قالیشویی میرداماد

 1. قالیشویی میرداماد
  1. قالیشویی میرداماد یکی از قالیشویی های محله میرداماد تهران است. اگر به دنبال یک قالیشویی می گردید که صفر تا صد کارهای قالی را انجام دهد، این سایت بهترین انتخاب شماست. زیرا در شرکت میرداماد تمام اقدامات اولیه نظیرترمیم و باز سازی فرش شما انجام می شود. قالیشویی در این چند سال کار خود توانسته رضایت افراد زیادی را در محله میر داماد به خودش اختصاص دهد. زیرا شعار مهم این قالیشویی، کیفیت شستشو و تحویل فوری قالی شماست. و در راستای این شعار تمام تلاش خود را برای رضایت مشتریانش انجام داده است.
  2. دلیل انتخاب شما برای این قالیشویی
   1. اگر به دنبال کیفیت در شستشوی فرش هایتان هستید، قالیشویی یکی از انتخاب های مناسب برای شماست.
   2. زیرا خدمات مرمت کاری و زیبایی فرش هارا به طور حرفه انجام می دهد. اینکار باعث نو شدن و با کیفیت تر شدن فرش های شما می شود. خبر خوب اینکه قالیشویی میرداماد برای رضایت و اعتماد مشتریانش به تازگی خدمات حمل و نقل را رایگان انجام می دهد. سفارش و هماهنگی با پرسنل قالیشویی میرداماد به دو صورت انجام می شود. روش اول ثبت نام در سایت است. شما با یک بار ثبت نام در قالیشویی میرداماد عضو همیشگی سایت ما می شوید و این باعث می شود که از خدمات و تخفیف های ما بصورت ماهیانه باخبر شوید. روش دوم ارتباط با ما بصورت تلفنی است. به این صورت است که شما قبل از سپردن فرش هایتان به ما اطلاعات ظاهری فرش هایتان را گفته و فیلتر ها یادداشت می شود.
  3. شستشوی فرش خارجی
   1. شستشوی فرش خارجی در قالیشویی ، به این صورت است که شما با پرسنل ما تماس می گیرید. پرنسل ما به محل شما آمده و فرش و قالی شما را به دقت بررسی کرده تا ایرادات و زدگی های فرشتان را یادداشت کنند. این کار به خاطر این است که شما خیالتان از فرشتان راحت تر شود. مرحله بعدی، مرحله بازرسی فرشتان در در کارخانه توسط متخصصان ما است. اگر ایراد و خرابی داشت تماس گرفته می شود و ایرادات خدمتتان عرض می شود. شستشوی فرش های شما در قالیشویی میرداماد با محصولات شوینده نانو صورت می گیرد.
  4. شستشوی فرش دستباف
   1. یکی از کار های حساس و مهم در قالیشویی ، شستن فرش های دستباف است. زیرا این فرش ها از بافت و جنس حساسی برخوردارند و گران قیمت هستند. اگر شماهم در خانه هایتان از فرش های دستباف استفاده می کنید با حیال راحت به قالیشویی میرداماد بسپارید. به این دلیل که در این قالیشویی، کادر متخصص قبل از عمل شستشو، فرش را کامل بررسی کرده و تمام نقاط آن را باز بینی می کنیم. و در دستگاه های مخصوص قرار می دهیم تا تار و پود قالی شما حفظ شود. فرش های دستباف دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که این ویژگی ها شامل:
   2. تار و پود
   3. پرز
   4. پرز ها دور تار ها گره خورده اند
   5. متریال تشکیل دهنده خاص خود را دارند
  5. شستشوی فرش ماشینی
   1. رایج ترین خدمات در قالیشویی ، شستن فرش های ماشینی است. فرش های ماشینی در اکثر خانه های ایرانی به دلیل قیمت مناسبشان وجود دارد. و از طرفی نظافت و چگونگی شستشوی این فرش ها امر مهمی است که باید بهش توجه کرد. به همین دلیل بخش مهمی از خدمات قالیشویی میرداماد، صرف شستشوی فرش های ماشینی می شود.
   2. این امر توسط کادر متخصص و با سابقه ،و استفاده از دستگاه های مخصوص و مواد شوینده مناسب با فرش ماشینی انجام می شود.
  6. شستشوی فرش ابریشم
   1. شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی میرداماد یکی از کار های تخصصی این سرویس به شمار می رود. شاید برایتان جالب باشد که فرش های ابریشمی، الیاف حساس و ظریفی دارند. همین امر سبب شده تا شستشوی دشواری داشته باشند. قالیشویی میرداماد با در نظر داشتن این مسئله، پروتکل های لازم را رعایت کرده و برای این کار پرنسل جدا قرار داده است.
  7. شستشوی فرش عتیقه
   1. یکی از خدمات ایده ال و متمایز شرکت میرداماد، شستشوی فرش های عتیقه است! تهیه بهترین دستگاه مخصوص فرش عتیقه،
   2. استخدام پرسنل متخصص و حلال ( مواد شوینده) مخصوص فرش های عتیقه، از برنامه های شرکت میرداماد برای این نوع فرش هاست. علاوه بر این، نکات مهمی را قبل از شستشو برای این گونه فرش ها باید در نظر گرفت. نکاتی شامل:
   3. به دلیل قدمت بالای فرش های عتیقه، تار و پود حساسی را دارند.
   4. قیمت زیاد این فرش ها حساسیت بیشتری را در امر شستشو می طلبد
   5. انتخاب یک قالیشویی خوب برای شستن فرش های عتیقه، یک امر ضروریست

قالیشویی میرداماد یکی از قالیشویی های محله میرداماد تهران است. اگر به دنبال یک قالیشویی می گردید که صفر تا صد کارهای قالی را انجام دهد، این سایت بهترین انتخاب شماست. زیرا در شرکت میرداماد تمام اقدامات اولیه نظیرترمیم و باز سازی فرش شما انجام می شود. قالیشویی در این چند سال کار خود توانسته رضایت افراد زیادی را در محله میر داماد به خودش اختصاص دهد. زیرا شعار مهم این قالیشویی، کیفیت شستشو و تحویل فوری قالی شماست. و در راستای این شعار تمام تلاش خود را برای رضایت مشتریانش انجام داده است.

