شستشوی فرش ماشینی 

شستشوی فرش ماشینی بعنوان یکی از دغدغه های حال حاضر بسیاری از مردم ، به یک مسئله ی مهم تبدیل شده است . دلیل مهم بودن آن را می توان در آپارتمان نشینی و محدودیت های مربوط به آن جستجو کرد. باید توجه کرد که در شستشوی ماشینی به هیچ وجه نباید در فضاهای کم ، اقدام به این کار کرد . چه بسا فرش ماشینی شما دچار کرختی شده و طروات اولیه ی خود را از دست بدهد .
روش های مختلفی برای شستشوی ماشینی وجود دارد. که از قوانین خاصی پیروی می کنند. یکی از این روش ها ، روش دستی است که به دلیل زمان بر بودن به هیچ وجه توصیه نمی شود .که از این روش استفاده شود. زیرا به دلایلی مثل رعایت حال همسایگان ، محدودیت های آپارتمان نشینی و نداشتن تجهیزات لازم برای کار شستشو ، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد .
روش دوم که می تواند بهترین روش برای شستشوی ماشینی شما باشد. انتخاب یک قالیشویی معتبر و تماس باآن برای واگذاری فرش خود برای انجام عملیات شستشو است .

شستشوی فرش ماشینی

معمولا در بیشتر قالیشویی ها برای شستشوی ماشینی تجهیزات و ماشین آلات جدید وجود دارد و شما می توانید. با تماس با یک قالیشویی باسابقه ، کار شستشوی خود را به آن بسپارید .
عوامل مختلفی باعث می شود که یک شستشوی خوب صورت گرفته و فرش طراوت و تازگی اولیه را پیدا کند . عواملی مثل توجه به بافت فرش برای غبارگیری و نحوه ی ضربه زدن که مسئله ای مهم است .و همچنین توجه به ریشه های فرش که در صورت خرابی باید قبل از شستشو اصلاح شود و کار رفوگری روی آن انجام شود .
در هر حال به نظر می رسد دغدغه ی شستشوی ماشینی می تواند با اعتماد به یک قالیشویی معتبر رفع شده. و این نگرانی را براحتی از بین ببرد که شاید فرش شما دچار آسیب شود .پس بهتر است .شستشوی ماشینی خانه ی خود را به یک قالیشویی کاربلد و باسابقه بسپارید .

مراحل شست

مراحل شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر از ابتدای تماس با مشتری تا تحویل دادن فرش ها به مشتریان به شرح ذیل می باشد :
۱. تماس با قالیشویی برای تحویل گرفتن فرش
۲. قبل از تحویل دادن فرش ماشینی خود به ماشین حمل و نقل قالیشویی ، حتما جزییات را در فاکتور قالیشویی ذکر کنید .مثلا اگر فرش شما نیاز به رفوگری دارد و یا پوسیده شده باید در فاکتور ذکر شود .
۳. انتقال فرش های ماشینی به قالیشویی
۴. غبارگیری فرش با توجه به عمر و پاخوردگی فرش ها ؛ توجه داشته باشید. که غبارگیری ماشینی به نسبت فرش های دستباف آسان تر است .
۵. تحویل دادن فرش ها به رفوگر برای از بین بردن عیوب مربوط به فرش های ماشینی و انجام عملیات با نظر به نوع ایراد
۶. انتقال به سالن شستشوی فرش و شستشو با ماشین قالیشویی ؛ دستگاه قالیشویی اتوماتیک کار شستشوی ماشینی شما را به بهترین نحو و درکمترین زمان انجام می دهد.
۷. خشک کردن و آبگیری فرش ها با دستگاه آبگیر لوله ای
۸. کاور گرفتن فرش ها و انتقال با ماشین حمل و نقل و تحویل آنها به مشتریان براساس فاکتورقالیشویی

شستشوی فرش

انجام دقیق و منظم هر یک از این مراحل در شستشوی ماشینی می تواند ضمانت شستشویی اصولی را به همراه داشته باشد. برای انجام دادن یک شستشوی اصولی ، حتما فرش های ماشینی خود را برای شستشو به یکی از معتبرترین نمایندگی های قالیشویی واگذار کنید. تا شستشویفرش ماشینی شما در کمترین زمان و با کیفیت بالا انجام شود .
قالیشویی مادر امتحان خود را در شستشوی اصولی فرش های ماشینی به خوبی پس داده .و با ماشین آلات روز و مدرن کارشستشوی فرش های ماشینی شما را به بهترین شکل و درکمترین زمان انجام می دهد. و بهمین خاطر بهترین گزینه برای شستشوی ماشینی شماست