خدمات قالیشویی

نکاتی برای استفاده از خدمات قالیشویی

خدمات قالیشویی

هر کسی که در خانه خود دارای فرش است .حداقل یکباری هم که شده از خدمات قالیشویی استفاده کرده است. کسب و کار قالیشویی امروزه آن قدر گسترده شده است. که در هر نقطه از هر شهری دارای چندین کارخانه است. به عنوان مثال اگر شما در قسمت ستاری زندگی کنید .و قالیشویی در محدوده ستاری را در اینترنت سرچ کنید با نتایج مختلفی مواجه خواهید شد. از این رو باید برای این که از خدمات قالیشویی استفاده کنید چندین نکته را در نظر بگیرید. در این مقاله در قالیشویی معتبر مادر، موارد مهمی در این باره را بیان خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

قالیشویی مطمئن

اولین نکته که شاید مهمترین آن هم باشد؛ این است که از  قالیشویی استفاده کنید که مطمئن است. قالیشویی‌های مطمئن خدمات خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویی ارائه می‌دهند و دارای کد رهگیری و مجوز هستند که قابل پیگیری است.

حتما زیر نظر اتحادیه بودن را در هنگام ثبت سفارش از کارشناس قالیشویی سوال کنید. و سپس خدمات خود را ثبت نهایی نماید؛ چرا که اگر از قالیشویی نا معتبر استفاده کنید، هیچ مجموعه‌ای مسئولیت خساراتی که ممکن است رخ دهند را نمی‌پذیرند.

قیمت قالیشویی

بعضی از افراد به دلیل این که بخواهند هزینه کمتری کنند سراغ قالیشویی‌هایی می‌روند .که خدمات خود را با قیمت کمتری عرضه می‌کنند، در صورتی که هزینه کمتر به معنای سود بیشتر نیست، قالیشویی‌هایی که طبق تعرفه اتحادیه فعالیت نمی‌کنند .معمولا هزینه کمتری دریافت می‌کنند. اما آن قدر دربرابر خدمات خود وجدانانه کار نکرده .و استانداردهای اتحادیه را رعایت نمی‌کنند؛ به همین دلیل یادتان باشد. که در زمان استفاده از خدمات قالی شویی به این نکته فکر نکنید. که هزینه کمتر باعث شده تا در مبالغ خدماتی صرفه جویی کنید؛ چرا که اگر فرشتان آسیب ببیند امکان این که پرداخت هزینه آن خیلی زیاد به ضررتان تمام شود وجود دارد.

روش‌های شستشوی فرش در قالیشویی

قالیشویی‌ها همشان از یک روش منظم و مشخص برای شستشوی فرش استفاده نمی‌کنند .و تا حد زیادی به بافت فرش بستگی دارد. اما قالیشویی آنلاین و قالیشویی‌هایی که به صورت پیشرفته و تخصصی عمل می‌کنند؛ خدماتی که ارائه می‌دهند .با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته  و اتوماتیک است. و همین طور خدمات خشکشویی را هم ارائه می‌دهند.

در صورتی که بعضی از قالیشویی‌ها وجود دارند. که از روش‌های سنتی برای شستشوی فرش استفاده می‌کنند؛ در زمان سفارش قالی شویی درباره روش خدماتی آن‌ها هم حتما سوال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور