قالیشویی اتوماتیک

قالیشویی اتوماتیک

خوشبختانه کارگاه هایی (قالیشویی اتوماتیک)در ایران تاسیس شده که دارای گرم خانه گازی و دستگاه های اتوماتیک می شود. این کارگاه ها در سطح تهران و شهرری تعدادشان محدود است. و کیفیت کارشان بهتر از سیستم قدیمی است.
قالیشویی مادر یکی از این کارگاه هاست. که قالیشویی اتوماتیک معروف است. که می تواند متراژبالایی از فرش در شبانه روز شستشو و آماده نمایند گرم خانه این کارگاه می تواند. هر بار به متراژ ۵ تا ۶ هزار متر درخود جا دهد و به مدت ۳ تا ۴ ساعت خشک نموده و تحویل دهد قالیشویی مادر با سابقه بیش ازسی سال و تجربه مدیران آن حداقل ۴۴ سال در زمینه فرش و قالیشوئی یکی از موفق ترین شرکت در پایتخت می باشد .
میتوان گفت این تکلونوژی بسیار پیشرفته مربوط می باشد. به کشور ایتالیا که در این ضمینه پیشرو می باشد. و تمامی تجهیزات فوق پیشرفته ی قالیشویی مادر از کشور ایتالیا خریداری شده است .
در کنار شستشوی فرش شستشوی مبل و با دستگاه با شامپوی با کیفیت و خارجی )تگزافون آلمان( در منازل با مشتریان قدیمی و دائمی در خدمت شهروندان عزیز می باشد .همچنین شرکت های قالیشوئی اعلاء )مختصص در شستشوی فرش گل ابریشم و ابریشم و فرش های نفیس( و قلیشوئی پرند و یا سالار در شهرک پرند در حال فعالیت است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور