پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

خدمات قالیشویی ها

خدمات قالیشویی ها

یکی از بزرگ ترین مشکل کارگاه های قالیشوئی آسیب رسیدن به فرش است .ودلیل ان است که چون فرش در زیر پا و کف اتاق یا پذیرایی پهن می شود. بر اثر گذشت زمان آب ریخته و یا نوشابه ، شربت و چیزهای دیگر که باعث پارگی فرش می شود .
سرویس کاران قالیشوئی موظف هستند. در موقع تحویل فرش با دقت تمام مخصوصا” از پشت فرش بررسی کرده .و اگر پوسیدگی و یا پاره گی وجود داشته باشد د.ر فاکتور درج و به صاحب فرش هم اطلاع دهند .و در صورت توافق مشتری آن قسمت پاره شده .و یا معیوب را در کارگاه ترمیم و رفو نمایند و وجه آن را دریافت کنند .
قابل توجه اینکه درصدی از این فرش های معیوب به ظاهر روئیت نمی شود. و فقط درحین شستشو چون پوسیده شده .و یا در حال پوسیده شدن است و با اصطلاح کم جان شده است پاره می شود. و این مشکل هر روز در قالیشوئی ها پیش می آید و گاهی اوقات مشتری ازچشم قالیشوئی می داند. که معمولا” اگر بین طرفین حل نشود توسط کارشناسان قالیشویان در اتحادیه بررسی و حکم فنی می دهد تا قضیه حل شود .
قالیشوئی های تمام اتوماتیک و دارای تجربه مانند قالیشوئی مادر توجه زیادی دارند. تا آسیبی به فرش ها نرسد و همچنین : قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار در شهرک پرند.
تماس با ما