قالیشویی شهرک نفت

قالیشویی شهرک نفت

قالیشوی

 اگر بخواهیم در مورد قالیشویی شهرک نفت صحبت کنید باید به تاریخچه این منطقه بپردازیم. این منطقه در سال‌های ۱۳۶۰ به بعد شروع به ساخت و ساز آغاز شد و اصولاً پیمانکار اصلی آن شرکت نفت بود. که برای پرسنل خود این محله را ساخته است. شرکت نفت در گذشته مربوط بود به  خانه های به کارمند نشینی که انتهای آن به باغات شمال تهران می رسید. اما امروزه با شروع ساخت و سازها و نقش آنها در این منطقه ساختمانهای ۴ و ۵ و ۱۰ و ۲۰ طبقه ساخته شده است که شخص ساز هستند.

 و متاسفانه افرادی در این منطقه ساکن هستند که از نظر وضعیت مالی تقریباً شمال شهر نشین هستند.

صحبت در مورد مبل شویی و قالیشویی افتتاح شهرک نفت را می شناسیم.

شهرک نفت

شهرک نفت در سمت قلب خود کوه های سعادت آباد محله سعادت آباد با نمایان می‌کند. و در سمت شرق منطقه کوهسار جنت آباد و امامزاده داوود می توان گفت این محله بر روی رشته کوه های قرار دارد. مابین سعادت آباد و امامزاده داوود است.  از ارتفاعات این منطقه می‌توان به دو محله خوب سعادت آباد و امامزاده داوود را به خوبی مشاهده نمود .این منطقه را می‌توان جزو مناطق سرسبز و شمال شهر تهران دانست که بسیار گمنام مانده است .

 ما در شمال محله هایی همچون نیاوران دربند دزاشیب و تجریش با دارا بودن این جاده بوکان به راحتی می توانیم به شرق تهران دسترسی پیدا کنیم. اما متاسفانه در غرب تهران بین سعادت آباد شهرک نفت و کوه سار هیچگونه جاده‌ای برای اتصال این مناطق به هم وجود ندارد .و یکی از معایب این منطقه هم این است .که شما برای جابجایی بین دو منطقه باید از شاخه های اصلی استفاده کنید که بسیار ترافیک و فقط هستند.

 ساکنین منطقه شهرک نفت دارای خانه های بسیار بزرگ و انتخاب هستند.به همین دلیل دارای تعداد زیادی فرش در منزل خود می باشند و زمانی که این فرصت‌ها کثیف می‌شوند  ۵،۶،۴ فرش را به قالیشویی می‌دهند .و همین قالیشوییها در این منطقه بسیار بالاست  .

شهرک نفت
شهرک نفت
شهرک نفت 2
شهرک نفت ۲
شهرک نقت 3
شهرک نقت ۳
شهرک نفت 4
شهرک نفت ۴
شهرک نفت5
شهرک نفت۵
شهرک نفت 6
شهرک نفت ۶

قالیشویی های شهرک نفت

به جهت ترافیک بودن این منطقه و راه‌های دسترسی نامناسب اصولا قالیشویی های کمی توان ارائه خدمات به این منطقه را دارا می باشد قالیشویی مادر قالیشویی شاهکار ،قالیشویی سئول  ،قالیشویی تهران اوغلی جز چند قالیشویی هستند که در این منطقه فعالیت گسترده ای را دارا میباشند .

از طرفی چند قالیشویی ساکن در این منطقه نیز وجود دارد .اما به جهت داشتن سیستم های بسیار فرسوده و همچنین عدم توانایی در جمع آوری فرش ها در تعداد بالا و حداقل رضایت مشتریان شان در این مقاله در مورد آن ها اسمی به میان خواهد آمد .

قالیشویی مادر با توجه به دارا بودن خودروهای سنگین برای حمل فرش ها که آنها را بدون شکسته شدن و بدون هیچ گونه آسیبی به کارخانه می رسانند .

دستگاه های بسیار پیشرفته در قالیشویی مادر که می‌تواند .در یک یا دو روز تمام فرشها را به راحتی بشوید و خشک کند باعث شده است. تا مشتریان این شرکت فرش های خود را مثل روزهای خود را اصولاً در دوره تحویل بگیرم. و این خوش قولی و سرعت در پخش فرش های جمع آوری شده باعث شده است. قالیشویی مادر در این منطقه جز قالیشویی های سرشناس باشد .

از طرفی در منطقه شهرک نفت تنها قالیشویی مادر است که دارای بیلبوردهای فراوانی جهت تبلیغ می باشد .به همین دلیل ساکن این منطقه قالیشویی مادر را بیشتر از قالیشویی های دیگر می شناسند

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور