قالیشویی در کوهک

قالیشویی در کوهک

قالیشویی

قالیشویی کوهک یک از منظم ترین قالیشویی ها در محله کوهک است. اکثر مشتریان علاوه بر تمیزی فرششان انتظار نظم و انظباط هم دارند. که قالیشویی کوهک این مهم را در نظر گرفته است. که همین انظباط سبب شده تا افراد زیادی به  مشتریان ثایت قالیشویی کوهک تبدیل شوند.

برخی از ویژگی های بر جسته قالیشویی کوهک

از مواد شوینده غیر مجاز استفاده نمی شود.

حضور فعال و متخصص در هر بخش از قالیشویی

سابقه بالا در شستشوی قالی و مبلمان

فرش های شما بصورت لوله و کاور شده تحویل داده می شود.

استفاده از دستگاه های مدرن و مکانیزه برای رضایت شما

تحویل ۴۸ ساعته فرش و قالی شما

آشنایی با عوامل آسیب رسان به قالی و فرش

تا حالا به این فکر کردید که فرش های شما یکی از وسایلی است که همیشه در معرض لگدکوبی و رفت وامد قرار می گیرد؟

پس قطعا باید توجه زیادی به عوامل آسیب رسان آن بکنید و سعی در از بین بردن این عوامل کنید.

قالیشویی کوهک
قالیشویی کوهک

عوامل آسیب رسان زنده به فرش

انسان

با کفش های خود روی فرش هایتان قدم نگذارید

انواع قارچ ها

یکی از دلایل به وجود آمدن قارچ روی فرش ها، رطوبت ناشی از شستشوی فرش با آب فراوان است. زیرا فرش ها در اثر شستن با آب فراوان و خشک نشدن کامل آنها رفته رفته قارچ و کپک های زیادی را به خود می گیرد. یکی از راه های پیشگیری از این اتفاق این است که به جای شستن فرش هایتان در خانه، آنرا به قالیشویی ها بسپارید.

انواع حشرات

آب و هوا

نور خورشید

نور خورشید یکی از عواملی است که سبب از بین رفتن رنگ و الیاف فرش می شود. اگر برای خشک کردن فرش هایتان بعد از شستشو، آن را در معرض آفتاب قرار می دهید باید بدانید که اشتباه بزرگی کرده اید. نور افتاب سبب خشکی و شکنندگی مواد سلولزی در نخ های فرشتان می شود. راه حل مناسب این است که فرش هایتان را به قالیشویی کوهک بسپارید تا با متد های درست و پیشرفته و تحت حرارت مناسب فرش هایتان را خشک کند.

چرا باید شستشوی فرش ها را به قالیشویی سپرد؟

شستن فرش کار نسبتا دشواری است که باید به افراد معتمد و ماهری سپرد. این باعث می شود تا هم سرعت و هم کیفیت عمل شستشو بهتر شود. سپردن این فرش های شما به یک قالیشویی خوب بهترین انتخابی است که شما می توانید انجام دهید. قالیشویی کوهک این ضمانت را می دهد که فرش های دستباف و ماشینی شما را تحت نظر پرسنل حرفه ای خود با متد های جدید شستشو دهد.

اشتباه رایج هنگام شستن فرش دستباف

با توجه به ارزش فرش دستباف، قالیشویی کوهک توصیه می کند که در خانه شسته نشود. زیرا نبود دستگاه مناسب و نداشتن دانش کافی هنگام شستشو، موجب خسارت به فرش می شود. قالیشویی کوهک این را مهم دانست تا شما با این امر بیشتر آشنا شوید

عدم آشنایی با مواد شوینده مناسب

با توجه به اینکه رنگ های فرش دستباف طبیعی است.حتما دیدید که بعد شستن قالی ها به رنگ زرد در آمده و رنگ های آنها با هم قاطی شده است؟ قالیشویی کوهک با کمک شوینده مناسب قالی ها، مانع از قاطی شدن رنگها ی آن می شود. مورد بعدی دمای مناسب برای شستن قالی است. در قالیشویی کوهک، تمام این موارد را رعایت کرده و هیچ آسیبی به قالی های شما وارد نمی شود.

عدم آشنایی با شستن درست فرش دستباف

شستن فرش دستباف یکی از کار های دشوار است. و توصیه نمی شود که در خانه انجام شود. برخی با ضربه زدن و استفاده از فرچه سعی در شستن این فرش دستباف دارند. که این امر سبب آسیب به تار و پود آن می شود. تازه اگر فرش کهنه باشد کاملا از هم می پاشد.

بهترین راه و ساده ترین راه این است که فرش دستباف خود را به قالیشویی کوهک بسپارید. قالیشویی کوهک مرکزی مطمئن است که با دقت ویژگی های فرش دستباف شما را ببرسی می کند. ادامه کار را به کارشناسان مخصوص خود می سپارد تا اعمال رفوگری لکه بری و … را انجام دهند.

قالیشویی کوهک
قالیشویی کوهک

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی کوهک

شستن فرش ماشینی هم مانند فرش دستباف دشواری های خود را دارد. با سپردن فرش هایتان به قالیشویی کوهک، کمک زیادی به فرش های خود کردید. زیرا در این قالیشویی، ابتدا با دستگاه های مخصوص، عملیات غبار گیری را انجام می دهند. سپس با دستگاه های مدرن عمل شستشو آغاز می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور