پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
قالیشویی معتبر

قالیشویی و مبل شویی مادر

ما تنها و بزرگترین کارخانه کشور هستیم که توانسته ایم گواهینامه ی ایزو ۹۰۰۲ را دریافت کنیم و سال هاست دارای لوح و تندیس برتر کشور هستیم. فعالیت های ما  در این سالها کلیه خدمات، شستشوی فرش، شستشوی مبلمان و موکت شویی و از جمله خدمات تخصصی رفوگری فرش را به خود اختصاص داده است.

مراحل ثبت سفارش
مراحل ثبت سفارش

برقراری تماس با کارشناسان ما

ثبت و جمع أوری فرش ها

شستشو و خشک کردن

دریافت و پرداخت فاکتور

تحویل فرش ها

برقراری تماس با کارشناسان ما

ثبت و جمع أوری فرش ها

شستشو و خشک کردن

دریافت و پرداخت فاکتور

تحویل فرش ها

قالیشویی مادر پیشرفته ترین قالی شویی کشور

شرکت مادر با مدرن ترین دستگاه شستشوی فرش توانسته  بزرگترین مجموعه شستشوی فرش درایران با  سریع ترین و با کیفیت ترین شستشو باشد. به طوری که تمامی سفارشات به دقت شستشو می شود ، دیگر نیازی به کنترل ندارد، چه بسا واحد کنترل کیفیتی نیز نمی خواهد.

ایجاد یک ازمایشگاه مجهز کمک می کند که فرش ها کمتر اسیب ببیند. با این سیستم تمامی شوینده های استفاده شونده و حتی زمان شستن  دایما برای قالی های مختلف بررسی میگردد. همچنین بسیاری از فرش هایی که رفوگری می شوند به دقت بررسی و انجام میگردند. این کارخانه مجهز به دوربین های مدار بسته بوده و تمام مراحل شستشو فرش به دقت ضبط میگردد.

قالیشویی-شستشوی-فرش-دستبافت-و-ماشینی

مراحل شستشوی فرش

قبل از ورود به فرآیند تمیز کردن، بسیار مهم است که فرش خود را به اندازه کافی آماده کنید.
قالی فارغ از اینکه دستبافت یا ماشینی باشند در طول زمان گرد و خاک زیادی به خودشان می گیرند که پیش از شستن باید نسبت به از بین بردن این گرد و خاک اقدام گردد.
در کارگاه از دستگاه های مخصوص خاک گیر برای این کار استفاده می شود. پس از این مرحله نوبت با شستن فرش با استفاده از مواد شوینده می رسد استفاده از مواد شوینده مناسب با جنس فرش و قالی نکته ای است که در این مرحله باید مورد توجه قرار گیرد.
این کار در کارگاه با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود تا کمترین آسیب به بافت فرش و قالی وارد شود. در ادامه این موشوعات را کامل شرح داده ایم.

 1. گرد گیری

  اصولا این فرایند  توسط پمپ های بزرگ بادی و همچنین ویبراتور های برقی انجام میپذیرد.
  تا هم اسیبی به قالی وارد نشود و هم قالی به خوبی گرد و غبارش گرفته شود.
  این فرایند برای فرش های دستبافت بسیار مفید می باشد.
  همه کارخانه ها باید در ابتدای کار  فرش را جارو برقی بکشند، این به این دلیل است که گرد و غبار و خاک هنگامی که با رطوبت در فرآیند تمیز کردن ترکیب می شوند به گل تبدیل نشوند.

   

 2. شستشو با اب

  در سیستم شستشو با اب بیشتر خاک گیری میشود فرایند این بخش به این شکل است .
  که اب فشار قوی به قالی برخورد میکند و سپس توسط فرچه های برقی قالی شسته میشود که بسیار باعث بالا امدن چرک فرش شده است .
  این فرایند کمک به شستشوی بهتر قالی میکند و نقش به سزایی در شستشوی همه ی فرش ها دارد.

   

 3. شستشو با مواد شوینده

  این بخش تاید و یا شامپو به روی قالی ریخته میشود و سپس با فرچه های برقی قالی فرچه کشی می شود .تا به خوبی کف کند و چرک و کثیفی فرش لیز شده و از ان جدا شود .
  سپس یکبار دیگر شستشو با اب تمامی چرک ها از سطح فرش جدا می شوند و می ریزند.

