوذ کرده پاک کردن آن مشکل تر می شود.
این جاست که باید به دنبال یک فرد یا افراد متخصصی قالیشویی گشت که بتواند به صورت تضمینی کار شستن موکت را به عهده بگیرد.
و خیال ما را از این بابت آسوده کند نحوه شستشوی موکت نحوه شستن موکت در قالیشویی مادر متفاوت است و بستگی به نوع و جنس موکت شما دارد.
اگر بتوانید که موکت خود را به قالیشویی تحویل دهید تا در کارخانه قالیشویی شستشوی موکت شما انجام شود.، همکاران ما به منزل شما می آیند و موکت شما را با دقت جمع می کنند
و در محل کارخانه توسط کارگران و متخصصان شستن موکت شما را با شامپو و مواد شوینده مخصوص و متناسب با نوع و جنس موکت شما انجام می دهند.
اما اگر موکت شما به گونه ای باشد که با چسب به کف اتاق چسبیده باشد.، قالیشویی مادر افرادی را با دستگاه های شستن موکت مکانیزه شامل خشک کن و خشکشویی به منزل شما اعزام می کند .
تمامی کار شستن موکت شما را از صفر تا صد در منزل تان انجام می دهد.
کارخانه قالیشویی مادر
تحویل فوری و سرویس به سراسر تهران بزرگ و حومه
۰۲۱۸۸۸۸۸۹۸۸- ۰۲۱۴۴۴۴۴۹۴۴- ۰۲۱۲۲۱۷۵۰۹۷- ۰۲۱۵۵۱۳۵۰۳۰- ۰۲۱۶۶۴۷۹۷۲۰
تماس با ما