دلیل انتخاب شما برای این قالیشویی

اگر به دنبال کیفیت در شستشوی فرش هایتان هستید، قالیشویی یکی از انتخاب های مناسب برای شماست.

زیرا خدمات مرمت کاری و زیبایی فرش هارا به طور حرفه انجام می دهد. اینکار باعث نو شدن و با کیفیت تر شدن فرش های شما می شود. خبر خوب اینکه قالیشویی میرداماد برای رضایت و اعتماد مشتریانش به تازگی خدمات حمل و نقل را رایگان انجام می دهد. سفارش و هماهنگی با پرسنل قالیشویی میرداماد به دو صورت انجام می شود. روش اول ثبت نام در سایت است. شما با یک بار ثبت نام در قالیشویی میرداماد عضو همیشگی سایت ما می شوید و این باعث می شود که از خدمات و تخفیف های ما بصورت ماهیانه باخبر شوید. روش دوم ارتباط با ما بصورت تلفنی است. به این صورت است که شما قبل از سپردن فرش هایتان به ما اطلاعات ظاهری فرش هایتان را گفته و فیلتر ها یادداشت می شود.

خدمات قالیشویی 

شستشوی فرش خارجی

شستشوی فرش خارجی در قالیشویی ، به این صورت است که شما با پرسنل ما تماس می گیرید. پرنسل ما به محل شما آمده و فرش و قالی شما را به دقت بررسی کرده تا ایرادات  و زدگی های فرشتان را یادداشت کنند. این کار به خاطر این است که شما خیالتان از فرشتان راحت تر شود. مرحله بعدی، مرحله بازرسی فرشتان در در کارخانه توسط متخصصان ما است. اگر ایراد و خرابی داشت تماس گرفته می شود و ایرادات خدمتتان عرض می شود. شستشوی فرش های شما در قالیشویی میرداماد با محصولات شوینده نانو صورت می گیرد.

شستشوی فرش دستباف

یکی از کار های حساس و مهم در قالیشویی ، شستن فرش های دستباف است. زیرا این فرش ها از بافت و جنس حساسی برخوردارند و گران قیمت هستند. اگر شماهم در خانه هایتان از فرش های دستباف استفاده می کنید با حیال راحت به قالیشویی میرداماد بسپارید. به این دلیل که در این قالیشویی، کادر متخصص قبل از عمل شستشو، فرش را کامل بررسی کرده و تمام نقاط آن را باز بینی می کنیم. و در دستگاه های مخصوص قرار می دهیم تا تار و پود قالی شما حفظ شود. فرش های دستباف دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که این ویژگی ها شامل:

تار و پود

پرز

پرز ها دور تار ها گره خورده اند

متریال تشکیل دهنده خاص خود را دارند

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ماشینی

رایج ترین خدمات در قالیشویی ، شستن فرش های ماشینی است. فرش های ماشینی در اکثر خانه های ایرانی به دلیل قیمت مناسبشان وجود دارد. و از طرفی نظافت و چگونگی شستشوی این فرش ها امر مهمی است که باید بهش توجه کرد. به همین دلیل بخش مهمی از خدمات قالیشویی میرداماد، صرف شستشوی فرش های ماشینی می شود.

این امر توسط کادر متخصص و با سابقه ،و استفاده از دستگاه های مخصوص و مواد شوینده مناسب با فرش ماشینی انجام می شود.

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی میرداماد یکی از کار های تخصصی این سرویس به شمار می رود. شاید برایتان جالب باشد که فرش های ابریشمی، الیاف حساس و ظریفی دارند. همین امر سبب شده تا شستشوی دشواری داشته باشند. قالیشویی میرداماد با در نظر داشتن این مسئله، پروتکل های لازم را رعایت کرده و برای این کار پرنسل جدا قرار داده است.

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش عتیقه

یکی از خدمات ایده ال و متمایز شرکت میرداماد، شستشوی فرش های عتیقه است! تهیه بهترین دستگاه مخصوص فرش عتیقه،

استخدام پرسنل متخصص و حلال ( مواد شوینده) مخصوص فرش های عتیقه، از برنامه های شرکت میرداماد برای این نوع فرش هاست. علاوه بر این، نکات مهمی را قبل از شستشو برای این گونه فرش ها باید در نظر گرفت. نکاتی شامل:

به دلیل قدمت بالای فرش های عتیقه، تار و پود حساسی را دارند.

قیمت زیاد این فرش ها حساسیت بیشتری را در امر شستشو می طلبد

انتخاب یک قالیشویی خوب برای شستن فرش های عتیقه، یک امر ضروریست

شستشوی فرش عتیقه

شستشوی فرش عتیقه

Rate this post

۱ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.