 

دستگاه های ما

 دستگاه شستشوی فرش

مجموعه مادر دارای پیشرفته ترین دستگاه شستشوی فرش در سراسر کشور است که با روش نانوتراپی تمامی کثیفی فرش راازآن جدا می کند.

سرعت بالای شستشوی در این دستگاه باعث شده است تا زمان تحویل فرش ها به شدت کاهش یابد و مشتریان در بازه ی زمانی کوتاهی بتوانند فرش های خود را تحویل بگیرند.

در کارخانه ما از روش تمیز کردن آب گرم اختصاصی استفاده می کند. معمولاً به این کار «شستشوی فرش با بخار» می گویند، اگرچه ما در واقع از بخار برای تمیز کردن استفاده نمی کنیم. این روش تمیز کردن به ما این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت کثیفی، لکه‌ها و بوها را از بین ببریم.

اشتباه رایج هنگام شستن فرش های دستبافت

 دستگاه خشک کن فرش

دارای آبگیر لوله ای دیجیتال با قدرت بالا  به طوری که فرش های شما لول خشک میشوند.

ابگیر های لوله ای اجازه ی شکستیگی به فرش را نمیدهند و ان را در بهترین حالت ممکن خشک می کنند.

قالیشویی در امیرآباد

پرداختکاری

با استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته فراینده پرداخت کاری انجام می گردد.

در فرایند پرداخت کاری بر روی فرش باعث نرمی و براقی و درخشندگی شستشوی فرش شده و فرش را همانند روز اولی که خرید کرده اید می کند.

خدمات قالیشویی در شهرک شهید باقری

 ناوگان جمع اوری فرش

ما در تمامی محله های شهر تهران روزانه جمع اوری فرش داریم .

استفاده از خودروهای مخصوص شرکت مادر باعث عدم شکستگی و آسیب های دیگر در حین حمل و نقل گردد .

فرایند کار قالیشویی

ویژگی های بهترین کارخانه فرش شویی

 فرش های دستباف و ماشینی به صورت جداگانه با روش های مخصوص شسته می شوند.
چون فرش های دستباف به علت الیاف نخ ،رنگ آن ها با هم ترکیب می شود پس به علت حساس بودن فرش از روش خاصی برای شستشو استفاده می شود.
مقدار زمانی که برای شستن فرش ها تعین میشود حدود ۴۸ساعت می باشد که افراد بعد از این ساعت فرش های خود را به صورت شسته و خشک و  کاور شده تحویل می‌گیرند.
بسیاری از افراد رعایت مسائل شرعی برایشان خیلی مهم است به همین علت مجموعه مادر برای رعایت این مسئله از آب کر یا پاکیزه چاه برای شستن فرش هااستفاده می کنند و از مصرف بی رویه آب در هنگام شستشو خودداری می‌کنند.

کارگاه  قبل از شستشوی فرش ها اگر فرش ها دارای  پوسیدگی باشند، مشتری خود را از این مسئله اگاه می کنند و کارهایی که نیاز است برای فرش انجام دهند را شرح می دهد.
کارخانه کارکنانی متخصص دارد که منظم و نسبت به کاری که انجام می دهند تعهد دارند این افراد از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند.

سوالات متداول

۱.چرا شرکت مادر؟

مجموعه مادر  بیش از سه دهه سابقه در حوزه شستن قالی همواره به عنوان یکی از برترین های تهران شناخته می شود.

مادر دارای عضویت رسمی اتحادیه  است که دنبال بهترین شستشوی قالی برای مشتریان خود است.

این مجموعه با استفاده از مدرن ترین و بروزترین دستگاه ها همراه با پرسنل مجرب و کار آزموده آماده خدمت رسانی به کلیه نقاط شهر تهران می باشد.

۲.جهت شستشوی فرش از چه موادی استفاده می شود؟

جهت شستشوی قالی شما طبق نوع فرش شما، از بهترین مواد موجود استفاده می شود.

برای فرش هاس دستبافت از مواد کاملا ارگانیک و گیاهی

استفاده می‌شود تا صدمه ای به فرش و بافت های فرش وارد نشود.

۳.نحوه شستشوی فرش ها به چه صورت است؟

 

فرش های شما توسط  جدید ترین و بهترین دستگاه های حوزه شستشوی فرش توسط پرسنل مجرب شرکت مادر پاکسازی می شود.

شسشتوی فرش همراه  بهترین مواد شوینده انجام می شود تا علاوه بر حفظ سلامتی فرش شما، زیبایی آن نیز چند برابر شود.

۴.قیمت شستشو و خدمات قالیشویی مادر چقدر است؟

مجموعه مادر عضو رسمی اتحادیه  تهران بوده و کلیه خدمات ارائه شده توسط ما تحت نظر اتحادیه  می باشد.

مادر پیرو قیمت های صادر شده توسط اتحادیه فرش شویی  کلیه خدمات را ارائه می دهد.

۵.نحوه تحویل و جمع آوری فرش ها به چه صورت می باشد؟

پس از ثبت سفارش (آنلاین و یا تلفنی) طبق زمان مقرر شده، پرسنل ما فرش های شما را اول شده جمع آوری کرده

و پس از اعمال خدمات مورد نیاز شما روی فرش، طبق زمان مشخص شده هنگام جمع آوری فرش های شما تحویل داده می شود.

مقالات مرتبط

نکات طلایی برای برق انداختن فرش
شستن فرش

نکات طلایی برای برق انداختن فرش

نکات طلایی برای برق انداختن فرش فرش ها از جمله اصلی ترین اجزای هر یک از منازل محسوب می شود، از این رو از وقتی که وارد منزل می‌شویم، قطعا اولین چیزی که نگاه مارا به خود جلب می نماید فرش ها هستند. در نتیجه هرچیزی که با آنها مرتبط

ادامه مطلب »
بهترین مواد شستشوی مبل
شستن مبل

بهترین مواد شستشوی مبل

بهترین مواد شستشوی مبل مبل‌ها یکی از اجزای اصلی دکوراسیون هر خانه می‌باشند و پاکسازی و نظافت آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در نتیجه، شستشوی مبلمان، عملیاتی مهم است که باید در بازه‌های زمانی مشخص انجام شود تا مبلمان پاکیزه و زیبا باقی بمانند.شستشوی مبل، به انتخاب مواد مناسب

ادامه مطلب »
بررسی نقوش فرش ایرانی
انواع فرش

بررسی نقوش فرش ایرانی

بررسی نقوش فرش ایرانی فرش‌های ایرانی (یا فرش‌های فارسی) به عنوان یکی از هنرهای دستی معروف جهان شناخته می‌شوند و تاریخچه‌ای طولانی و با ارزش در فرهنگ ایران دارند. نقوش و طرح‌های فرش‌های ایرانی بسیار متنوع و زیبا هستند و در ادامه به برخی از نقوش معروف این فرش‌ها اشاره

ادامه مطلب »
کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو
شستن فرش

کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو

کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو کمرنگ شدن فرش به عنوان یکی از اثرات ممکن پس از شستشو می‌ تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد. در زیر، دلایلی که ممکن است منجر به کم رنگ شدن فرش پس از شستشو شوند، آورده شده‌ اند. ۱- استفاده از محصولات نا مناسباستفاده

ادامه مطلب »
چندین راهکار طلایی جهت نگهداری از قالی و قالیچه‌
نگهداری از فرش

چندین راهکار طلایی جهت نگهداری از قالی و قالیچه‌

چندین راهکار طلایی جهت نگهداری از قالی و قالیچه‌ قالی و قالیچه به طور کلی از جمله زیباترین و مهم‌ترین ارکان دکوراسیون در منازل محسوب می شوند که محبوبیت بالایی به خصوص در میان ایرانیان دارند. هرچند که قالی و قالیچه کمتر از فرش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند اما بسیاری

ادامه مطلب »
شامپوی تگزافون در شستشوی مبلمان
شستن مبل

شامپوی تگزافون در شستشوی مبلمان

شامپوی تگزافون در شستشوی مبلمان استفاده از شامپوی تگزافون برای شستشوی مبلمان یک ایده خوب است، زیرا این نوع شامپو مخصوص پاک‌کردن و مراقبت از پارچه‌ ها و بافت‌ های مختلف است. برای انجام این کار، می‌ توانید مراحل زیر را دنبال کنید. ۱- پاک کردن سطحقبل از شروع، مطمئن

ادامه مطلب »

19,241 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی»

 1. سعید پاک نیا

  متاسفانه علیرغم تبلیغات وسیع قالیشویی مادر ، به تعهدات خود عمل نمیکند . بنده ۴ تخته فرش (دو تخته دست بافت کاشمر و دو تخته ماشینی برای مرمت دستش و به این شرکت تحویل داده ام مشکلات پیش آمده در هنگام تحویل بدین قرارند : ۱ قرار تحویل ۱۰ روزه بوده که ۱۹ روز طول کشیده است ! ۲ ریشه بافی یکی از فرشهای دست بافت خلاف تعهد انجام شده بوده ۳ کارهای مرمتی بسیار سطحی وپیش پا افتاده انجام گرفته است ۴ یکی از فرشهای ماشینی در سه نقطه دچار پارگی گردیده است ۵ برخورد عوامل در مقابل اعتراض اینجانب بسیار زننده و توان با آبرو ریزی و هتک حرمت ، دخالت همسایگان و پلیس گردیده است. مسئولین شرکت هرکدام حرفی میزدند و گفته هایشان با هم تناقض داشت . به همشهریان گرامی توصیه میشود فریب تبلیغات این شرکت و شرکتهای مشابه را نخورند .

  1. اصلا متعهد نیستن بخاطر بد عهدی این مجموعه سفر ما چندین روز به تأخیر افتاد منشی بشدت بی عفت کلامی دارن که بجای عذرخواهی شرایطشون رو تحمیل می کنند و تمایل دارند ما با اونا هماهنگ باشیم

 2. Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.
  Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
  «Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
  «Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
  «Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ ۵ ۰۰۰ до $ ۵۰ ۰۰۰ за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
  «Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
  Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.
  З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.
  На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.
  ISRAEL INVESTMENTS LTD
  Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ ۵۰۰ до $ ۵۰ ۰۰۰, які “сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.
  Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
  «Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
  «ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
  «Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
  Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.
  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD» в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ ۴۲۶۲۰۶۲۲).
  Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «۱۰۱domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.
  На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.
  Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

 3. Установка имплантов Жк юж. Битца

  Имплантация на нынешний день- самое современное направление в стоматологии, позволяющее восстанавливать потерянные зубы. Современная медицина добилась много, однако при этом люди часто берут под сомнение, а нужно ли подбирать определенную процедуру, какие при этом противоречия. Чтобы парировать эти предубеждения, давайте поговорим об имплантатах, подробнее, о том, по какой причине не нужно переживать о постановки импланта и какие существуют побуждения отличия именно определённого типа зубного протеза.

  Знание имплантологов, работающих в нашей клинике, и взаимодействие и сотрудничество с ведущими производителями имплантатов свидетельствует, что не стоит переживать по постановки имплантатов. Эти конструкции очевидно содействуют восстанавливать безвозвратный зуб, очень может быть целый зубной ряд, что имеет массу превосходств.

  К данным приоритетам относятся: [url=https://zubdoktor.ru/services/implantologiya/] Установка имплантов в битце[/url]

  Правильная структура имплантатов с коронками

  Соответствующие имплантаты разработаны так, чтобы Вы не ощущали в ротовой полости, а только лишь здоровые и основательные зубы. Это делается благодаря отработанной схемы установки – и сращивания имплантат не просто, добавляется в челюсть, а сращивается с ней.

  [url=https://zubdoktor.ru/services/implantologiya/]Безболезненная имплантация зубов[/url]

  Несмотря на муссированное мнение, процедура по установке имплантатов полностью безболезненна. Во-первых, боль отсутствует, следовательно наиболее значительная работа проводится в костной ткани (прямо туда и вживляется зубной имплантат), во-вторых, для гарантии отсутствия дискомфорта каждое вживление поддерживается анестезией ткани десны, которую слегка надрезают по ходу процедуры.
  В процессе установки имплатнта хирург-имплантолог вдобавок может провести вспомогательную анестезию, при возвращение чувствительности.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما